• Почни свою кар'єру

  У вас є талант і амбіції? Чудово! Ви потрібні нашому офісу та службі підтримки!

У вас є талант і амбіції?

Чудово! Ви потрібні нашому офісу та службі підтримки! Станьте частиною розвитку глобального лідера з логістики, відданого сталому майбутньому. Зробіть вплив, приєднавшись до FM Logistic у його розширенні.

Операційні чи допоміжні функції? Складування, транспортування чи упаковка? Продажі, кадри, фінанси, право, маркетинг, методи? На вас чекають різноманітні посади та цікаві можливості розвитку.

У FM Logistic немає стандартного кар’єрного шляху. Ваша кар’єра буде такою, якою ви вирішите її зробити!

5 причин щоб почати свою кар'єру з нами

 • Захоплюючі та складні завдання

  сприяйте нашому міжнародному розвитку шляхом трансформації та інновацій, щоб задовольнити мінливі потреби наших клієнтів, зростання електронної комерції та багатоканального розповсюдження.

 • Індивідуальний процес адаптації

  ми хочемо, щоб ви відчули себе частиною FM Logistic з першого дня. Ось чому ми раді відсвяткувати ваше прибуття за допомогою спеціального процесу адаптації, розробленого саме для вас.

 • Доброзичливе та сприятливе середовище

  приєднайтеся до глобальної компанії, яка зберегла свою сімейну спадщину, піклуючись про успіх і добробут своїх співробітників, а також зобов’язуючись зробити робоче середовище зосередженим на розширенні прав і можливостей.

 • Управління, що розширює можливості

  як частина динамічної команди, ви зможете працювати над масштабними проектами в повній автономії, одночасно скориставшись привілейованим контактом і підтримкою з відданим менеджером і радником з кадрів.

 • Навчальний центр, FM University

  навчання ніколи не припиняється, тому ми пропонуємо нашим співробітникам власний внутрішній університет і численні можливості для прискорення кар’єри для наших талантів.

Наші програми для молодих талантів

 • International

  Future Moves, наша міжнародна аспірантська програма

  якщо ви молодий професіонал, який шукає трамплін для своєї міжнародної кар’єри, ви потрапили в потрібне місце! Програма Future Moves пропонує вам унікальну можливість протягом 24 місяців працювати над важливими завданнями в міжнародному середовищі.

 • International

  Програма міжнародного стажування (VIE)

  якщо ви молодше 28 років і є громадянином країни-члена Європейського Союзу чи іншої країни Європейської економічної зони, тоді Міжнародна програма стажування (VIE, «Volontariat international en entreprise») є основним орієнтиром для початку міжнародної кар’єри.

 • International

  Стажування та навчання

  завдяки своєму досвіду та амбіціям, FM Logistic пропонує студентам привілейовану структуру через стажування та роботу-навчання. Скористайтеся перевагами багатого досвіду навчання, що дає змогу поєднувати особистий та професійний розвиток

 • France

  Pépinière Jeunes Diplômés у Франції

  станьте членом наших майбутніх управлінських команд у Франції, приєднавшись до нашого резерву талантів на 30 місяців і насолоджуйтесь захоплюючими завданнями, починаючи від оперативних і закінчуючи спеціалізованими.

 • Poland

  Top 100 Young у Польщі

  призначена для найкращих студентів ланцюга поставок у Польщі, Top Young 100 — це програма, розроблена кількома гравцями, серед яких FM Logistic є привілейованим партнером. Він спрямований на популяризацію молодих талантів та розвиток їхніх знань та практичних навичок через різноманітні виклики під відповідальність наших наставників.

Дізнатися більше про деякі наші посади

Ще вагаєшься? Приєднуйся до нас!.

 • Приєднуйтесь до роботи в нашому офісі

  Ви потрібні нашому офісу та службі підтримки! Станьте частиною розвитку глобального логістичного лідера, відданого сталому майбутньому. Зробіть вплив, приєднавшись до FM Logistic у його розширенні.

  Дізнатись більше

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?