Роздрібний бізнес

У FM Logistic ми підтримуємо наших клієнтів у їх трансформації. Від роздрібних продавців до чисто омніканальних суб’єктів, ми вибираємо та створюємо гнучкі рішення для ланцюга поставок, використовуючи наш досвід та новітні технології.

У FM Logistic ми підтримуємо наших клієнтів у їх трансформації. Від роздрібних продавців до чисто омніканальних суб’єктів, ми вибираємо та створюємо гнучкі рішення для ланцюга поставок, використовуючи наш досвід та новітні технології.

 • Більше 50

  років досвіду

 • 14

  країн

 • Більше 50

  клієнтів

 • Більше 50

  спеціалізованих сайтів

 • Більше 800

  зелених транспортних засобів

Наші логістичні рішення для роздрібного бізнесу

Іти в ногу з еволюцією роздрібної логістики ніколи не було так складно. У ставленні та поведінці споживачів відбуваються значні та тривалі зміни, як-от постійне зростання електронної комерції, прискорене кризою Covid-19, або тенденція до продуктів місцевого виробництва та екологічно чистого виробництва. Сучасний сектор роздрібної торгівлі користується перевагами як онлайн, так і офлайн-покупок (звичайний, чистий плеєр, клік і миномет).

Споживачі з усього світу вимагають зручного та послідовного досвіду для покупки та отримання товарів, будь то в Інтернеті, у магазині чи поєднання обох. У відповідь роздрібним продавцям необхідно створити цілісний багатоканальний ланцюжок поставок, який об’єднує замовлення, складування, доставку та повернення, незалежно від того, де придбано продукт.

FM Logistic допомагає роздрібним торговцям переосмислити свою роздрібну логістику для підтримки економічно ефективного та гнучкого ланцюга поставок, який задовольняє постійно зростаючі запити споживачів.

Як експерт, ми розробляємо спеціальні спільні рішення для сектора роздрібної торгівлі, спеціально розроблені для стратегій омніканальності.

Що ми маємо на увазі під зміною пропозиції ланцюга поставок для роздрібної торгівлі?

Наша робота має безпосередній вплив на стійкість, те, що ми робимо, безпосередньо впливає на людей, міста, суспільство та світ, у якому ми всі живемо. Наша мета — перетворити ланцюг поставок на багатоканальну та стійку екосистему. У FM Logistic ми всі об’єднуємося з нашими партнерами та нашими клієнтами, щоб створити послуги з додатковою вартістю та створити нові бізнес-моделі.

Наші контакти

Що ми можемо зробити разом

Оптимізувати ланцюг поставок для роздрібного бізнесу

Швидкість виходу на ринок і управління піковим сезоном є одними з найголовніших проблем для роздрібних торговців. Контроль наявних запасів, рішення логістичного диспетчерського пункту та оптимізація витрат є ключовими проблемами.

Як постачальник логістики, ми впроваджуємо інноваційні комплексні рішення, щоб допомогти нашим клієнтам підвищити ефективність і отримати конкурентну перевагу. Для нас пріоритетом є надання їм найновіших доступних рішень.

Тому ми в основному зосереджуємось на двох принципах створення цінностей: постійне вдосконалення та операційна досконалість. Від управління до операцій ми створюємо різні програми постійного вдосконалення, адаптовані до потреб наших клієнтів, зосереджуючись на спрощенні процесів і створенні додаткової вартості для досягнення оперативної досконалості. Поєднуючи досвід, консультації та глобальне управління вашим ланцюгом поставок, ми оптимізуємо вашу існуючу організацію та передбачаємо ваші потреби, що змінюються, для підвищення продуктивності та збільшення продажів.

Забезпечити безперебійну омніканальність

Ефективна омніканальна логістика може дати компаніям конкурентну перевагу і повинна бути продовженням традиційної логістики. Жодні порушення не повинні заважати безперебійному багатоканальному ланцюгу постачання. Ключами до успіху в багатоканальній логістиці є гнучкість, швидкість та оптимізація витрат.

У FM Logistic під омніканальністю ми маємо на увазі поєднання каналів продажу Digital, Phygital, E-com і Stores для безперешкодного споживчого досвіду. Наша місія полягає в тому, щоб розробити та впровадити гнучкі багатоканальні ланцюги поставок, оптимізуючи шлях клієнта.

Ми можемо керувати всім ланцюгом поставок наших клієнтів як центр виконання для електронної комерції або спільної діяльності та всіх їх потоків, B2B і B2C, на одному складі або в різних місцях, щоб підтримати їх стратегію омніканальності. Це дає додаткову гнучкість, щоб бути ефективнішим і швидким для відповіді на велику кількість замовлень, як-от важливі дні електронної комерції, такі як Чорна п’ятниця або Double 11.

У FM Logistic ми використовуємо передові технології, щоб забезпечити високий рівень виконання. Ми використовуємо широкий спектр рішень, таких як засоби перегляду інвентарю, AGV (автономні керовані транспортні засоби), AMR (автономні мобільні роботи), човникові піддони, товари для людини, коботи…

Наші клієнти також отримують переваги від гнучких ІТ-рішень, які забезпечують повну інтеграцію онлайн- та офлайн-сервісів, керування замовленнями (OMS), виконання замовлень та системи керування складом (WMS). Наша технологія OMS об’єднує всі замовлення від традиційних каналів до магазинів електронної комерції, а також до центрів виконання, щоб надавати інформацію відстеження багатоканальних замовлень у режимі реального часу, бачити рівень запасів і прогнозувати.

Вигадуємо нові бізнес-моделі

Звички та поведінка споживачів постійно змінюються: великі міста процвітають, екологічні та місцеві продукти дуже вимогливі, а покупка в Інтернеті стає новою нормою. Щоб відповісти на зростаючі очікування споживачів і полегшити доставку у великі міські центри, ми надаємо нашим клієнтам нашу міську логістичну мережу через наші міські центри, наші центри для багатьох клієнтів і мікрологістичні центри, наші розішні вулиці та наші рішення для доставки останньої милі. Разом ці рішення дозволяють нам зменшити вуглецевий слід наших клієнтів.

У FM Logistic ми постійно впроваджуємо інновації та спільно розробляємо роздрібні логістичні рішення з нашими роздрібними клієнтами. Від тестування до масштабування ваших нових бізнес-моделей ми розробляємо та впроваджуємо руйнівні рішення, такі як: електронна комерція BtoB, центри розповсюдження темних магазинів, ланцюг постачання великої готової продукції, циркулярна економіка та запозичена логістика.

Відкрийте для себе наші пропозиції

Вам потрібна допомога у вирішенні логістичних питань для роздрібного бізнесу?

Ви працюєте в секторі роздрібної торгівлі і відчуваєте труднощі з ланцюгом поставок? Зв’яжіться з нами, і ми знайдемо ідеальне рішення для ваших потреб!

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?