Сталий розвиток

Світ на стику. Ми повинні діяти зараз. Тому ми щодня прагнемо спільно вдосконалювати ланцюги поставок для більш екологічного та відповідального споживання.

Ми сприяємо розвитку сталої логістичної мережі, співпрацюючи з державними та приватними партнерами. Ми переконані в перевагах сталої логістики. Ми віримо, що разом ми зможемо змінити ситуацію накраще.

Наше бачення сталої логістики

Ми працюємо спільно, щоб забезпечити позитивний вплив

Як частина глобальної екосистеми, співпраця – є ключовим фактором до успіху в побудові стійкої логістики та управління ланцюгом поставок. Ось чому ми співпрацюємо з різними організаціями та зацікавленими сторонами. Наші зобов’язання ґрунтуються на двох фундаментальних стандартах: Глобальному Договорі Організації Об’єднаних Націй та Цілях Сталого Розвитку.

Якщо ви є клієнтом, ми допоможемо вам побудувати спільні стійкі траєкторії. Якщо ви є кандидатом, який шукає роботу, приєднайтеся до нашої компанії та станьте агентом змін, зробивши внесок у стійкість логістики та транспорту. Якщо ви є партнером, ми віримо в спільне створення стійких рішень.

Давайте разом створювати стійкий ланцюг поставок!

Звіт про вплив

Ми прагнемо надавати нашим акціонерам точні та достовірні дані про вплив нашої діяльності на суспільство та навколишнє середовище.

У 2018 році FM Logistic розпочала амбітну програму сталого розвитку, засновану на трьох китах: турбота про наших працівників, зміна впливу нашої діяльності на навколишнє середовище та спільна розробка ланцюга поставок. Ця програма є результатом колективної роботи як внутрішньої, так і зовнішньої. Він реалізований у всіх країнах, де працює наша група. З 2019 року FM Logistic повідомляє про основні впливи діяльності компанії на економіку (пряма, непряма зайнятість), суспільство (здоров’я, освіта, інклюзія…) та навколишнє середовище (ресурси, викиди парникових газів та забруднення повітря… ). Ця інформація опублікована в інтерактивному звіті, який висвітлює рішення, що ми впроваджуємо.

Ознайомитись з нашим звітом про вплив

Стала продуктивність

 • Цілі

  Зниження рівня аварійності є одним із наших головних пріоритетів.

  Наша поточна частота становить 13,6.

  Досягнення

  Як компанія, орієнтована на людей, ми пишаємося нашою винятковою робочою силою. Тому ми прагнемо до рівня задоволеності співробітників 80%.

 • Ми прагнемо досягти:

  • 12% спожитої енергії (базовий показник 2018 р.). Ми досягли -17% до 2020 року.
  • Зниження вуглецевого сліду на складах на 20% (базовий рівень 2018 року). 70% нашої цілі до 2020 року досягнуто.
  • 70% від норми Євро 5 і вище (базовий рівень 2018 року). У 2020 році ми досягли 80% своєї мети.
  • 30% скорочення викидів вуглецю в транспорті.

  FM Logistic щодня намагається обмежити викиди CO2.

 • Ми прагнемо, щоб 100% наших клієнтів були оснащені панеллю інструментів сталого розвитку. Ця ціль була досягнута у 2019 році*.

  Ми прагнемо, щоб 20% нашого обороту створювалося завдяки стійким пропозиціям. Це постійна ціль.

  Крім того, ООН визначила 17 цілей сталого розвитку (ЦСР), які представляють головні соціальні та екологічні виклики, що необхідно вирішити до 2030 року. FM Logistic визначила пріоритетні ЦСР для свого сектору та його діяльності. Наша політика сталого розвитку має допомогти дати відповіді на такі проблеми:

  • № 3 Здоров’я та благополуччя;
  • № 8 Гідна робота та економічне зростання;
  • № 11 Сталі міста та громади;
  • № 12 Відповідальне споживання та виробництво;
  • № 13 Кліматичні дії

Наша стійка логістична екосистема

 • ALICE

  ALICE – це європейська асоціація, що налічує близько 200 членів (промисловців, дослідників та установ), метою яких є заохочення інновацій до нульових викидів у логістиці. FM Logistic є членом ради директорів та очолює робочу групу з міської логістики.

  Дізнатись більше
 • Глобальний договір

  FM Logistic підписала Глобальний договір ООН з 2018 року і підтримує його 10 принципів. Щороку ми публікуємо наше Повідомлення про прогрес, доступне на веб-сайті Глобального договору.

  Дізнатись більше
 • GLEC

  Global Logistics Emissions Council (GLEC) була створена в 2014 році. GLEC виросла у добровільне партнерство понад 150 компаній, галузевих асоціацій, програм, експертів та інших організацій. Місія GLEC, як галузевого партнерства, полягає у зменшенні викидів та покращенні ефективності глобальних логістичних ланцюгів поставок. FM Logistic є партнером GLEC з 2019 року.

  Дізнатись більше
 • C3D

  C3D — це асоціація, що об'єднує понад 180 менеджерів з питань сталого розвитку та КСВ із компаній та організацій усіх розмірів. FM Logistic є членом C3D з 2017 року і координує робочу групу зі сталої організації логістики та транспорту.

  Дізнатись більше
 • ECTA

  Європейська асоціація чистих вантажівок – це мережа екологічних вантажних перевезень у Європі, заснована у 2020 році. Вона об’єднує понад 20 компаній та організацій з усієї Європи, які закликають до вантажних перевезень без викидів. Члени охоплюють широкий спектр досвіду, включаючи міську логістику, міжміські вантажні перевезення, споживчі товари, виробництво та управління ланцюгом поставок.

  Дізнатись більше
 • EcoTransitWorld Initiatives

  EWI має на меті постійну розробку та узгодження методології розрахунку викидів у світовому транспортному секторі. Інструмент ETW має бути визнаний у всьому світі як інструмент обчислення. FM Logistic є частиною цієї ініціативи з 2019 року

  Дізнатись більше

Сертифікати країн

Знайдіть тут наші зобов’язання щодо охорони здоров’я та безпеки; а також навколишнє середовище, що застосовується в усіх країнах.

Хочете дізнатися більше про FM Logistic

 • Огляд

  В FM Logistic нас 27 500 працівників, які твердо вірять, що ланцюги поставок здатні створювати позитивні наслідки як для людей, так і для нашої планети. Ми реалізуємо своє бачення в 14 країнах Європи, Азії та Латинської Америки.

  Дізнатись більше
 • Наша мета

  Зробити можливим відповідальне споживання для всіх

  Дізнатись більше
 • Керівництво

  Керівництво FM Logistic відповідає міжнародним стандартам: стрктура представлена Незалежним Виконавчим Комітетом та Радою Директорів.

  Дізнатись більше

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?