Міська логістика

Зателефонуйте нам +380970000098
 • більш ніж 50

  Працює в містах

 • Більше 800

  зелених транспортних засобів

 • 200%

  темп зростання

 • 24/7

  щоденна доставка

Що таке міська логістика?

Зростаючі очікування споживачів щодо екологічно чистих міських логістичних рішень є серйозною проблемою для міст і брендів. Але також можливість побудувати стійку та ефективну екосистему. Завдяки нашим міським логістичним рішенням залишайтеся попереду конкуренції та нормативних змін, щоб покращити досвід роботи з брендом.

Щоб впоратися з деталізації міських міст, необхідне об’єднання та синергія ресурсів. Пропозиція FM Logistic щодо міської логістики може зіграти ключову роль у трансформації вашого бізнесу.

Ми пропонуємо широкий спектр міських рішень, щоб надати кінцевим клієнтам і зробити ваш бізнес більш конкурентоспроможним:

 • Центри розподілу для оптимізації ваших омніканальних поставок;
 • Міські вузли для підвищення надійності поставок B2B/B2C;
 • 3елена доставка на останню милю, щоб покращити ваш вуглецевий слід;
 • Urban Street Corners, щоб максимізувати різноманітні рішення для збирання та повернення.

Як міська логістика діє для зміни пропозиції

Для нас важлива ефективність вашого бізнесу та позитивний вплив на людей і планету. Ми віримо, що, сприяючи партнерству з клієнтами, партнерами, місцевими громадами, стартапами та споживачами, ми разом досягнемо більшого впливу на логістику в міському контексті.

Ми працюємо з містами, щоб виправдати їхні очікування. Наприклад, ми розробляємо державні та приватні проекти з міської логістики в Мадриді та Парижі та є активними учасниками стратегічного діалогу між містами та галузями з європейськими мережами Alice та Polis.

Наші рішення для вашої підтримки

 • Отримайте місцеположення міста з нашою інтегрованою компанією з нерухомості

  Як експерти з транспорту та складського господарства, ми спільно створюємо інноваційні міські логістичні рішення. NG concept, наша дочірня компанія, що спеціалізується на нерухомості, працює в партнерстві з міжнародними та місцевими органами влади, а також приватними компаніями, щоб визначити місця для зменшення міських заторів. Отримання, зберігання, підготовка, відправка та повернення ваших продуктів: ми пропонуємо вам індивідуальні, першокласні послуги міської логістики. Стійкий, швидкий, надійний, спільний та екологічно чистий: саме так ми бачимо ланцюг поставок.

  Наші багатоклієнтські та мікрологістичні центри стратегічно розташовані поблизу великих мегаполісів та центрів міст. Вони оптимізують ресурси простору на користь клієнтів.

  Ми забезпечуємо наявність полиць та короткі терміни доставки в центри міста завдяки:

  • Масованість підготовки замовлень для кількох пунктів видачі;
  • Кросс-докинг якомога ближче до точки продажу;
  • Налаштування продукту, циркулярна логістика та зворотна логістика (підготовка кейсу, велика доставка, ….).
  • Служба доставки 24/7
  Наші контакти
 • Зміцнюємо свою міську логістику завдяки нашому досвіду з пулінгу

  Наші послуги з розподілу на останню милю з міських центрів використовують наші екологічно чисті мультимодальні автопарки (триколісні, електромобілі, водневі транспортні засоби тощо). Наші міські логістичні рішення допоможуть вам розвинути багатоканальний бізнес і збільшити продажі, дотримуючись при цьому ваших зобов’язань щодо низького викиду вуглецю.

  Близькість міських центрів у поєднанні із спільними ресурсами забезпечує високий рівень маневреності та швидкості поповнення полиць у центрі міста. На основі щоденного обсягу замовлень ми визначаємо оптимальні рішення для досягнення ваших цілей рівня обслуговування.

  Ми гарантуємо:

  • Повний контроль над ланцюгом доставки завдяки спеціальному сервісу;
  • Оптимізація маршрутів за допомогою програмного забезпечення для оптимізації маршрутів;
  • Збільшена частота поставок у магазини та зменшення вуглецевого сліду;
  • Єдина платформа для каналів B2B і B2C для підвищення рівня обслуговування та надання більшої гнучкості в пік сезону.
  Дізнайтеся більше про нашу останню доставку миль
 • Збільште свої продажі завдяки нашому широкому спектру рішень і послуг доставки для кінцевих користувачів

  Сьогодні більшість існуючих пунктів збору в центрі міста мають обмежений графік роботи; із розвитком електронної комерції клієнтам потрібна гнучкість та простіша міська логістика та рішення щодо повернення. Наші водії – це професіонали, які навчаються, щоб покращити досвід покупок для клієнтів. Вони передають ваш імідж у центрах міст і є публічним продовженням вашого бренду. Вони знають вашу політику та вимоги до клієнтів і обробляють усі поставки, щоб поважати ваш імідж.

  FM Logistic розробляє додаткові пропозиції в центрах міст, щоб допомогти оптимізувати омніканальний досвід ваших клієнтів за допомогою розширених місць відправлення. Сюди входять такі послуги, як доставка додому, доставка по кутку, додаткові послуги до доставки, як-от встановлення, Pick & Drive…

  Наші контакти

Зацікавлені в наших рішеннях щодо міської логістикі?

Хочете дізнатися, як FM Logistic може допомогти вам вирішити ваші проблеми міської логістики? Зв’яжіться з нами, і ми знайдемо для вас правильні рішення!

Рішення ланцюга поставок

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?