FM Фундація

Багато років будучи залученою до акцій солідарності, FM Group створила свій корпоративний фонд у 2017 році з нагоди свого 50-річчя...

FM Фундація посилює соціальну відповідальність групи, поєднуючи динаміку солідарності працівників і професійного спонсорства

  • 67

    проектів за підтримки FM Foundation

  • 13,167

    бенефіціарів

  • 12

    країн брали участь у акціях на допомогу інтеграції чи дітям

Всі разом для більш інклюзивного суспільства

FM Фундація підтримує дії працівників FM Group у двох напрямках:

ІНТЕГРАЦІЯ

через проекти, які дають змогу людям, які перебувають у скрутному становищі або не мають можливості інтегруватись у суспільство, набути навичок та ноу-хау, повернути впевненість у собі та зайняти своє повне місце в суспільстві.

ДИТИНСТВО

шляхом дій на користь соціально незахищених дітей або дітей, яким загрожує соціальне відчуження, шляхом покращення умов їхнього життя та можливостей для розвитку та інтеграції.

Мобілізація співробітників компанії через навик спонсорства надає сенс діям, які підтримує фонд, втілюючи при цьому цінності компанії: довіру, ефективність і відкритість.

Підтримані проекти здійснюються у партнерстві з громадськими організаціями, бенефіціари яких знаходяться поблизу об’єктів Групи, тому ці дії мають реальний локальний соціальний вплив.

Наші дії у світі

Новини FM Фундації

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?