FM Фундації
FM Фундації

Новий воркшоп “Що таке логістика?” в рамках соціального проекту FM Foundation у Польщі

Пом’якшення обмежень щодо Covid-19 дозволило командам FM Logistic повністю відновити свою проектну діяльність…

на September 4, 2021

Пом’якшення обмежень щодо Covid-19 дозволило командам FM Logistic повністю відновити свою проектну діяльність із Незалежним фондом Робінсонів у Польщі. 21 та 22 травня відбулися два семінари «Що таке логістика?» були організовані для Робінзонів.

У п’ятницю, 21 травня, співробітники FM Logistic відвідали Центр професійного розвитку Krzywy Komin у Вроцлаві, щоб зустрітися з молодими бенефіціарами Фонду Незалежних Робінзонів під час організованих ними семінарів.

Цих зустрічей віч-на-віч довго чекали молоді бенефіціари, а також працівники FM.

Ще одна зустріч відбулася в суботу 22 травня на платформі FM Logistic Томашува Мазовецького. Команди FM у свою чергу організували черговий семінар «Що таке логістика?» цього разу з юними Робінзонами, які приїжджають з центру Лода.

Це були два насичені, але корисні дні.

ЩО ТАКЕ СЕМІНАР «ЩО ТАКЕ ЛОГІСТИКА?»

Це інноваційна формула для відкриття професій логістики за допомогою навчальної та спільної гри.

Ці семінари є важливою частиною програми «Безпечне стажування», програми розширення прав і можливостей та відповідальності для молоді у прийомних сім’ях, яку проводять у партнерстві Незалежний фонд Робінсонів та FM group з 2017 року.

Ця програма повторюється щороку завдяки позитивному сприйняттю просоціальних ініціатив керівництвом FM Logistic Central Europe, залученню співробітників FM та їх партнера Independant Robinsons Фундації, а також фінансовій підтримці FM Фундація.

Чи був цей контент цікавим, корисним?

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?