FM Фундації
FM Фундації

Ремонт дитячого майданчика

Працівники FM Logistic долучилися до ремонту дитячого майданчика благодійної організації SOS Дитячі…

на March 18, 2024

Що таке SOS Дитячі Містечка?

SOS Дитячі Містечка Україна – недержавна благодійна організація. Вона входить до Міжнародної федерації SOS Дитячі Містечка (SOS Kinderdorf International). Ця благодійна організація працює відповідно до Конвенції ООН про права дитини та поширює її принципи. Створена в Україні у 2003 році та є партнером FM Foundation (ФМ Фундації) з 2020 року, SOS Дитячі Містечка спрямовані на захист дітей, позбавлених батьківського піклування. Їх сім’ям надається психологічна підтримка, щоб вони могли повернутися в стабільне звичайне середовище проживання.

Новенький дитячий майданчик

Хто з нас не проводив літній вечір на гойдалці, не бажаючи йти додому, навіть коли стемніло? Ігровий простір є важливою частиною розвитку дитини. Це місце, де дитина вчиться взаємодіяти з іншими, розвиває моторику, проявляє творчі здібності, мріє та виплескує енергію, яка так добре знайома дітям.

Коли FM Foundation дізналась, що дитячий майданчик СОС Дитячі Містечка в Броварах потребує ремонту, то без вагань виділила 2 200 євро. Завдяки цій пожертві було придбано кілька гойдалок, турнікет, гірку, фарбу та інші витратні матеріали для відновлення дитячого майданчика.

Протягом декількох днів 6 співробітників FM Logistic Україна, з технічного відділу та складу, наполегливо працювали над відновленням дитячого майданчика, щоб діти могли насолоджуватися ним і, перш за все, безпечно ним користуватися.

Якщо ви хочете дізнатися більше про FM Foundation, будь ласка, натисніть на кнопку нижче.

Чи був цей контент цікавим, корисним?

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?