FM Фундації
FM Фундації

Разом даруємо #GivingTuesday2023

FM Foundation знову бере участь в організації Giving Tuesday (Щедрий вівторок) 2023, де 54 платформи в 11 країнах…

на March 18, 2024

Giving Tuesday

Giving Tuesday(Щедрий вівторок) – це щорічна всесвітня ініціатива щедрості. «Щедрий вівторок» відбувається після Дня подяки наприкінці листопада, у відповідь на ажіотаж Чорної п’ятниці та Кіберпонеділка. Ця ініціатива стартувала у 2012 році в США і на сьогодні вже є традицією у понад 100 країнах світу. Головна мета  «Щедрого вівторка» – заохочувати і відзначати пожертвування, залученість і солідарність у всьому світі, щоб суспільство усвідомило важливість благодійності та єднання для допомоги один одному.

FM Foundation бере участь у Giving Tuesday

Щедрий Вівторок – ключова щорічна подія для FM Foundation (Фундація FM). Цього року, завдяки залученню співробітників FM Logistic, було організовано велику кількість зборів для різних бенефіціарів країн FM.

Description de l'image 1

Бразилія

Передача молока 3 громадським організаціям, які опікуються дітьми, що потребують допомоги. У місцевій культурі цей напій вважається найважливішим джерелом поживних речовин, що сприяє фізичному та когнітивному розвитку дітей.

Чехія

Діти з дитячого будинку в Літомержіце виготовили різдвяні вінки для співробітників FM Logistic в Ловосіце. Зібрані кошти будуть використані для фінансування зовнішньої благодійної діяльності.

Description de l'image 2
Description de l'image 1

Індія

Збір та передача канцелярії, іграшок, спортивного інвентарю та одягу асоціаціям, які ми підтримуємо в Делі, Мумбаї, Пуні та Бангалорі.

Польща

Численні акції солідарності (12) з тістечками, випеченими командою FM Fresh у Мщонові, захід зі збору коштів для дитини-інваліда співробітника, спільні акції з нашими клієнтами, включаючи продаж меблів.

Description de l'image 2
Description de l'image 1

Словаччина

Донорство крові, збір ігор для людей похилого віку і, перш за все, спільне проведення часу в закладі для людей похилого віку або інвалідів, а також допомога дитячому будинку, з яким ми співпрацюємо.

Корпорація

Збір іграшок, які були передані двом місцевим організаціям, які ми підтримуємо, ремонт годинників для підтримки святкової події та збір спортивного інвентарю, який був переданий організації Emmaüs Défi, яку ми також підтримуємо.

Description de l'image 2
Description de l'image 1

Україна

Збір та передача іграшок, та одягу організації SOS Дитячі Містечка, яку ми підтримуємо. Співробітники були особливо щедрими, а діти були просто в захваті від отриманих речей.

В’єтнам

Збір одягу та коштів для організації Huong La Charity House, яка опікується сиротами та дітьми, чиї сім’ї перебувають у дуже скрутному становищі.

Description de l'image 2
Description de l'image 1

Іспанія

Різдвяний ярмарок солідарності для La Casa de Aarón, збір продуктів харчування та одягу для кількох асоціацій, збір одягу, продуктів харчування та предметів першої необхідності для Червоного Хреста, а також хода солідарності, в якій взяли участь близько сотні учасників.

Румунія

Координація кампанії під назвою “Подаруй книгу і зміни історію дитини”, в результаті якої було зібрано понад 50 книг, переданих дітям початкової школи нашого партнера “Конкордія”.

Description de l'image 2
Description de l'image 1

Франція

Збір іграшок та спортивного інвентарю від імені асоціації Emmaüs Défi, яку ми підтримуємо, а також численні місцеві ініціативи з такими організаціями, як, наприклад, Secours Populaire (Народна Допомога) та Croix Rouge (Червоний Хрест).

Щедрий вівторок – це акція, яку підтримує FM Foundation (Фундація FM), коли йдеться про соціальну інтеграцію та дітей. Однак наші платформи можуть проводити акції на власний розсуд у тій сфері, яка їм більше відгукується.

Якщо ви хочете дізнатися більше про FM Foundation (Фундація FM), ви можете натиснути на кнопку нижче.

Чи був цей контент цікавим, корисним?

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?