FM Фундації
FM Фундації

Еммаус Дефі підтримується FM-групою для її весняної кампанії з боротьби із відчуженням

Співробітники FM group відповіли на запит FM Фундації та його партнера Emmaus Défi, долучившись до його…

на September 10, 2021

Співробітники FM group відповіли на запит FM Фундації та його партнера Emmaus Défi, долучившись до його великої колекції об’єктів у компанії.
Для того, щоб дати їм друге життя, було зібрано 21 палету дрібних предметів у хорошому стані (текстиль, книги, іграшки, столовий посуд, предмети декору тощо).

Акція, яка проходила з 3 по 28 травня, була зосереджена на об’єктах поблизу Парижа, щоб спростити повернення пожертв Емаус Дефі, розташованому в 19-му окрузі Парижа. Станції збору встановлені на ділянках Фонтене-Трезіньї (77), Лонгей-Сент-Марі (60), Епо-Безу (02), Морман (77), Рессон-сюр-Мац (60), Шато-Тьєррі (02) , а також FM Logistic France (60) і FM Logistic Corporate de Roissy (95) і Phalsburg (57).

Пожертвування відбулося 29 червня в Emmaus Défi і було організовано транспортними групами FM Logistic, які збирали піддони на різних місцях і репатріювали їх до Парижа.

Вони сортуватимуться та продаватимуться на інтеграційному сайті Emmaus Défi*, який бореться з виключенням. В асоціації працюють 150 працівників інтеграції, які в основному є колишніми бездомними.

Прекрасний приклад поєднання солідарності та навичок спонсорства для цього партнерства!

*Об’єкти, зібрані на Фальсбурзі (57), не були репатріовані в Еммаус Дефі в Парижі, а передані в місцевому порядку на сайт інтеграції Assajuco Emmaus Sarrebourg для участі в діяльності 80 співробітників, які займаються інтеграцією.

Чи був цей контент цікавим, корисним?

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?