Керівництво

Керівництво FM Logistic відповідає міжнародним стандартам: стрктура представлена Незалежним Виконавчим Комітетом та Радою Директорів.

Вісім директорів, половина з яких незалежні, а половина – члени родини, визначають напрямок та майбутнє FM Logistic. Ця згуртована команда добре знає компанію і тісно співпрацює з її Виконавчим Комітетом.

 • «Хоча компанія на має котировок на фондовій біржі, розмір обороту та міжнародний масштаб FM Logistic призвело нас до створення надійної структури управління. Зовнішніх директорів стільки ж, скільки і сімейних директорів. Також є чіткий розподіл між обов’язками виконавчого комітету та обов’язками Ради Директорів.
  Ми маємо структуру великої міжнародної групи в поєднанні з особливою гнучкістю сімейних і незалежних компаній. Наша модель управління виявилася ефективною під час таких подій, як ключові призначення, великі капітальні витрати, придбання нових компаній та нещодавньої хвилі коронавірусу. Усі органи управління добре виконали свої функції. Коли роль кожного чітко визначена, рішення стають більш надійними».

  Жан-Клод МІШЕЛЬ Голова Ради Директорів FM Logistic

 • «Я пишаюся тим, що я є Головою Виконавчого комітету. Протягом останніх 20 років у FM Logistic я поступово здобував знання та досвід, які дозволяють мені сьогодні успішно керувати компанією… ДОВІРА, ЕФЕКТИВНІСТЬ та ВІДКРИТІСТЬ – це наші ключі для реалізації проектів нашої компанії та для задоволення наших клієнтів і партнерів.
  Разом з моїми колегами по команді в управлінському комітеті, ми з ентузіазмом впроваджуємо таке ставлення, щоб підтримувати нашу корпоративну культуру та робити її сильнішою».

  Жан-Крістоф МАШЕ Генеральний директор FM Logistic

Орган Управління

Рада Директорів

Рада директорів визначає фінансово-правову структуру компанії та затверджує запропоновану Виконавчим комітетом стратегію (нові країни, нові сектори ринку тощо).

 • Клод ФОР співзасновник FM Logistic і почесний президент
 • Марі БАСТІАН Сімейний адміністратор
 • Ян ДЕ ФЕРОДІ Незалежний директор
 • Джанет ДЕККЕР Незалежний директор
 • Олів’є ФОР Сімейний адміністратор
 • Марі-Лор ФОР Сімейний адміністратор
 • Веронік ФОР Сімейний адміністратор
 • Олександр МАШЕ Сімейний адміністратор
 • Вінсент МАШЕ Сімейний адміністратор
 • Саймон МЕРІСОН Незалежний директор
 • Марі-Лор МАЗО Незалежний директор
 • Жан-Клод МІШЕЛЬ Голова Ради Директорів
 • Анн-Лор ФЕЛЬДКІРХЕР Незалежний директор

Виконавчий комітет

Виконавчий комітет керує діяльністю компанії, керує розвитком бізнесу та вирішує управлінські та кадрові питання.

 • Жан-Крістоф Маше Голова Виконавчого комітету
 • Яннік Бюіссон Керуючий директор у Західній та Центральній Європі
 • Стефан Дескарпентрі Директор зі стратегічних проектів та злиттів і поглинань в Азії
 • Матильда Джоаннар Директор з управління персоналом
 • Себастьян Маке Директор з фінансів і закупівель
 • Крістоф Менівар Керуючий директор у Східній Європі

FM Груп Організація

FM Груп

 • FM Холдинг

  FM Holding є ключовим структурним підрозділом FM Групи. Він повною мірою відіграє свою роль як сполучна ланка між акціонерами та бізнес-одиницями компанії, і створує баланс між фокусом на результат та прагненням до довгострокового зростання. FM Holding має структуру управління, адаптовану до його розміру. Його основою є Наглядова рада, до складу якої входять невиконавчі директори різного походження, включаючи членів сімей Фор і Маше, які не беруть участі в управлінні компанією, і правління.

  Їхні обов’язки чітко розділені, але мають спільну мету: забезпечити довгострокове майбутнє FM Групи.

 • FM Холдинг Корпрації

  «Місія FM Holding Corporate полягає в посиленні безпеки нашого бізнесу завдяки кращому контролю над нашим фінансуванням, нашими ризиками та відкритістю до інновацій. FM Holding Corporate – це консолідаційна холдингова компанія, яка працює над колективною синергією для FM Logistic та Batilogistic, зберігаючи при цьому автономію кожної компанії».

  Олів’є Фор, Голова Правління FM Holding Corporate

  Експертиза FM Holding Corporate є:

  juridique et fiscale

  Юридичні та
  фіскальні

  Finances

  Фінанси

  Audit Interne

  Внутрішня
  ревізія

  Sûreté

  Безпека

  Compliance

  Відповідність

 • FM Logistic

  Заснована у Франції в 1967 році, FM Logistic є незалежною логістичною компанією, яка надає послуги в якості 3PL оператора та обслуговує FMCG, роздрібну торгівлю, красу та косметику, промислове виробництво та галузі охорони здоров’я.

  Компанія діє в 14 країнах Європи, Азії та Латинської Америки (Бразилія). У 2020 фінансовому році прибуток компанії склав 1,43 мільярда євро, а її штат понад 27 500 штатних співробітників.

  FM Logistic інвестує в інновації, щоб запропонувати стійкі рішення для ланцюга поставок, які відповідають мінливим запитам споживачів, розвитку електронної комерції, багатоканального розподілу та міської логістики.

 • Batilogistic

  Batilogistic є членом FM Logistic Group, — компанія з нерухомості, яка займається логістикою. Вона керує побудованими властивостями та оптимізує портфель активів. Спираючись на досвід працівників NG Concept – фінансових експертів, забудовників, логістів та будівельників, Batilogistic надає глобальні будівельні рішення для логістичних операторів у Європі та Азії. Це гарантує доступ до капіталу та земельних ресурсів. Він розробляє інноваційні концепції будівель і пропонує диференційовані будівельні рішення.

  Будучи далекоглядним, Batilogistics також прогнозує, завдяки дизайну, нові сфери розвитку для логістичних операцій. Вона також забезпечує ефективне управління своїми активами нерухомості. Працюючи у Франції та за кордоном, Batilogistic вже понад 20 років довела свою оперативну досконалість.

 • NG Concept

  NG CONCEPT — це дизайнерсько-будівельна компанія, яка використовує ноу-хау, навички та пристрасть своїх команд для створення інноваційних рішень «під ключ» у сфері логістичної нерухомості.

  Ми підтримуємо наших клієнтів з моменту, коли вони висловлюють свої потреби, і до втілення їх в оперативну реальність.

  Щоб підготуватися до майбутнього, ми надаємо нашим працівникам індивідуальну підтримку протягом їхньої професійної кар’єри. Але майбутнє для нас також полягає в інвестуванні в інновації та цифрові технології, щоб передбачати зміни в нашому бізнесі.

  П’єр Орсатті – Генеральний Директор

 • FM Фундація

  Всі разом для більш інклюзивного суспільства

  FM Foundation було створено у 2017 році, коли FM Group відзначила своє 50-річчя, щоб посилити свою соціальну відповідальність на локаціях, де FM Group працює, відповідно до принципів сталого розвитку та корпоративних цінностей, а саме: довіри, ефективності і відкритості.

  Місія FM Foundation – підтримка інтеграції людей, які потрапили в складну ситуацію, та допомога соціально вразливим або знедоленим дітям.

  FM Foundation супроводжує та спільно розбудовує проекти соціальних інновацій, бенефіціари яких живуть поблизу існуючих або майбутніх об’єктів FM Group, так що ці дії мають реальний локальний соціальний вплив.

  Проекти, які підтримує FM Foundation, реалізовуються співробітниками компанії, що дозволяє поєднувати колективну динаміку, структурувати спонсорство та заохочувати і розвивати професіоналізм в напрямку допомоги суспільству.

  Все разом надає працівникам змогу наповнити іншим змістом свою роботу в Групі.

  Дізнатись більше

Хочете дізнатися більше про FM Logistic

 • Огляд

  В FM Logistic нас 27 500 працівників, які твердо вірять, що ланцюги поставок здатні створювати позитивні наслідки як для людей, так і для нашої планети. Ми реалізуємо своє бачення в 14 країнах Європи, Азії та Латинської Америки.

  Дізнатись більше
 • Наша мета

  Зробити можливим відповідальне споживання для всіх

  Дізнатись більше
 • Сталий розвиток

  Світ на стику. Ми повинні діяти зараз. Тому ми щодня прагнемо спільно вдосконалювати ланцюги поставок для більш екологічного та відповідального споживання.

  Дізнатись більше

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?