• Приєднуйтесь до роботи в нашому офісі

Ви талановиті та амбітні?

Чудово! Ви потрібні нашому офісу та службі підтримки! Станьте частиною розвитку глобального лідера з логістики, відданого сталому майбутньому.
Зробіть вплив у розвитку, приєднавшись до FM Logistic.

Ваша кар'єра в FM Logistic

 • Значні виклики

  ланцюг поставок і логістика відіграють важливу і центральну роль у нашій економіці і суспільстві, допомагаючи будувати більш стійкий світ.

 • Інноваційне середовище

  ми є компанією, яка прагне забезпечити безпечне середовище та покращити наші умови праці за допомогою інновацій для здоров’я та благополуччя наших команд.

 • Командний бізнес

  розширення можливостей наших команд – це наше щоденне зобов’язання. Ми є міжнародною та інклюзивною спільнотою. Разом ми сильніші і віримо, що спільна робота є запорукою успіху

 • Кар’єрні можливості

  наша динамічна індустрія пропонує багато можливостей для навчання та справжнього кар’єрного розвитку через прогрес або мобільність із привабливими перевагами та перевагами.

 • Відмінний досвід співробітників

  завдяки нашій корпоративній культурі ми демонструємо неоціненну повагу та увагу до наших співробітників. Таким чином, усі наші платформи мають спеціальну команду на місцях, від відділу кадрів до керівництва, щоб підтримувати вас на щоденній основі.

Що ми пропонуємо

 • Мобільність

  У FM Logistic ми хочемо запропонувати різноманітні виклики та заохочувати наших співробітників використовувати нові можливості всередині Групи. Саме тому ми запровадили заходи підтримки для заохочення та розвитку внутрішньої мобільності наших співробітників.

 • Навчання

  Оскільки ми прагнемо розвивати наших працівників, ми створили власний міжнародний корпоративний університет: FM University.

  Підтримка оперативної та управлінської досконалості, найкращих у своєму напрямку відносин із клієнтами та інновацій: місія Університету FM доповнює вже повні навчальні програми, організовані навчальними командами в наших 14 країнах. Незалежно від ваших планів роботи та кар’єри, існують міжнародні навчальні програми, які відповідають вашим можливостям розвитку та дозволяють працювати з колегами з інших країн у багатокультурному груповому середовищі. Тож приєднуйтесь до нашого колективу та станьте одним із майбутніх лідерів FM Logistic!

Ще вагаєшься? Приєднуйся до нас!.

 • Почни свою кар’єру

  У вас є талант і амбіції? Ти потрібен нам! Незалежно від вашого профілю та досвіду, приходьте та візьміть участь у розвитку світового лідера в галузі логістики, відданого стабільному майбутньому.

  Дізнатись більше

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?