• Сталий розвиток

Приєднуйтесь до команди сталого розвитку та залучайтесь до вирішення викликів!

У FM Logistic ми пропонуємо стійкі логістичні рішення з низьким рівнем викидів, які є джерелом енергії, що сприяє екологічній мобільності. Ми працюємо щодня, щоб мати позитивний вплив на навколишнє середовище. Ви також можете приєднатися до нас, щоб підтримати бізнес-підрозділи Групи в їхніх різноманітних екологічних проектах у сфері логістики, транспорту та спільного пакування.

З кар’єрою в FM Logistic, Зміни ланцюга поставок може початися з вас. Давайте разом створити стійкий ланцюг поставок!

Вакансії в напрямку сталого розвитку

Подати зараз заявку

Приєднуйтесь до нас в якості менеджера з питань охорони навколишнього середовища та енергії!

Як частина команди сталого розвитку Групи, менеджер з питань охорони навколишнього середовища та енергії реалізує бачення Групи. Завдання менеджера з питань охорони навколишнього середовища та енергії полягають у визначенні та розгортанні вуглецевої стратегії відповідно до науково обґрунтованих цілей і рекомендацій щодо відновлюваної енергетики (виробництво, контракти на закупівлю електроенергії, контракти з зеленою енергією тощо) та підтримка команд бізнес-підрозділів у впровадженні цих рекомендацій.

Він/вона також бере участь у стратегії сталого транспорту та в розробці логістичних платформ завтрашнього дня та сприяє успіху проектів, надаючи екологічну експертизу: оцінку впливу на навколишнє середовище, критерії вибору рішення, екологічні аргументи тощо.

Його/її функції полягають у тому, щоб керувати програмою безвідходних операцій для логістичної діяльності та офісів, організовувати акультурацію та розвиток навичок ключових людей компанії та керувати звітністю про сталий розвиток: збір даних, методологічні оновлення, критичний огляд даних, підтримку ІТ-команд у підключення до екологічних калькуляторів.

Приєднуйтесь до нас в якості менеджера з питань сталого розвитку та продуктивності

Менеджер з питань сталого розвитку та ефективності: як частина команди з питань сталого розвитку Групи, менеджер з питань сталого розвитку та ефективності керує процесом спільного розбудови сталого розвитку з нашими клієнтами.

Він/вона також відповідає за управління продуктивністю Групи та стимулювання змін у різних аспектах програми сталого розвитку шляхом визначення стійких траєкторій ланцюга поставок з ключовими клієнтами (FMCG, роздрібна торгівля, косметика для краси, фармацевтика та електронна комерція), координуючи впровадження траєкторних проектів у 14 країнах Групи: зменшення вуглецевого сліду на складах і транспорті, управління ресурсами, професійна інтеграція тощо.

Менеджер зі сталих пропозицій та ефективності також співпрацюватиме з маркетинговими командами для формалізації пропозицій та рекламних презентацій з точки зору позитивного впливу: оцінка та кількісна оцінка екологічних та соціальних переваг, інструменти комунікації, навчання відділів продажів. Він/вона визначатиме зміст стійких пропозицій разом із командами комерційних рішень, покращуватиме вимірювання впливу Групи та пов’язані з ними інструменти, зокрема інформаційні панелі клієнтів.

Ви хочете зробити реальний вплив і допомогти FM Logistic змінити звички споживачів на більш екологічну та відповідальну логістику? Ви прийшли в потрібне місце. Ми чекаємо на Вас.

Подати зараз заявку

Вам відкликається? Тоді подавайте зараз заявку!

Якщо ви хочете приєднатися до мотивованої та динамічної команди, звертайтеся до FM Logistic!

Все ще вагаєтесь? При’єднуйтесь до нашої команди!

  • Приєднуйтесь до роботи в нашому офісі

    Ви потрібні нашому офісу та службі підтримки! Станьте частиною розвитку глобального логістичного лідера, відданого сталому майбутньому. Зробіть вплив, приєднавшись до FM Logistic у його розширенні.

    Дізнатись більше
  • Почни свою кар’єру

    У вас є талант і амбіції? Ти потрібен нам! Незалежно від вашого профілю та досвіду, приходьте та візьміть участь у розвитку світового лідера в галузі логістики, відданого стабільному майбутньому.

    Дізнатись більше

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?