• Закупки

Приєднуйтесь до відділу закупівль FM Logistic

Команда закупівель контролює відданість компанії її місії. Він визначає та розгортає політику закупівель і дорожню карту, яка встановлює основні цілі створення вартості, як з точки зору чисто економічної оптимізації, так і з точки зору змін і збоїв, що дозволяє нам оптимізувати наші методи роботи.

Якщо Ви прагматичні та впевнені в оптимізації процесів, тоді FM Logistic шукає такого, як ви.

Вакансії у відділі закупівль

Подати зараз заявку

Приєднуйтесь до нас в якості глобального директора із закупівель!

Глобальний директор із закупівель: Директор із закупівель групи має подвійну роль, оскільки він/вона відповідає за структурування та професіоналізацію закупівельної функції шляхом визначення та розгортання найсучасніших методів, інформаційних систем і процесів.

Глобальний директор із закупівель визначає та реалізує стратегію закупівель шляхом зіставлення різних категорій закупівель та визначення важелів для кращої вартості чи якості, аналізу ринків та рекомендацій щодо ринків, які потрібно об’єднати та локалізувати. Він також має різноманітні завдання, такі як розробка інноваційних рішень, щоб зробити закупівлю важелем для створення цінності з нашими постачальниками або клієнтами (ринок, спільні закупівлі, перехресні продажі тощо) і гравець у екологічному переході групи, визначення стратегій закупівлі з внутрішні або навіть зовнішні клієнти.

Ви зацікавились? Чудово! Надсилайте заявку зараз.

Працюйте в FM Logistic спеціалістом із закупівель!

Спеціаліст із закупівель працює на підтримку оперативної групи покупців, щоб полегшити різні етапи процесу закупівлі. Підпорядковуючись Менеджеру із закупівель, він/вона керує замовленнями на закупівлю в SAP, допомагаючи в управлінні суперечками щодо рахунків-фактур, координуючи управління невідповідностями та забезпечуючи їх закриття. Спеціаліст із закупівель працює в парі з покупцями, щоб забезпечити досягнення цілей відділу закупівель, і виготовляє комунікаційні матеріали відділу.

Вам відкликається? Тоді подавайте зараз заявку!

Якщо ви хочете приєднатися до мотивованої та динамічної команди, звертайтеся до FM Logistic!

Все ще вагаєтесь? При’єднуйтесь до нашої команди!

  • Приєднуйтесь до роботи в нашому офісі

    Ви потрібні нашому офісу та службі підтримки! Станьте частиною розвитку глобального логістичного лідера, відданого сталому майбутньому. Зробіть вплив, приєднавшись до FM Logistic у його розширенні.

    Дізнатись більше
  • Почни свою кар’єру

    У вас є талант і амбіції? Ти потрібен нам! Незалежно від вашого профілю та досвіду, приходьте та візьміть участь у розвитку світового лідера в галузі логістики, відданого стабільному майбутньому.

    Дізнатись більше

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?