• ІТ Відділ

  Аналіз та інтеграція ІС, інфраструктура та мережа ІС, Управління ІС, Підтримка та Допомога ІС...

Приєднуйтесь до нашого ІТ відділу

Місія нашого ІТ-відділу полягає в тому, щоб шляхом спільного підходу забезпечити надання ефективних ІТ-рішень своїм клієнтам, щоб зробити внесок у досконалість операційної діяльності FM Logistic.

У FM Logistic ми пропонуємо захоплюючі місії, такі як надання технічної та функціональної ІТ-підтримки та досвіду, допомагаючи, відповідаючи на запитання та вирішуючи ІТ-проблеми та забезпечуючи продуктивність та процеси, визначаючи та застосовуючи стандарти, консультуючи, оптимізуючи… Але також інші завдання, такі як як управління ІТ-проектами від комерційного дослідження до стабілізації проекту або модернізації ІТ шляхом супроводу FM Logistic у його цифровій трансформації.

Вакансії в ІТ відділі

Подати зараз заявку

Станьте частиною нашої ІТ команди в якості аналітика зі звітності!

Що таке аналітик зі звітності даних? Аналітик зі звітності даних перетворює дані в інформацію, яку він/вона візуалізує, розробляючи інформаційні панелі, картки показників і звіти для керівництва, які забезпечують видимість і швидке уявлення про бізнес-рішення та дії. Це включає отримання даних з інших джерел, регулярне створення звітів і інформаційних панелей, а також усунення будь-яких проблем із кодом. Аналітик зі звітності даних співпрацює з іншими відділами, щоб знайти нові шляхи покращення можливостей.

У чому полягає робота інтегратора інформаційних програм?

Функціонал інтегратора програм складається з розгортання, адаптації та підтримки ІТ-рішень (внутрішніх чи зовнішніх) до потреб діяльності компанії з дотриманням правил безпеки, внутрішніх правил, бізнес-процесів, операційних процедур, процедур якості та цінностей компанії.

Приєднуйтесь до нашого ІТ-відділу в якості інженера з обробки даних!

Інженер з обробки даних працює в ІТ-відділі та в тісній співпраці з бізнес-командами. Він/вона аналізуватиме бізнес-потреби, про які повідомляють оперативні групи, братиме активну участь у розробці архітектури даних для відповідності варіантам використання. Його/її завдання також включають розробку конвеєрів даних з кількох джерел для живлення озера/набору даних (датамарту), необхідного для реалізації варіантів використання, підготовку даних для використання кінцевими користувачами (підготовка даних, походження даних, нормалізація, агрегація , тощо).

Він/вона керує автоматизацією процесів підготовки даних, використанням даних для досягнення бізнес-цілей: розкриття бізнес-поглядів, бізнес-об’єктів тощо.

Нарешті, інженер з обробки даних керує індустріалізацією конвеєрів аналізу та машинного навчання та моніторингом технологій, пов’язаних з даними.

Якщо ви експерт з даних і хочете приєднатися до мотивованої та динамічної команди, подайте заявку до FM Logistic!

Приєднуйтесь до нашого ІТ-відділу в якості консультанта WMS Reflex!

Роль консультанта WMS reflex полягає у визначенні вимог клієнта, розробці процесу параметризації, підтримці та навчанні ключових користувачів і налаштуванні інтерфейсів клієнта (відображення EDI).

Під відповідальність команди розгортання WMS консультант WMS Reflex забезпечує впровадження програмного або програмного пакета в контексті клієнта.

Він/вона відповідає за функціональне рішення і відповідає за проектування, впровадження, спостереження за клієнтами та постійне вдосконалення.

Більш конкретно, його/її місії полягають у вивченні контексту клієнта (процесу, організації, людського контексту тощо), аналізі потреб, консультуванні клієнта та допомозі йому у прийнятті рішень. Завдання також включають проведення детального функціонального аналізу, визначення детальних специфікацій розробок, супровід клієнта на етапі параметризації та підготовку та проведення внутрішніх тестів. Консультант WMS Reflex також бере участь у підготовці виробництва та введення в дію та забезпечує функціональний аудит. Він/вона консультує клієнта, пропонуючи рішення виниклих порушень роботи системи.

Приєднуйтесь до нашого ІТ-відділу в якості ІТ бізнес аналітика!

ІТ-бізнес-аналітик має захоплюючі обов’язки, оскільки він/вона працює з країнами над проектами розгортання в рамках дорожньої карти та створення нових рішень. Його/її підхід відповідає стратегії міської логістики, визначеній комітетом домену.

Володіючи винятковими навичками міжособистісного спілкування, він/вона діє як комунікаційна ланка між ІТ та керівництвом. Як експерт, бізнес-аналітик покращує якість ІТ-продуктів та послуг і аналізує потреби бізнесу. Він/вона розробляє параметри для успішних ІТ-систем, контролює їх роботу та консультує щодо типу функціональності або модифікацій, які найкраще відповідають стратегічним цілям компанії. Він/вона допомагає подолати розрив між ІТ-персоналом та керівництвом компанії, інтерпретуючи бізнес-цілі зацікавлених сторін у конкретні результати, а потім контролює їх технічний розвиток. Він/вона аналізує потік даних і прогнозує зміни інфраструктури, які знадобляться в міру зростання бізнесу.

Бізнес-аналітик – це дуже автономна людина, якій подобається спільна, багатофункціональна команда. Робота з новітніми технологіями та проектування майбутнього міської логістики – це його/її мотивація.

Вам відкликається? Тоді подавайте зараз заявку!

Якщо ви хочете приєднатися до мотивованої та динамічної команди, звертайтеся до FM Logistic!

Все ще вагаєтесь? При’єднуйтесь до нашої команди!

 • Приєднуйтесь до роботи в нашому офісі

  Ви потрібні нашому офісу та службі підтримки! Станьте частиною розвитку глобального логістичного лідера, відданого сталому майбутньому. Зробіть вплив, приєднавшись до FM Logistic у його розширенні.

  Дізнатись більше
 • Почни свою кар’єру

  У вас є талант і амбіції? Ти потрібен нам! Незалежно від вашого профілю та досвіду, приходьте та візьміть участь у розвитку світового лідера в галузі логістики, відданого стабільному майбутньому.

  Дізнатись більше

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?