• Відділ інновацій

  Методи та технологія процесів, постійне вдосконалення...

Чи хотіли б ви працювати інженером з методів та технології процесів або на інших посадах в нашому відділі інновацій?

Завданням відділу інновацій є забезпечення підтримки операцій та об’єктів у контексті оперативної досконалості.

Вакансії у Відділі інновацій

Подати зараз заявку

Роль інженера з методів та технології процесів!

Роль інженера з методів та технології процесів полягає в тому, щоб запропонувати та впровадити найбільш відповідні рішення для клієнтів. Його/її основними завданнями є аналіз, оптимізація та покращення процесів, завдяки його/її методологічній та технічній експертизі. Він/вона повинен якомога краще працювати зі специфікаціями замовника, зобов’язаннями FM Logistic, правилами безпеки та процедурами якості. Ринок логістики та компанії загалом просять нас бути все більш ефективними та інноваційними. Йдеться про надання найкращих рішень у найкоротші терміни.

Інженер з методів та технології процесів допомагає відділу інновацій у підтримці запуску діяльності та покращенні ефективності існуючих операцій складської діяльності. Він/вона працює над впровадженням технологічних інновацій або нових рішень, впровадженням інструментів моніторингу ефективності, навчанням та участю в тендерах.

Станьте частиною нашої команди в якості менеджера ощадливого виробництва !

Роль менеджера ощадливого виробництва полягає в тому, щоб проаналізувати діяльність різних оперативних підрозділів, а потім визначити напрямки для оптимізації: підвищення продуктивності, зменшення важкої роботи, підвищення продуктивності…
Він/вона є ключовим гравцем в оптимізації роботи клієнтів. Щодня він/вона пропонує рішення для підвищення ефективності. У контексті управління проектами ощадливого виробництває три основні проблеми: бути ефективним у наданні прагматичних та оперативних рішень для сайтів, співпрацювати з колегами та проявляти цікавість. Він/вона повинен бути в курсі всіх проектів, що виконуються всередині компанії та за її межами, щоб запропонувати ефективні рішення.

Станьте частиною нашої команди в якості менеджера інноваційних проектів!

Роль Менеджера інноваційних проектів полягає не тільки в розгортанні інноваційних рішень в межвх Групи, але й у підтримці наших команд розробки рішень та продажів.

Він/вона відповідає за весь проект впровадження, а також може брати участь у спільній розробці комплексних рішень з нашими клієнтами.
Залучення менеджера з інноваційного продукту починається з визначення бізнес-кейсу, шляхом підтвердження концепції, розрахунку повернення інвестицій, вибору партнера, координації різних співрозмовників навколо проекту впровадження (партнерів, клієнтів , внутрішні відділи, такі як закупівля, IT, технічний, операційний тощо). Менеджер з інноваційного продукту також надаватиме підтримку після введення в експлуатацію до індустріалізації рішення та виробництва маркетингових матеріалів.

Станьте частиною нашої команди в якості менеджера проектів з роботизації та автоматизації!

У відділі інновацій менеджер проектів з роботизації та автоматизації бере участь в управлінні проектами автоматизації.

Основними завданнями керівника проекту з роботизації та автоматизації є визначення методологій проекту та найкращих практик із впровадженням стандартної специфікації та інтеграційних блоків. Керівник проекту з роботизації та автоматизації також забезпечує або контролює впровадження рішень автоматизації, визначає інструменти для моніторингу продуктивності установок та формалізує зворотний зв’язок. Він/вона підтримує передпродажні команди, щоб постійно покращувати пропозиції.

Приєднуйтесь до FM Logistic та станьте частиною зміни ланцюга постачання!

Подати зараз заявку

Вам відкликається? Тоді подавайте зараз заявку!

Якщо ви хочете приєднатися до мотивованої та динамічної команди, звертайтеся до FM Logistic!

 • Приєднуйтесь до роботи в нашому офісі

  Ви потрібні нашому офісу та службі підтримки! Станьте частиною розвитку глобального логістичного лідера, відданого сталому майбутньому. Зробіть вплив, приєднавшись до FM Logistic у його розширенні.

  Дізнатись більше
 • Почни свою кар’єру

  У вас є талант і амбіції? Ти потрібен нам! Незалежно від вашого профілю та досвіду, приходьте та візьміть участь у розвитку світового лідера в галузі логістики, відданого стабільному майбутньому.

  Дізнатись більше

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?