FMCG (споживчі товари масового попиту)

Маючи понад 50-річний досвід у ланцюгах поставок FMCG, FM Logistic є надійним партнером, який допомагає своїм клієнтам вирішувати їхні проблеми. Перший логістичний суб’єкт, який реалізує об’єднання, взаємодію на користь наших клієнтів, є в нашій ДНК.

Маючи понад 50-річний досвід у ланцюгах поставок FMCG, FM Logistic є надійним партнером, який допомагає своїм клієнтам вирішувати їхні проблеми. Перший логістичний суб’єкт, який реалізує об’єднання, взаємодію на користь наших клієнтів, є в нашій ДНК.

 • Більше 50

  років досвіду

 • 23

  роки cередня лояльність

 • 12

  платформ, сертифікованих LEED™ або HQE®, що охоплюють понад 730 000 м²

 • 43%

  світового обороту FM

Наші логістичні рішення для FMCG

Як, де, що і чому люди споживають, залежить від мінливого світу, в якому вони живуть. Споживачі шукають, купують і отримують свої покупки різними способами, що вимагає не лише багатоканальних, а й багатоканальних стратегій. Споживачі хочуть, щоб продукція вироблялася та поставлялася стабільно. Вони хочуть платити менше.

Від сприйняття бренду до ефективності ланцюга поставок компанії споживчих товарів стикаються з довгим списком значущих проблем: зміна очікувань клієнтів і шляхів доступу до ринку, консолідація дистрибуції, оцифровка… Потреба в більш стійких логістичних рішеннях FMCG (швидко розвиваються споживчих товарів) і проникнення на ринки, що розвиваються, є ключовими.

Понад 50 років, завдяки культурі, яку поділяють з нашими клієнтами, ми спільно розробляємо інноваційні логістичні рішення FMCG для підтримки трансформації ланцюгів постачання споживчих товарів. Як експерт з транспортних і складських рішень, FM Logistic розробила унікальне ноу-хау в секторі FMCG, від сухих товарів, свіжих товарів до косметики та розкоші. Сьогодні, як ніколи, ми допомагаємо нашим клієнтам отримати конкурентну перевагу та підвищити продажі, одночасно роблячи реальні зміни, щоб забезпечити реальну зміну пропозиції для позитивного впливу.

Зміни ланцюга поставок в дії для FMCG

У FM Logistic ми вперше впровадили транспортне об’єднання та концепцію єдиного даху. Від екологічно чистих рішень для спільного пакування до складів з нейтральним вуглецем ми прагнемо оптимізувати спосіб використання ресурсів, постійно відстежуючи та постійно покращуючи наш вуглецевий слід. Щоб впоратися з новими проблемами, з якими стикаються наші клієнти, ми розробляємо інноваційне та стійке омніканальне розповсюдження за допомогою наших міських рішень або масової пропозиції готової продукції.

Наші контакти

Що ми можемо зробити разом

Забезпечити успіх ваших різних шляхів виходу на ринок

Використання тенденцій споживчого способу життя є сильною стратегією. Завдання полягає в тому, щоб зробити його комерційним успіхом. Ми віримо в омніканальне рішення: різні шляхи виходу на ринок, один ланцюжок поставок. Це відкриває можливості для оптимізації, упорядкування обробки та отримання синергії різних потоків у різні канали, безперебійні ринки.

У FM Logistic ми допомагаємо вам керувати потоками B2B і B2C гнучким та ефективним способом. Наші логістичні послуги FMCG використовують швидкі програми для відкриття нових каналів, одночасно використовуючи наявні можливості для забезпечення плавного нарощування операцій. Ми співпрацюємо з вами, щоб розробити гнучку систему управління ланцюгом поставок, яка дає вам змогу реагувати на зміни ринку, такі як збільшення попиту або запуск продуктів.

Оптимізація витрат і оперативності за допомогою послуги пулінгу

З 2003 року ми розробляємо та вдосконалюємо наші пулінгові рішення для наших клієнтів. Ми віримо, що послуга пулінгу є ідеальною відповіддю на складні та обробні проблеми виробників. Пулінг – це рішення, яке поєднує логістичні та транспортні процеси кількох виробників або брендів для одних і тих же розподільних мереж із спільними пунктами відправлення та прийому. Переваги пулінгу включають краще обслуговування, рентабельні поставки, оптимізований рівень запасів, синергію між потоками B2B та B2C та зменшений вуглецевий слід для сталого ланцюга поставок.

Зробіть ваші логістичні операції ключовою частиною вашої стратегії сталого розвитку

Важливо підтримувати попит споживачів на більш екологічно чисті швидкорозмінні споживчі товари. Ми вважаємо, що ланцюг поставок відіграє важливу роль.

Ось чому ми пропонуємо широкий спектр кращих альтернатив для ваших споживчих брендів, від рішень без пластику до безвуглецевого складування до екологічно чистої доставки додому.

Ми можемо допомогти вам контролювати та оптимізувати вуглецевий слід ваших продуктів на всьому ланцюжку їх поставок. Оскільки ми віримо, що стійкість – це справа кожного, ми постійно досліджуємо нові рішення та моделі ланцюга поставок, щоб рухатися вперед і будувати краще майбутнє з нашими клієнтами та партнерами.

Відкрийте для себе наші пропозиції

Вам потрібна допомога у вирішенні логістичних питань для FMCG?

Ви в індустрії споживчих товарів масового попиту, і відчуваєте труднощі з ланцюгом поставок? Зв’яжіться з нами, і ми знайдемо правильне рішення для ваших потреб!

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?