Складські операції

Зателефонуйте нам +380674461410
  • 1/3

    викидів CO2 FM Logistic, пов'язаних зі складською діяльністю

  • 2030

    вуглецева нейтральність для платформи FM Logistic (обсяг 1-2)

  • 14

    сайтів LEED™ або HQE® сертифіковані на екодизайн Понад 730 000 кв.м,

Незалежно від категорії або типу продукту, з яким ви маєте справу, завжди добре піднімати питання про аутсорсинг логістики. У ньому розглядаються теми доступності продуктів, вартості зберігання та оптимізації потоку продуктів.

У FM Logistic ми постійно вдосконалюємо нашу контрактну логістику, щоб дати вам найкращу конкурентну перевагу. Наші складські послуги та рішення з обробки є основою нашої діяльності.

Від проектування до управління наші логістичні платформи сертифіковані для роботи з усіма видами продукції, включаючи небезпечні вантажі. Незалежно від того, чи маєте ви керувати великими обсягами, чи особливими вимогами щодо відповідності та безпеки, наша налаштування для кількох клієнтів і багатодіяльність гарантує гнучкість та оптимізацію як процесів складування, так і витрат. Цей підхід дозволяє краще керувати запасами за рахунок об’єднання ресурсів.

Давайте разом розробимо та запустимо відповідальний ланцюг постачання Ми прагнемо розвивати інноваційні та найкращі у своєму класі складські послуги. Для нас важлива ефективність вашого бізнесу та позитивний вплив на людей і планету.

Ми створюємо наші логістичні платформи, щоб обмежити наш вплив на навколишнє середовище, дотримуючись обмежувальних стандартів екодизайну. Крім того, ми впевнені, що логістичні платформи можуть стати джерелом відновлюваної енергії для місцевих територій, тому ми інвестуємо у виробництво енергії на місці. Ми співпрацюємо з нашими клієнтами, постачальниками та місцевими органами влади, щоб створити ці стійкі екосистеми

Як ми можемо стати Вашим партнером

Питання? Звяжіться з нами

Збільшуйте свої продажі завдяки 3PL експертизі складських операцій

Наявність правильного складу в потрібному місці – це лише початок. Ми враховуємо вплив на навколишнє середовище, щоб запропонувати найбільш ефективний та стійкий дизайн вашого ланцюга поставок. Інновації через технології та бездоганне виконання складських операцій дають значні переваги за рахунок скорочення термінів виконання та рівня запасів. Побудова міцного партнерства з вашими командами та всіма третіми сторонами, які беруть участь у вашому ланцюжку поставок, також може допомогти покращити продажі, як у чисто B2B, так і в омніканальній конфігурації. Коли мова йде про стійкість, ми враховуємо вплив на навколишнє середовище, щоб запропонувати найбільш ефективний та стійкий дизайн вашого ланцюга поставок. Наші складські послуги допомагають вам зосередитися на правильних заходах, щоб зменшити вплив ваших операцій, зменшити кількість відходів і дозволити вам створити конкурентну перевагу за рахунок більш екологічно чистих способів зберігання, обробки, пакування та, зрештою, доставки ваших продуктів.

Питання? Звяжіться з нами

Зміцніть свої конкурентні переваги за допомогою оптимізації складських послуг

Незалежно від того, чи хочете ви об’єднати види діяльності – декілька брендів, потоки B2B та B2C – чи створити спеціальні рішення для певної акції, ми віримо, що гнучкість та масштабованість будуть ключовими. Ми розробили інноваційну модель «одного даху». Він пропонує широкий спектр складських послуг в одному місці, максимізуючи використання простору, спільне використання ресурсів і консолідуючи багато видів діяльності. Ми віримо у взаємодію як ключовий важіль для значного зменшення впливу вашого ланцюга поставок на навколишнє середовище

Оскільки наш прогрес – це ваш прогрес, для нас автоматизація та інноваційні процеси мають бути спрямовані на ефективність, стійкість та безпеку, щоб служити інтересам усіх.

Питання? Звяжіться з нами

Забезпечуємо потоки продуктів за допомогою безперебійного ланцюга поставок

Як провідний постачальник логістики, наша місія полягає в тому, щоб доставляти правильні товари, в потрібне місце, у потрібний час і найбільш стійким способом, на благо всіх. Для цього ми забезпечуємо безперебійний потік товарів та інформації. Наші складські послуги включають широкий спектр рішень для відстеження, щоб забезпечити повне відстеження операцій. Ми також гарантуємо, що інформація надходить так само гладко, як і товари. Ми розробили відкриті ІТ-системи і прагнемо створювати правильні дані, щоб ми могли співпрацювати з нашими клієнтами. Ми прагнемо запропонувати наші найкращі можливості та людей для встановлення міцного та надійного партнерства.

Питання? Звяжіться з нами

Зацікавлені в наших складських послугах?

Бажаєте підвищити стійкість та ефективність ваших складських операцій? Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти!

Нові статті щодо складу та складських послуг

Рішення ланцюга поставок

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?