Зберігання

Синергія | Розширена забудова | Індивідуальний підхід

Наші логістичні рішення для Зберігання

Прибуток від бізнесу, оптимізація витрат, оперативність, зниження ризиків… Використання послуги зберігання має багато переваг. Передаючи цю частину бізнесу на аутсорсинг зовнішнім постачальникам логістики, ви можете бути впевнені, що володієте особливими навичками без необхідності нести структурні витрати.

FM Logistic обирає запропонувати найкращі рішення для логістичного зберігання, роблячи ланцюжок постачання більш відповідальним і оперативним. Наші склади є гнучкими та спільними, вони дозволяють нам об’єднувати клієнтів під одним дахом з однаковими роздрібними складами з усіма пов’язаними синергічними можливостями (об’єднання, спільний центр упаковки). З нашою дочірньою компанією NG Concept ми працюємо, щоб забезпечити стійкі рішення для логістичного зберігання, які дозволяють оптимізувати витрати та краще керувати запасами шляхом об’єднання ресурсів між клієнтами та операціями на одному місці.

Давайте разом розробимо та запустимо відповідальний ланцюг постачання

У FM Logistic ми контролюємо та покращуємо вплив на навколишнє середовище за допомогою екологічно чистих складів, які відповідають найкращим стандартам щодо екологічності, безпеки та якості. Ми віримо в гнучкість, щоб краще задовольняти специфічні потреби наших клієнтів (стандарти, ризиковані продукти…) відповідальним чином.

Наші рішення для вашої підтримки

 • Давайте будувати еко-спроектовані склади

  Як провідний експерт і постачальник логістики, ми глибоко дбаємо про сталий розвиток. У більшості випадків платформи споживають енергію, виробляючи в основному газові викиди та відходи. Ми співпрацюємо з NG Concept для розробки та створення логістичних рішень для зберігання, щоб оптимізувати енергетичні та експлуатаційні характеристики. Сьогодні ми працюємо на перспективних платформах і прагнемо досягти позитивного впливу за рахунок скорочення викидів газу та відходів. Безпечно та стабільно: саме так ми бачимо наші склади для кількох клієнтів та багатофункціональні. З 2012 року наші нові платформи сертифіковані HQE™ (Висока екологічна якість) і LEED® (Лідерство в галузі енергетики та екологічного дизайну). Вони також були названі в рейтингу «Високо захищений сайт» від FM Logistic Global.

  Наші контакти
 • Зниження витрат завдяки послуги пулінгу

  Наша концепція пулінгу об’єднує потоки виробників із сумісними кінцевими продуктами для тих самих каналів дистрибуції. Завдяки створенню синергії на складі та транспортному об’єднанні поставки дистриб’юторам стають частішими. Ця система також принесе користь кінцевим споживачам, оскільки ми гарантуємо їм свіжіші продукти, кращу якість та повніші вантажівки. Концепція об’єднання FM Logistic також є більш стійким способом доставки до роздрібних торговців. Це рішення для зберігання логістики дозволяє нам зменшити вплив CO2. Нарешті, завдяки нашому рішенню для внутрішнього об’єднання, деякі з ваших логістичних витрат можна обмежити або навіть зменшити.

  Наші контакти
 • Відповідальні склади з одним дахом та багатофункціональні

  У наших спільних центрах ми об’єднуємо ресурси під одним дахом, щоб запропонувати нашим клієнтам динамічне та гнучке управління нашими командами та ресурсами відповідно до їхніх потреб. Ми забезпечуємо об’єднання та гнучкість наших складів, об’єднуючи клієнтів з однаковими роздрібними складами під одним дахом з усіма пов’язаними синергічними можливостями (об’єднання, спільний пакувальний центр, камери для небезпечних вантажів і контроль температури). Ми пропонуємо персоналізовані рішення, адаптовані до сезонності та піку активності, а різноманітність наших методів зберігання дозволяє нам допомогти вашій компанії оптимізувати та зменшити витрати.

  Ми керуємо всіма вашими діяльністю та всіма вашими потоками під одним дахом, щоб оптимізувати витрати та гарантувати оптимальну оперативність операцій. FM Logistic налагодила дуже ретельну синхронізацію потоків B2B, B2C та B2B2C на своїх сайтах. Наші рішення для логістичного зберігання розвиваються відповідно до ваших потреб, щоб спростити обробку різних потоків для відповідних каналів.

  Наші контакти

Зацікавлені в наших послугах зберігання?

Як наші логістичні рішення щодо зберігання можуть допомогти бізнесу бути більш конкурентоспроможним? Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам вирішити ваші проблеми зі зберіганням! !

Рішення ланцюга поставок

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?