Охорона здоров’я

Безпека людей, простежуваність продукції та відповідність нормативним вимогам є обов’язковими. У FM Logistic ми виходимо за рамки використання інноваційних рішень, закріплених нашим довгостроковим досвідом у галузі охорони здоров’я.

Безпека людей, простежуваність продукції та відповідність нормативним вимогам є обов’язковими. У FM Logistic ми виходимо за рамки використання інноваційних рішень, закріплених нашим довгостроковим досвідом у галузі охорони здоров’я.

 • 75,000

  м² виділених складських приміщень

 • 7

  спеціалізованих фармацевтичних операцій

 • 15

  років зростання

 • Більше 1,5

  мільйона поставок на рік (транспортування)

Наші логістичні рішення для сектору Охорони здоров’я

Сектор охорони здоров’я переживає період інтенсивних трансформацій. Виробники, дослідницькі організації, лікарні та медичні працівники стикаються з зростаючим тиском, складнощами та ризиками. Промисловість також стикається з проблемами, пов’язаними зі зміною цільових груп захворювань, науковими розробками та все більш складними правилами. Оскільки життя часто поставлено на карту, фармацевтична логістика вимагає послуг, які відповідають кожній потребі, поєднуючи професійну дисципліну, оперативну досконалість і постійне вдосконалення.

Доставити потрібний препарат або медичний пристрій у потрібне місце в потрібний час безпечно та у повній відповідності з правилами: немає нічого важливішого, ніж ефективність логістики охорони здоров’я, коли йдеться про забезпечення медичних працівників засобами для лікування своїх пацієнтів.

Більше 15 років тому ми вважали, що логістика охорони здоров’я досить специфічна, щоб нею займалися конкретні команди експертів і ресурси. Ось чому ми створили медичний підрозділ FM Logistic, перегрупувавши наш персонал і приміщення, які спеціально займаються операціями в галузі охорони здоров’я для фармацевтичних продуктів і медичних виробів.

Як провідний експерт у сфері транспортної та складської логістики, ми прагнемо розробляти інноваційні логістичні рішення для охорони здоров’я, які допоможуть вашій компанії бути ефективнішою. Наші транспортні офіси розташовані в 14 країнах і пропонують спеціалізовані медичні операції з досвідом у галузі логістики охорони здоров’я фармацевтичної промисловості. Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами, щодня надаючи стійкі та комплексні рішення для ланцюга поставок, від одиниць до піддонів, пакетів до вантажівок. І для всіх мереж збуту фармацевтичної продукції: оптові торговці та фармацевтичні групи, виробники медичних виробів, клініки та лікарні, лабораторії, аптеки та пацієнти.

Підрозділ охорони здоров’я FM Logistic — це постачальник, на якого ви можете розраховувати, щоб вирішувати унікальні проблеми безперервного багатоканального ланцюга поставок та контролювати відповідність нормативним вимогам, які вимагають ваші чутливі продукти.

Ми працюємо локально, щоб діяти на глобальному рівні щодо стратегії зміни ланцюга поставок

Незалежно від того, де ми знаходимося, ми вживаємо заходів на місцевому рівні за підтримки міжнародної групи. Наша модель One FM дозволяє нам адаптувати нашу діяльність відповідно до місцевих реалій і ринків. Додаючи цю локальну нотку, ми робимо різницю для наших клієнтів і співробітників і відіграємо позитивну роль у кожному регіоні, в якому ми працюємо.

Наші контакти

Що ми можемо зробити разом

Забезпечуємо безпечний ланцюг поставок завдяки нормам і контролю температури

FM Logistic впроваджує процедури дуже високого стандарту для своїх клієнтів на всіх платформах. Обробляючи фармацевтичну продукцію (температурні продукти, психотропні препарати тощо) та медичні пристрої, ми забезпечуємо безпечне та повністю відповідне середовище, гарантуючи високу якість операцій та безпеку продукції.

Ваші товари обробляються з найбільшою обережністю та відповідно до найвищих міжнародних та місцевих стандартів: специфічні та задокументовані процедури, контроль обмежених зон, системи захисту від вторгнення, ретельний відбір та навчання персоналу, контроль температури як на складі, так і на транспорті. Ми зберігаємо цілісність вашої продукції за допомогою спеціальної обробки та відстеження, включаючи повне відстеження відправок, рішення закритого холодного ланцюга для ліків, захист від крадіжки та підробки та дотримання всіх законодавчих норм.

Наше рішення ланцюга поставок для охорони здоров’я гарантує, що чутливі до часу та температури продукти безпечно дістануться до місця призначення. Залежно від товару, FM Logistic пропонує правильне рішення для зберігання та доставки продукції наших клієнтів. Скрізь, де знаходиться FM Logistic, ми надаємо нашим клієнтам спеціальні платформи, які відповідають їхнім потребам. Ми можемо запропонувати нашим клієнтам три різні діапазони температур на наших складах:

 • Охолодження: зберігання при температурі від 2°C до 8°C
 • Навколишнє середовище: зберігання при температурі від 15°C до 25°C
 • Заморожений: -20°C

Ми відстежуємо та контролюємо температуру та вологість через датчики WIFI, комп’ютерну систему BMS (Система управління будівлею) та систему сигналізації на основі GMS.

Оптимізуємо доступність і безпеку продуктів за допомогою постійного моніторингу ланцюга поставок у реальному часі

Для безпеки пацієнтів і швидкого реагування галузі охорони здоров’я потребує повного відстеження, щоб забезпечити видимість і контроль їх діяльності по всьому ланцюжку поставок.

FM Logistic використовує всі спеціалізовані рішення для управління ланцюгом поставок медичних послуг та контролю, які є в його розпорядженні. Ці рішення дозволяють відстежувати, відстежувати та інформацію про продуктивність, забезпечуючи повну видимість складських та розподільних операцій, а також проактивне управління будь-якими несправностями.

Крім того, FM Logistic відповідає всім останнім вимогам щодо відстеження та серійності продуктів, а також повного контролю температури, коли це необхідно.

Відстежуваність потоків і цілісність продуктів забезпечуються перевіреними процесами складування, вторинного пакування та розподілу, а також інформаційними системами, які відповідають правилам Pharma. Команди FM Logistic пройшли повну підготовку до основних фармацевтичних компаній, а фармацевти на місці забезпечують ведення операцій відповідно до належної практики виробництва та розподілу.

Оптимізуємо свою мережу за допомогою найсучасніших рішень для країн і регіонів

Фахівці охорони здоров’я шукають рішення для ланцюга поставок, які відповідають їхнім стратегіям дистрибуції для різних асортиментів продукції: централізоване та регіональне розподілення, прямі продажі в аптеки, доставка в лікарні тощо.

Діяльність підрозділу охорони здоров’я FM Logistic дозволяє зберігати та розповсюджувати свою продукцію в найкращих умовах і в повній відповідності з міжнародними та місцевими нормами, а також з вашими найвищими стандартами.

Наше географічне розташування дозволяє нам надавати вам як внутрішні, так і регіональні рішення. Для розвитку регіонального підходу ми створили два комбінованих рішення:

 • Регіональні платформи, що працюють як хаби
 • Регіональні перевезення

Завдяки багаторічному досвіду в області спільного пакування, підрозділ охорони здоров’я FM Logistic може надати послідовні логістичні рішення в галузі охорони здоров’я для оптимізації вторинної упаковки та стійких варіантів відображення. Ми допомагаємо вам підвищити продажі, водночас розвиваючи більш відповідальний ланцюг поставок. Ми пропонуємо широкий спектр рішень для персоналізації вторинної упаковки, маркування, маркування GMP та пізньої диференціації. Усі наші операції з вторинного пакування відповідають вимогам належної виробничої практики (GMP).

Відкрийте для себе наші пропозиції

Вам потрібна допомога у вирішенні логістичних питань для сектора Охорони здоров’я?

Ви в секторі охорони здоров’я і відчуваєте труднощі з ланцюгом поставок? Зв’яжіться з нами, і ми знайдемо правильне рішення для вас!

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?