Обробка (Хендлінг)

Інноваційний | Експертний | Міжнародний

Наші рішення для Хендлінгу

Аутсорсинг хендлінгу позитивно впливає на продуктивність складів і розподільних центрів. Це допомагає брендам зосередитися на досвіді клієнтів і покращити відносини за рахунок підвищення ефективності, продуктивності та зменшення затримок або помилок.

У FM Logistic ми захищаємо цілісність товарів, фізичне та психічне здоров’я наших команд. Як лідер у сфері логістики, ми пропонуємо наші рішення щодо хендлінгу, засновані на моніторингу та постійному вдосконаленні.

Протягом понад 50 років ми надаємо оптимізовані, високопродуктивні рішення, такі як транспортування одиниць та повна обробка піддонів, гарантуючи безпеку та відповідність вимогам. Завдяки безперервному навчанню та прихильності наших оперативних команд, FM Logistic надає перевірені послуги з обробки, які дають вам конкурентну перевагу та знижують витрати, одночасно сприяючи позитивному впливу на навколишнє середовище.

Ми забезпечуємо ланцюг поставок, надаючи своїм людям можливості

У FM Logistic ми керуємося людьми і дуже піклуємося про наших людей. Ми інвестуємо в ергономічне обладнання, автоматизацію та навчання, щоб зберегти здоров’я наших співробітників. Ми також пропонуємо працевлаштування людям, які опинилися у скрутному становищі. Наприклад, ми розробили власні структури для інтеграції людей з обмеженими можливостями. Ми також розробляємо програми інклюзії, щоб наймати та приймати людей, які деякий час були безробітними, або молодь з низькою кваліфікацією.

Наші рішення для вашої підтримки

 • Передові та відповідальні технології для підвищення чутливості ланцюгів поставок

  Автоматизація складського господарства — це використання технологій для підвищення продуктивності та підвищення загальної якості. Наприклад, коботи дозволяють підвищити продуктивність підбору замовлень у періоди пік, що є вирішальним у зв’язку з короткими термінами доставки, пов’язаними з діяльністю електронної комерції. У FM Logistic ми розробляємо передові технології та рішення для обробки з високим рівнем виконання. Такі операції, як управління запасами, комплектація замовлень, поповнення або завантаження та доставка, можна автоматизувати за допомогою передових технологій. Ми використовуємо широкий спектр рішень, таких як засоби перегляду інвентарю, AGV (автономні керовані транспортні засоби), AMR (автономні мобільні роботи), човникові піддони, товари для людини, коботи…

  Наші контакти
 • Міжнародні стандарти хендлінгу в поєднанні з потужною локальною присутністю

  FM Logistic має збалансований портфель міжнародних та місцевих компаній у різних секторах. Ми впроваджуємо рішення для хендлінгу, які відповідають міжнародним стандартам у глобальному масштабі, на благо наших клієнтів, залишаючись сильними на місцевому рівні. Беручи до уваги національні особливості та користуючись місцевими можливостями, ми адаптували нашу глобальну модель до місцевих громад і ринків.

  Як провідний постачальник логістики, ми вживаємо конкретних дій, які підкреслюють наші зобов’язання, наприклад, нашу модель пулінгу, для організації об’єднання роздрібних продавців і дистриб’юторів у кожній країні. Ми також розробляємо візуалізацію запасів як глобальну техніку хендлігу для локального використання. Де б ми не знаходилися, ми діємо локально, використовуючи силу глобальної компанії.

  Наші контакти
 • Діємо заради кращого майбутнього з нашими екологічними рішеннями

  Як провідний експерт з логістики, ми прагнемо забезпечити здоров’я та безпеку наших операторів, а отже – покращити умови праці. Ми знаємо, що рухова діяльність може бути причиною багатьох захворювань опорно-рухового апарату. Тому вже кілька років ми вживаємо заходів щодо зменшення нещасних випадків, запобігання професійним захворюванням та покращення умов праці.

  Робота збирача замовлень включає перевезення вантажів та обробку пакетів. Зіткнувшись із цією ситуацією, ми розробили ERGOSKEL, пристрій фізичної допомоги, у партнерстві з UTC – Технологічним університетом Комп’єня.

  Оснащений механічною системою, користувач зберігає свободу пересування та свої ноу-хау в роботі, знижуючи при цьому на 70% м’язову активність верхніх кінцівок і спини.

  Більше того, вилкові навантажувачі є основою переміщення ящиків і піддонів від вантажівки до полиць і в авангарді наших амбіцій зробити ланцюжок поставок більш відповідальним. Вони мають дуже низький рівень викидів завдяки їх експлуатації в приміщенні. Сучасні теплові двигуни здебільшого використовують природний газ, або навантажувачі живляться від електричних батарей.

  Щоб вивчити правильний вибір енергії з точки зору стійкості та умов роботи, FM Logistic вирішує обладнати свій склад у Франції, поблизу Орлеана, 54 навантажувачами, що працюють на водневих паливних елементах.

  Наші контакти

Зацікавлені в наших послугах хендлінгу?

Бажаєте дізнатися більше про послуги хендлігу? Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти!

Рішення ланцюга поставок

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?