ВИДАВЕЦЬ:

FM LOGISTIC CORPORATE
RCS de Metz : 452 228 596
Рю де л’Європа, 57370 Фальсбург
Тел: 03 87 23 12 12
У подальшому FM LOGISTIC CORPORATE буде називатися «Видавець сайту» або «FM Logistic».

ХОСТИНГ ТА АУСОРСИНГ:

Сайт розміщено на Google Cloud Platform – компанії Google LLC, розташованої за адресою: Маунтин-В’ю, Амфітеатр Парквей, Сполучені Штати.

Хостинг аутсорсингу здійснює компанія CASTELIS SAS, зареєстрована в реєстрі торгівлі та компаній Кретей під номером 429 463 987, головний офіс якої знаходиться за адресою: 9 rue Maurice Grandcoing 94 200 IVRY-SUR-SEINE.Доступ і використання сайту www.fmlogistic.com регулюються цими юридичими повідомленнями та чинними правовими та нормативними положеннями. Вони застосовуються до будь-якого Користувача, який відвідує цей сайт. Підключення до сайту передбачає повне їх прийняття.

ЗАХИСТ ДАНИХ:

Щоб реалізувати свої права та ваші персональні дані або дізнатися більше про те, як ми використовуємо ваші персональні дані, перегляньте нашу політику захисту даних.

ФОТО/ВІДЕО:

Фотографії та відео доступні на сайті FM Logistic, заборонено відтворювати, розповсюджувати чи продавати без письмової згоди видавця. Тому, використання будь-якого зображення без дозволу його автора може бути предметом судового позову.

Якщо не зазначено інше, авторські права на документи та елементи, створені для цього сайту, є виключно власністю видавця сайту. Повне або часткове відтворення вмісту сайту заборонено відповідно до статті Л.713-2 Кодексу інтелектуальної власності Франції. Закои, що регулюють цей сайт, є французькими законами, а судами юрисдикції є французькі суди.

ГІПЕРПОСИЛАННЯ:

Будь-які спроби передати інформацію на сайт третьої сторони або змінити інформацію на цьому сайті заборонені і можуть призвести до того, що Видавець сайту звернеться до цивільного або кримінального провадження. Видавець сайту не несе відповідальності за будь-які гіперпосилання або будь-який інший комп’ютерний елемент, прямо чи опосередковано використаний із сайту. 

Видавець сайту не гарантує та не бере на себе жодних зобов’язань щодо сторонніх сайтів і не несе відповідальності за їх вміст.

Якщо ви бажаєте створити посилання на сайт FM Logistic, ви повинні спочаткуу зв’язатися з Видавцем сайту, щоб отримати необхідну авторизацію, використовуючи контакту форму. 

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ:

Видавець сайту докладає всіх зусиль для того, щоб вся інформація, представлена ​​на його веб-сайті, була точною та оновленою, а також щоб вона була безпосередньо пов’язана. Однак Видавець не може гарантувати, що інформація, яку він містить, є повною, точною, точною, вичерпною та безпомилковою.

Видавець сайту залишає за собою право виправляти або редагувати вміст цього веб-сайту в будь-який час і без попередження.

Видавець сайту відмовляється від будь-якої відповідальності за інформацію на сайті та за будь-яке використання інформації, що міститься на цьому веб-сайті або отримана у відповідь на запитання, задані на цьому сайті. Видавець за будь-яких обставин не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки будь-якого типу, що виникли внаслідок використання цього веб-сайту або у зв’язку з цим сайтом. Загалом, Видавець веб-сайту відмовляється від будь-якої відповідальності за будь-яке використання цього сайту.

Будь-які спроби передати інформацію на сайт третьої сторони або змінити інформацію на цьому сайті заборонені і можуть призвести до того, що Видавець сайту звернеться до цивільного або кримінального провадження.

Видавець сайту не несе відповідальності за будь-які гіперпосилання або будь-які інші комп’ютерні елементи, які використовуються, прямо чи опосередковано, із сайту, а наявність посилання не має ефекту передачі відповідальності на Видавця.

Видавець сайту не гарантує та не бере на себе жодних зобов’язань щодо сторонніх сайтів і не несе відповідальності за їх вміст. Категорично заборонено створювати гіпертекстове посилання на Сайт без офіційної згоди Видавця Сайту. Видавець сайту не може і не гарантує, що сервер, на якому розміщено «сайт», буде вільний від вірусів і що файли, доступні для завантаження з цього веб-сайту чи будь-якого іншого сайту третьої сторони, не містять вірусів або операційних помилок. Оскільки віруси можуть передаватися через Інтернет, ми рекомендуємо користувачам вживати заходів для захисту свого комп’ютера від будь-якого вторгнення та від будь-яких технічних проблем, які можуть пошкодити компоненти комп’ютера користувача або дані, які можуть зберігатися на ньому. У будь-якому випадку Видавець Сайту або будь-який з його субпідрядників не несуть відповідальності за будь-які збитки, які можуть виникнути під час підключення до сайту та перегляду сайту.

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?