Копакінг

Зателефонуйте нам +380674461410
 • Номер 1

  в Європі

 • Більше 30

  років досвіду

 • Більше 35

  спеціалізованих сайтів

 • 15

  Освоєно технологій

Наші логістичні рішення для Копакінгу

Просування – один з найефективніших способів збільшення частки ринку. Проте сьогодні упаковка є ключовим фактором прихильності брендів до планети та людей. У FM Logistic ми знаємо ключову роль, яку відіграють спільне пакування, спільне виробництво та пізня диференціація в стратегіях продажів і маркетингу.

Ми допомагаємо брендам створити конкурентну перевагу, перетворюючи рішення для спільного пакування в стійкий актив.

Бажаєте розширити асортимент продукції, провести акції в точках продажу або вийти на нові ринки? Наші рішення для спільного виробництва та упаковки забезпечують гнучкість пропозиції вашої продукції, не впливаючи на ваші виробничі потужності, пропонуючи стійкі альтернативи. Вони є ефективним важелем для більш відповідального ланцюга поставок.

FM Logistic надає чутливі, гнучкі та стійкі рішення для спільного пакування, які дають вам конкурентну перевагу. Наш високий рівень обслуговування з точки зору дизайну упаковки, постачання компонентів та виробництва досягається завдяки оптимізованому плануванню та покращеній ротації запасів. Ми пропонуємо індивідуальні рішення для спільного пакування, адаптовані до вашої стратегії.

Давайте разом розробимо та запустимо відповідальний ланцюг постачання

Разом з нашими партнерами з упаковки та технологій ми розробляємо інноваційні, екологічно відповідальні рішення для спільного пакування, щоб створити кращий ланцюжок поставок і підвищити ефективність ваших операцій. FM Logistic діє для позитивного впливу та більш відповідального споживання.

Як ми можемо стати Вашим партнером?

Питання? Зв'яжіться з нами!

Гнучкість, стійкість та оптимізація витрат

Наші послуги спільного пакування є лідером інновацій з точки зору надійності та гнучкості. Наші послуги сприяють спрощеному управлінню запасами та оптимальному реагуванні на попит:

 • ліквідовано міжоб’єктовий транспорт
 • запаси комплектуючих і готової продукції групуються на єдиному складі
 • постійні витрати є спільними
 • швидкість введення в експлуатацію забезпечується спеціальним обладнанням, площею та організованими бригадами.

Ми впроваджуємо строгий промисловий підхід (процеси, постійне вдосконалення, автоматизація, інформаційні системи), який застосовує найкращі практики. Як провідний постачальник логістики, наш досвід в управлінні сезонними операціями всіх розмірів і наші сертифікати (ISO, IFS…) гарантують першокласні послуги спільного пакування для вашої компанії.

Питання? Зв'яжіться з нами!

Покращуємо споживчий досвід за допомогою більш відповідальних послуг спільного пакування

У той час як аутсорсинг, відкладена диференціація завжди була способом для брендів зосередитися на своєму основному бізнесі та задовольнити вимоги ринку. Упаковка стає все більш стратегічною, коли справа доходить до теми навколишнього середовища. Ми є продовженням вашого бізнесу. Ми підтримуємо зміни на ринку завдяки нашим рішенням «під ключ», які поєднують екологічний дизайн, виробництво та дистрибуцію:

 • Рішення з екологічного дизайну: ми уникаємо використання пластику та інших токсичних речовин, ми адаптуємо розмір упаковки, щоб оптимізувати використання матеріалів і транспортування, ми вибираємо переважно матеріали, які підлягають переробці та повторному використанню.
 • Пожертвування: ми пропонуємо нашим клієнтам пожертвувати некомерційним організаціям продукти, спрямовані на знищення
 • Оптимальна мережа: ми об’єднуємо найкращих учасників з кожної теми: дизайнерів екологічної упаковки, організації зі збору відходів, НУО…

Від нульового пластику до пізньої диференціації до оптимізації транспортного впливу — ми рухаємо зміни та визначаємо нові стійкі моделі ринку для наших клієнтів.

Питання? Зв'яжіться з нами!

Скоротіть час виходу на ринок і підвищіть продажі

Як піонер логістики та відомий постачальник, ми адаптуємо наші високопродуктивні рішення для спільного пакування відповідно до ваших цілей ланцюга поставок для підвищення ефективності та надійності. Наша команда спеціалістів, включаючи дизайнерів та інженерів, прагне допомогти вам оптимізувати ваші операції та стимулювати зростання. Ми створюємо схеми ланцюга поставок, щоб стимулювати відповідальне споживання, наприклад, масові продукти.

Питання? Зв'яжіться з нами!

Зацікавлені в наших послугах копакінгу?

Хочете розширити ланцюжок поставок або оптимізувати операції з пакування? Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися, як ми можемо вам допомогти!

Рішення ланцюга поставок

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?