Наша мета

Зробити можливим відповідальне споживання для всіх

Ланцюг поставок знаходиться в епіцентрі нашого світу, що швидко змінюється, і є важливою ланкою сучасної економіки.

Ми несемо відповідальність перед нашими партнерами та клієнтами за створення та впровадження нових багатоканальних, стійких ланцюгів поставок, які дозволяють та підтримують більш стабільне та безперебійне споживання для кожного.

Ми співпрацюємо з нашими клієнтами для впровадження моделей відповідальних ланцюгів поставок.

Ми мобілізуємо уявлення споживачів та ринкові тенденції, щоб забезпечити відповідні способи споживання, що стимулюють нас більше поважати людей і планету.

Ми – дизайнери відповідального ланцюга поставок.

Ми забезпечуємо нашу компанію та ланцюжок поставок, розширюючи можливості наших людей. Ми надаємо нашим співробітникам повноваження
стати змінами гри для нашої компанії, клієнтів, спільнот і планети. Наша культура ґрунтується на підприємницькій діяльності, і ми захоплені вивченням нових територій.

Ми діємо як команди та використовуємо силу колективного розуму, щоб керувати стійкими змінами.

Наші цінності

 • Довіра

  Довіра дається принципово і з часом зростає. Це дозволяє кожному докладати максимум зусиль; це сприяє автономії та співпраці між нами та нашими партнерами

 • Ефективність

  Ефективність – це результат нашої щоденної досконалості та нашого підприємницького духу. Це ключ до задоволення споживачів та стійкості нашої компанії

 • Відкритість

  Відкритість зобов’язує нас проявляти ініціативу, бути допитливими, слухати, ставити собі запитання та проявляти творчість

Хочете дізнатися більше про FM Logistic

 • Огляд

  В FM Logistic нас 27 500 працівників, які твердо вірять, що ланцюги поставок здатні створювати позитивні наслідки як для людей, так і для нашої планети. Ми реалізуємо своє бачення в 14 країнах Європи, Азії та Латинської Америки.

  Дізнатись більше
 • Керівництво

  Керівництво FM Logistic відповідає міжнародним стандартам: стрктура представлена Незалежним Виконавчим Комітетом та Радою Директорів.

  Дізнатись більше
 • Сталий розвиток

  Світ на стику. Ми повинні діяти зараз. Тому ми щодня прагнемо спільно вдосконалювати ланцюги поставок для більш екологічного та відповідального споживання.

  Дізнатись більше

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?