Омніканальність

Універсальність | Інтегрованість| Інноваційність
 • 14

  країн

 • Більше 10

  років досвіду роботи в електронній комерції

 • Понад 50 років

  ноу-хау в секторі B2B

 • понад 13 млн

  За рік мільйонів замовлень

Наші рішення омніканальна (багатоканальна) логістика

Коли справа доходить до шопінгу, немає кордонів між онлайн та офлайн. Електронна комерція є новою нормою на світовому ринку логістики.

Однак для синхронізації екосистеми покупок потрібно, щоб ланцюг поставок забезпечував безперебійний омніканальний досвід продажів.

Найшвидший спосіб розпочати або розширити онлайн-продажі

У FM Logistic ми пропонуємо повний набір рішень для електронної комерції та багатоканальної логістики для безперебійного інтегрованого ланцюга поставок. Вона включає в себе організацію замовлень і вхідну логістику, виконання, вихідні та післяпродажні операції з розширеною автоматизацією, різноманітними рішеннями для доставки, управлінням поверненням або можливостями обслуговування клієнтів.

Від створення вашого інтернет-магазину до доставки ваших товарів, включаючи управління поверненням і доставку. Ми використовуємо наш досвід, щоб забезпечити найбільш гнучкі та економічно ефективні рішення, адаптовані до потреб вашого бізнесу

Електронна комерція – це частина нашого майбутнього. Давайте побудуємо його максимально відповідально

Додаткова вартість ланцюга поставок полягає в розумінні майбутніх споживчих тенденцій, складності каналів збуту та вибору, який необхідно зробити.

Ми використовуємо наш досвід, наш колективний інтелект і новітні технології, щоб уявити нові моделі для більш відповідального ланцюга поставок. Наша мета — спільно з нашими клієнтами розробити наступне покоління моделей ланцюга поставок і багатоканальних логістичних рішень.

Наші рішення для вашої підтримки

 • Гнучкі багатоканальні логістичні рішення та платформа керування замовленнями

  Наша технологія OMS пов’язує всі замовлення з вашого EDI та глобальних ринків з вашим індивідуальним інтернет-магазином. Він з’єднує всі замовлення з нашим центром виконання, щоб надавати інформацію про багатоканальне відстеження в режимі реального часу, бачити рівні запасів і прогнозувати.

  • Отримайте гнучкість щодо рівня запасів і продуктів, що передаються в дорозі, не втрачаючи видимості та контролю
  • Прискорюйте час обробки замовлень завдяки автоматизації та багатосторонній співпраці
  • Збільште кількість замовлень клієнтів за допомогою кількох варіантів доставки, включаючи доставку в той же день, послуги білих рукавичок або недорогі варіанти
  • Зменште експлуатаційні витрати та помилки за допомогою автоматизованих кроків і сповіщень, щоб висвітлити та уникнути проблем.

   

  Наші контакти
 • Розширені багатоканальні операції під одним дахом

  Наше Фулилмент рішення , концепція “Під одним дахом” (One Roof), пропонує можливість збільшення потоків незалежно від каналу продажу. В його основі лежить оптимізація економічної моделі складського зберігання з центральною ідеєю синергії. Єдина омніканальна установка для виконання означає більш гнучке управління піками продажів і сезонністю, зниження транспортних витрат і ризиків, а також зниження впливу продукції на навколишнє середовище. Крім того, це дозволяє отримати економію від масштабу, оптимізацію процесів і, зрештою, покращити конкурентоспроможність.

  Наші багатоканальні логістичні рішення для виконання забезпечують:

  • Єдиний вхідний та вихідний потік для онлайн та офлайн.
  • Висока ефективність і гнучкі обсяги зберігання: оновлення в реальному часі, товари доступні для всіх каналів, оптимальні методи зберігання.
  • Pick & Pack, збірка ваших замовлень, відповідна упаковка з індивідуальним маркуванням, щоб ваше замовлення було готове до відправлення.
  • Високопродуктивні технології для одиночного комплектування: AGV (автономні керовані транспортні засоби), AMR (автономні мобільні роботи), човникові піддони, підбір до світла, товари для людини, коботи тощо.
  • Можливість надання додаткових послуг (фірмова упаковка, подарункові пакети, подарункові картки та повідомлення, гравірування, групування тощо) та управління поверненням.
  Наші контакти
 • Взаємодія та синергія для більш відповідальної доставки продукції

  Ми є єдиною стратегічною точкою контакту для наших клієнтів, яка гарантує, що всі продукти будуть доставлені вчасно, неушкодженими та за правильною ціною всюди.

  Ми охоплюємо всі види перевезень, від останньої милі до транскордонних та екологічних альтернатив, як за допомогою наших внутрішніх можливостей, так і через брокерство. Ми надаємо послуги для клієнтів у співпраці з більшістю варіантів доставки останньої милі на ринку, щоб дати вам кращий контроль та видимість усього процесу доставки: місцева доставка за запитом, можливість накладеного платежу (COD), оптимізація маршрутів доставки , миттєве відстеження доставки посилок та управління поверненням.

  Усі наші операції виконуються стандартизовано – без затримок і з детальним записом того, що ми доставили, кому і коли.

  Наші контакти
 • Вартість послуг ланцюга поставок орієнтованих на клієнта

  Підвищення рівня задоволеності клієнтів може призвести до більшої кількості позитивних відгуків і збільшення продажів. У FM Logistic ми надаємо надійну підтримку клієнтів щодо запитів, повернення та повернення коштів місцевими мовами в 14 країнах з 3 різними рівнями:

  • Персонал із кількома клієнтами, підтвердження замовлення та запобігання шахрайству, а також відстеження та відстеження доставки посилок
  • Спеціальна команда, Новини, рекламні акції, спеціальні пропозиції, Обробка претензій, Опитування якості обслуговування та Скасування та повернення замовлення
  • Спеціальна команда, аналітика даних та консультації щодо продуктів/послуг
  Наші контакти

Зацікавлені в наших рішеннях щодо омніканальності?

Хочете дізнатися, як FM Logistic може допомогти вам упоратися з викликами та проблемами щодо омніканальності? Зв’яжіться з нами, і ми знайдемо для вас правильні рішення!

Рішення ланцюга поставок

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?