Виробництво

Як основні суб’єкти ринку галузі, наші клієнти вимагають від нас конкурентоспроможних рішень, які враховують специфічні потреби. FM Logistic підтримує і забезпечує продуктивність, безпеку та оперативність вашого ланцюга поставок.

Як основні суб’єкти ринку галузі, наші клієнти вимагають від нас конкурентоспроможних рішень, які враховують специфічні потреби. FM Logistic підтримує і забезпечує продуктивність, безпеку та оперативність вашого ланцюга поставок.

 • Більше 25

  років досвіду роботи з діючими суб'єктами галузі

 • Більше 20

  платформ класифікуються як High Threshold або Low Threshold

 • 20%

  викидів CO2 протягом усього життєвого циклу сертифікованої платформи FM Logistic

 • 60%

  транспортних потоків, що відповідають стандартам Євро 5 або вище, або альтернативна енергетика

Наші логістичні рішення для Виробничого сектору

Виробничий сектор стає все більш різноманітним і складним, охоплюючи все: від сировини, хімічних речовин і спеціальних матеріалів, високотехнологічних компонентів і промислового обладнання до споживчих електричних та електронних виробів.

Остання (R)еволюція виробничого сектора підтримується концепцією «Індустрія 4.0», в основному заснованою на штучному інтелекті та підключених пристроях, зміні поведінки в B2C та B2B та зростаючому переході до моделі «обслуговування» продуктів, що тобто продаж виступів і послуг, крім продуктів. Тепер виробники повинні зосередитися на ефективності свого ланцюга поставок для кращої доступності своєї продукції, а також на оптимізації роботи пов’язаних з ними послуг. Промислові компанії стикаються з серйозними проблемами логістики. Оптимізація постачання на їхніх заводах, виробництво на вимогу, персоналізація «товарів», оптимізація запасів, прогнозування та обмеження ризиків, пов’язаних з їх ланцюгом поставок, — це все, що виробники повинні вирішити. Крім того, підвищення екологічної свідомості разом зі сталим розвитком спонукає компанії працювати над новими логістичними стратегіями вгору та вниз по ходу.

Ці нові виклики впливають на їхній ланцюг поставок.

Як експерти з транспортної та складської логістики, ми пропонуємо спеціальну логістику для промисловості, щоб охопити весь ланцюг поставок, від вхідної, внутрішньої та вихідної логістики до доставки та зворотної логістики. За допомогою наших рішень диспетчерської вежі ми оптимізуємо та забезпечуємо повну видимість усіх їхніх логістичних потоків.

Наш досвід у зберіганні, обробці, налаштуванні/відкладеній диференціації, транспортуванні та розподілі гарантує безперебійний ланцюг поставок, спрямований на досконалість операцій та постійне вдосконалення. Поєднуючи досвід, консультації та глобальне управління вашим ланцюгом поставок, ми оптимізуємо вашу існуючу організацію та передбачимо ваші потреби, що змінюються. FM Logistic інвестує в інновації, щоб запропонувати логістику виробничим підприємствам, транспортні, монтажні та пакувальні рішення, які відповідають мінливим запитам споживачів, розвитку електронної комерції та багатоканального розподілу.

Давайте зменшимо наш вплив на навколишнє середовище

У FM Logistic ми ставимо сталий розвиток як нашу головну мету для наших клієнтів. Щоб досягти нашої мети, ми пропонуємо нашим клієнтам різні стійкі рішення, які відповідають їхнім потребам. Наприклад, ми переглядаємо нашу пропозицію пакування, щоб оптимізувати вуглецевий слід продуктів наших клієнтів. Крім того, ми пропонуємо нашим клієнтам альтернативи щодо їх транспортування. У FM Logistic ми можемо надати різні типи транспортних засобів: від електричних до водневих через біопаливо, ми прагнемо завжди працювати над новими способами зменшення впливу нашої діяльності на навколишнє середовище.

Наші контакти

Що ми можемо зробити разом

Зробимо логістику та дистрибуцію для Виробничого сектору головним активом їхньої стратегії сталого розвитку

Як ваш надійний постачальник, FM Logistic надає вам стійкі склади. Ми забезпечуємо безпеку ваших товарів на наших складах (завдяки угодам/сертифікаціям) і розповсюджуємо вашу продукцію. FM Logistic допомагає вашій компанії переосмислити упаковку. Усі наші рішення для наших виробничих партнерів тепер створені для оптимізації сталого розвитку їхньої діяльності.

Завдяки нашій мережі транспортних партнерів ми підтримуємо нашу незалежність, щоб найкраще консультувати вас і використовувати можливості для оптимізації вашого багатоканального розподілу, включаючи екологічні послуги, щоб допомогти вам зменшити вуглецевий слід вашої компанії та споживання енергії.

Логістика адаптована до конкретних потреб виробничих підприємств

Ефективність та результативність вашого бізнесу є нашим пріоритетом. Для виробників ми гарантуємо безпечне та надійне зберігання, персоналізацію та розповсюдження ваших товарів у широкому асортименті:

 • обладнання та інфраструктурні товари,
 • споживчі товари,
 • Хімічні та небезпечні продукти,
 • Медичні вироби.
Усі склади FM Logistic відповідають міжнародним та місцевим нормам і можуть бути адаптовані до ваших потреб для управління вашими продуктами. Ми будуємо наші склади для кількох клієнтів у географічних районах, які найкраще підходять для вашого бізнесу та відповідно до правил вашого сектору.

Концепція Єдиного Даху (One Roof) для ефективного та гнучкого управління ресурсами

У наших спільних центрах ми об’єднуємо ресурси під одним дахом: команди, обладнання та заходи на благо наших клієнтів. Ми забезпечуємо динамічне та гнучке управління нашими командами та ресурсами відповідно до потреб кожного з них, охоплюючи різні види діяльності: зберігання, складання, спільне пакування, спільне виробництво, комплектування, виконання.

FM Logistic реалізувала передовий принцип синхронізації між клієнтами та діяльністю. Ми пропонуємо складські приміщення, які можна адаптувати до потреб клієнтів, щоб зменшити нестачу запасів і запасів і максимізувати ефективність. Але також багато операцій під одним дахом, щоб зменшити потоки продуктів. Також ми прагнемо оптимізувати ефективність ланцюга поставок для промислових компаній, створюючи більш відповідальні та екологічно чисті рішення, надаючи за запитом оптимізацію запасів на кількох ділянках та багатоканальний розподіл.

Відкрийте для себе пропозиції

Вам потрібна допомога у вирішенні логістичних питань для Виробничого сектора ?

Ви компанія, що працює у виробничому секторі і відчуваєте труднощі з ланцюгом поставок? Зв’яжіться з нами, і ми знайдемо правильне рішення для ваших потреб!

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?