Вступ

Компанія FM Logistic впевнена, що ви цінуєте, як обробляються ваші особисті дані, і визнає важливість захисту вашої конфіденційності.
Ця Політика конфіденційності пояснює, як FM Logistic збирає та обробляє ваші персональні дані. Вона містить інформацію про тип даних, які ми збираємо, як ми їх обробляємо та для яких цілей.
Востаннє цю Політику було оновлено 6 вересня 2021 року.

Основні принципи – наші зобов’язання щодо конфіденційності

FM Logistic зобов’язується обробляти персональні дані відповідно до нормативно-правових актів, що застосовуються до захисту персональних даних та конфіденційності, зокрема відповідно до Регламенту (ЄС) 2016/679 Європейського Парламенту та Ради від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб щодо обробки персональних даних та вільного переміщення таких даних, а також скасування Директиви 95/46/EC (Загальний регламент про захист даних) (далі «Регламент»). Ми прагнемо дотримуватись таких принципів:

 • ми збираємо та обробляємо ваші дані лише для цілей, описаних у цій Політиці, або для конкретних цілей, про які ми вас повідомили та/або на які ви дали згоду;
 • ми приймаємо принцип мінімізації збору персональних даних, тобто ми збираємо лише тільки ті персональні дані, які необхідні для обробки;
 • якщо персональні дані, якими ми володіємо, більше не використовуються для обробки, яку ми проводимо, і якщо для нас немає юридичного зобов’язання зберігати їх, ці дані будуть видалені або переведені в розряд анонімних.

Визначення

ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ:

Будь-яка інформація, яка прямо чи опосередковано стосується визначеної фізичної особи. Наприклад, особу ідентифікують безпосередньо за її ім’ям та прізвищем і опосередковано за номером телефону або реєстраційним номером транспортного засобу.

ОБРОБКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ:

Будь-яка операція або набір операцій, що виконуються або не виконуються за допомогою автоматизованих процесів і застосовуються до обробки персональних даних або наборів персональних даних, таких як збір, запис, організація, структурування, зберігання, адаптація або модифікація, пошук, консультація, використання, розкриття шляхом передачі, розповсюдження або іншим чином надання доступу, вирівнювання або комбінування, обмеження, видалення або знищення.

КОНТРОЛЕР:

Фізична або юридична особа, державний орган, агентство чи інший орган, який самостійно або спільно з іншими визначає цілі («чому?») і засоби («як?») обробки персональних даних.

ПРОЦЕСОР:

Фізична або юридична особа, державний орган, відділ чи інший орган, що обробляє персональні дані від імені контролера.

ЯКІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ МИ ЗБИРАЄМО?

Персональні дані, які ми збираємо, відрізняються залежно від мети збору та послуг, які ми вам надаємо.

Загалом ми можемо безпосередньо збирати такі категорії персональних даних:

 • персональні дані, наприклад, ваше прізвище, ім’я, адреса електронної пошти, поштова адреса та номер(и) телефону;
 • історії перегляду, такі як відвідані сторінки, дата відвідування, місцезнаходження під час відвідування відповідного сайту або IP-адреса;
 • дані у вашому резюме, якщо ви подаєте заявку на пропозицію роботи.

З ЯКОЮ МЕТОЮ МИ ЗБИРАЄМО ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ?

Ми збираємо ваші персональні дані для наступних цілей:

 • щоб мати можливість зв’язатися з вами, обробляти інформацію та відповідати на ваші запити;
 • розвивати та покращувати наші продукти, послуги та функціональність наших веб-сайтів або наших додатків та послуг;
 • для підтвердження ідентифікації осіб, які зв’язуються з нами по телефону або іншим способом;
 • щоб створити обліковий запис під час реєстрації в наших програмах та послугах.

Нам також можуть знадобитися ваші персональні дані для виконання юридичних зобов’язань або в рамках договірних відносин, які ми маємо з вами.

Коли ми збираємо та використовуємо ваші персональні дані для цілей, зазначених вище, або для будь-якого іншого запиту, ми повідомимо вас до або під час збору.

У разі необхідності ми просимо вашої згоди на обробку ваших персональних даних. Якщо ви дали згоду на діяльність, пов’язану з обробкою ваших персональних даних, ви маєте право в будь-який час відкликати цю згоду.

ХТО ТАКОЙ КОНТРОЛЕР?

Персональні дані збираються, обробляються та використовуються FM LOGISTIC Corporate та всіма її французькими та іноземними дочірніми компаніями.

ЯКІ ВАШІ ПРАВА І ЯК ВИ МОЖЕТЕ ЇМИ СКОРИСТАТИСЯ?

Коли ми обробляємо ваші персональні дані, ви маєте право на ряд прав, якими ви можете скористатися в будь-який час. Нижче наведено огляд цих прав і їх значення для вас.

Реалізувати свої права

Ви можете скористатися своїми правами, зв’язавшись із спеціалістом із захисту даних FM Logistic електронною поштою за адресою dpo@fmlogistic.com, описавши свій запит та супроводжуючи його будь-яким підписаним документом, що посвідчує особу та що відповідає оригіналу.

Право на доступ до ваших персональних даних і право на виправлення
Для нас важливо, щоб персональні дані, які ми зберігаємо про вас, були точними, актуальними, повними та відповідними. Щоб переконатися, що ми виконуємо це зобов’язання, ви маєте право отримати доступ, виправити або оновити свої персональні дані в будь-який час. Будь ласка, вкажіть у своєму запиті дані або операції обробки, яких вони стосуються.

ПРАВО НА ПЕРЕДАННЯ ВАШИХ ДАНИХ

Ви маєте право отримувати свої персональні дані у структурованому, загальному та машиночитаному форматі. Це право поширюється на дані, зібрані FM LOGISTIC для обробки на підставі вашої згоди та на підставі договору.

ПРАВО НА ВИДАЛЕННЯ ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Ви маєте право вимагати видалення ваших персональних даних, якщо:

 • ваші персональні дані більше не потрібні для цілей, для яких ми їх зібрали; або
 • ви відкликаєте згоду, яку ви раніше дали нам на обробку ваших персональних даних, за умови, що немає інших правових підстав для продовження обробки ваших персональних даних; або
 • ви заперечуєте проти того, щоб ми обробляли ваші персональні дані для цілей прямого маркетингу; або
 • ви вважаєте, що персональні дані обробляються не законно; або
 • ваші персональні дані повинні бути видалені з метою дотримання вимог чинного законодавства.

Будь ласка, вкажіть у своєму запиті, які дані про вас ви хочете видалити та причини вашого запиту. Ми вживемо розумних заходів, щоб відповісти на ваш запит відповідно до вимог законодавства.

Якщо персональні дані, які ми збираємо, більше не потрібні для будь-яких цілей і ми не зобов’язані їх зберігати, ми докладемо всіх зусиль для видалення або анонімізації таких даних.

ПРАВО НА ОБМЕЖЕННЯ ОБРОБКИ ВАШИХ ДАНИХ

Ви маєте право вимагати обмеження обробки ваших персональних даних, якщо:

 • ви вважаєте, що персональні дані, які ми маємо про вас, є неточними; або
 • щодо персональних даних, які обробляються не законно, ви вважаєте за краще, щоб ми обмежували їх обробку, а не видаляли їх; або
 • нам більше не потрібні ваші персональні дані для цілей, для яких ми їх зібрали, але дані потрібні вам для встановлення, здійснення або захисту правових позовів; або
 • ви заперечили проти обробки ваших персональних даних і очікуєте, щоб дізнатися, чи переважають ваші інтереси, пов’язані з цим запереченням, над законними підставами, які переслідує FM Logistic.

Будь ласка, вкажіть у своєму запиті, які дані про вас ви вимагаєте для обмеження обробки та причини вашого запиту. Ми вживемо розумних заходів, щоб відповісти на ваш запит відповідно до вимог законодавства.

ПРАВО НА ЗАПЕРЕЧЕННЯ ОБРОБКИ ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Ви маєте право в будь-який час заперечити обробку ваших персональних даних.

Будь ласка, у своєму запиті точно вкажіть причину, щодо якої ви заперечуєте обробку ваших персональних даних та відповідно дані, які ви заперечуєте обробляти та причини вашого запиту.

ПРАВО ПОДАВАТИ СКАРГУ ДО КОНТРОЛЮЮЧОГО ОРГАНУ

Ви маєте право подати скаргу безпосередньо до контролюючого органу, наприклад CNIL, щодо того, як ми обробляємо ваші персональні дані.

Як довго зберігатимуться ваші дані?

Персональні дані будуть видалені або визначені анонімними, як тільки вони більше не потрібні для досягнення мети, для якої вони були зібрані. Крім того, дані можуть зберігатися, якщо це було передбачено європейським або національним законодавцем у нормативних актах, законах чи інших положеннях ЄС, на які поширюється відповідальна особа.

Як ми захищаємо ваші дані?

Ми усвідомлюємо важливість безпеки ваших персональних даних. Ми робимо все можливе, щоб захистити ваші персональні дані від неправомірного використання, втручання, пошкодження, несанкціонованого доступу, модифікації або розголошення, і у нас є багато заходів безпеки для захисту ваших особистих даних.

Передача  ваших особистих даних:

Коли ми передаємо ваші особисті дані нашим дочірнім компаніям або іншим організаціям, ми гарантуємо, що ми робимо це лише з організаціями, які мають значні заходи безпеки і зберігання даних та дотримуються законів про конфіденційність на  умовах, еквівалентних тим, які поважаємо ми.

Міжнародна передача ваши даних:

Персональні дані можуть оброблятися за межами Європейського Економічного союзу (ЄЕС). Якщо це так, FM Logistic зробить усе можливе, щоб забезпечити належний рівень міжнародної передачі даних та гарантувати безпеку. Гарантії, які ми використовуємо для захисту міжнародної передачі даних, включають:

 • Типові стандартні договірні положення, затверджені Європейською комісією. Ці стандартні положення мають достатню гарантію, оскільки вони дають змогу дотримуватись відповідних рівнів безпеки, як того вимагають положення про захист персональних даних, і, зокрема. Регламенту (вищезгадані нормативні акти та Регламент разом іменовані  “Положеннями”
 • Механізмами сертифікації, які підтверджують, що треті сторони, які знаходяться за межами ЄЕС, обробляють персональні дані відповідно до Регламенту. Ці сертифікати мають бути затверджені або Європейською комісією, компетентним наглядовим органом згідно Регламенту, або національним органом з акредитації, призначеним відповідно до Регламенту.

Cookies

Ваша конфіденційність важлива для нас, тому ми хочемо чітко знати, яка інформація збирається, коли ви відвідуєте наші сайти. Під час вашого візиту нам може знадобитися отримати та/або зберегти інформацію про ваш браузер, переважно у формі файлів cookies. Ця інформація може стосуватися вас, вашого вибору або вашого пристрою, і в основному використовується, щоб запропонувати вам більш персоналізований досвід. Це ваш вибір, який ми збираємо. У різних категоріях нижче пояснюється тип файлів cookies, як ми використовуємо і як погодитися. Пам’ятайте, що заборона деяких файлів cookies може негативно вплинути на на ваш досвід. Оскільки ми не зможемо запропонувати вам деякі наші послуги та/або функції.

Надзвичайно необхідні Cookies

Ці файли  cookies необхідні для функціонування веб-сайту і не можуть бути вимкнені в наших системах. Вони встановлюються лише у відповідь на ваші дії, наприклад, налаштування конфіденційності. Ви можете налаштувати свій браузер так, щоб він блокував або сповіщав вас про ці файли cookies, але деякі частини сайту не працюватимуть. Ці файли cookies не зберігають жодної особистої інформації.

Продуктивні файли cookies

Ці файли cookies дозволять нам підраховувати відвідування та джерела трафіку, щоб ми могли вимірювати та покращувати ефективність нашого сайту, щоб він краще функціонував для вас. Це також допомагає нам дізнатися, які сторінки сторінки є найпопулярнішими і бачити, як відвідувачі переміщуються по сайту. Ці файли cookies не збирають персональні дані, а лише анонімну інформацію. Якщо ви відхилите ці файли cookies, ми не будемо знати, коли ви відвідували наш сайт, і не зможемо контролювати його роботу. Деякі інші сайти можуть називати ці файли “ аналітичні файли cookies”.

Рекламні/цільові файли cookies

Ці файли cookies встановлюються нами та/або нашими рекламними партнерами і допомагають нам створити профіль ваших інтересів, щоб на нашому та інших сайтах ви могли бачити відповідні оголошення. Вони також можуть обмежити кількість переглядів реклами, а також допомогти оцінити ефективність рекламних кампаній. Якщо ви відхилите ці файли cookies, ви все одно будете отримувати рекламу на сайтах наших партнерів, але менш персоналізовану, і можете не скористатися пропозиціями, призначеними для наших учасників. Ми використовуємо технологію, яка ідентифікує, напрклад, ваш браузер та інтернет пристрій. Якщо ви хочете бачити найбільш актуальні рекламні оголошення під час перегляду інших сайтів, будь ласка, увімкніть ці файли cookies. Зверніться до політики конфіденційності наших партнерів, щоб дізнатися більше про те. Як вони використовують ваші дані.

Файли cookies соціальних мереж

Ці файли cookies встановлюються рядом провайдерів соціальних мереж і дозволяють вам використовувати функції соціальних мереж на нашому сайті, наприклад, скористайтеся кнопкою “подобається” або створіть у нас обліковий запис, використовуючи свій профіль із соціальних мереж. Вони можуть відстежувати як ви переглядаєте цей або інші сайти, і створювати профіль ваших  інтересів, який може використовуватися в рекламних цілях. Це може впливати на інформаційне наповнення і повідомлення, які ви бачите на інших веб-сайтах, які ви відвідуєте. Якщо ви не дозволите ці файли cookies, деякі функції (інструменти спільного доступу, кнопка “подобається”, тощо) не працюватимуть.

Трьохсторонні файли cookies

Ці файли cookies можуть бути встановленні нами або стороннім постачальниками, які надають послуги/функції на наші сайти (наприклад відео). Якщо ви хочете, щоб сайт був більш адаптований для вас, увімкніть, будь ласка. Ці файли cookies.

Зміни в Політиці захисту персональних даних

Щоб покращити наш послуги, ми можемо  змінити цю Політику конфіденційності, наприклад, шляхом впровадження нових технологій або запуском нових послуг. Запрошуємо вас регулярно звертатися до нього.

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?