Краса та розкіш

Наші логістичні рішення розроблені спеціально для ринку краси та розкоші. Безпека, стійкість і маневреність щодо різних шляхів виходу на ринок є нашими головними пріоритетами, щоб стимулювати зміни в ланцюжку поставок краси та розкоші.

Наші логістичні рішення розроблені спеціально для ринку краси та розкоші. Безпека, стійкість і маневреність щодо різних шляхів виходу на ринок є нашими головними пріоритетами, щоб стимулювати зміни в ланцюжку поставок краси та розкоші.

 • 14

  країн

 • 17%

  глобального обороту FM Logistic

 • 15

  освоєних технологій для Копакінгу

 • Більше 20

  сайтів seveso

Наші логістични рішення для напрямку Краси та Розкоші

Існують різні виклики або можливості, з якими стикається індустрія розкоші та краси. Швидка мода, стійка краса, доступна розкіш або індивідуальний досвід покупок — одні з них.

Більше того, технології, міркування щодо сталого розвитку та нові учасники змінюють очікування споживачів. Ось чому косметичним компаніям потрібно враховувати транспортні та логістичні аспекти, щоб полегшити будь-які довгострокові проблеми ланцюга поставок і попиту.

FM Logistic допомагає своїм клієнтам із краси та розкоші розробляти продукти та моделі ланцюга поставок, які відповідають зростаючим запитам споживачів та високим очікуванням щодо досвіду роботи з брендом. Ми пропонуємо широкий портфель високоякісних логістичних послуг із розкішшю та краси, від багатоканального виконання до глобальних транспортних рішень або рішень для спільного упакування, пристосованих до ринків розкоші, що дозволяє брендам відображати свій імідж та зобов’язання перед людьми та планетою у своєму ланцюжку поставок.

Давайте разом запроваджувати зміни в ланцюгу поставок

Ми робимо інновації та заохочуємо відомі бренди по-іншому думати про продукти, упаковку, екологічну відповідальність та шляхи виходу на ринок. Бренди повинні все частіше звертатися до інноваційних послуг ланцюга поставок краси та розкоші, щоб зберегти свою конкурентоспроможність. Давайте ділитися думками та створювати рішення разом

Наші контакти

Що ми можемо зробити разом

Гарантія безпеки вашого ланцюга поставок

У FM Logistic безпека є в центрі нашої уваги. Від транспортування до складування ми постійно докладаємо зусиль, щоб запропонувати нашим клієнтам найбезпечніші доступні рішення. Управління небезпечними вантажами та забезпечення безпечного, простежуваного та відповідного середовища в будь-який час є частиною нашого досвіду.

Ваші вантажі обробляються максимально дбайливо та відповідно до найсуворіших стандартів: управління небезпечними вантажами, контроль доступу, системи захисту від вторгнення, суворий відбір та управління персоналом. На кожному складі FM Logistic є особа, яка відповідає за управління небезпечними вантажами, від дотримання правил складування до навчання працівників. У рамках нашого постійного прагнення забезпечити найкращі наші можливості, FM Logistic має 20 сайтів, які відповідають директиві Seveso, і є першим власником сайтів Seveso у Франції.

FM Logistic впроваджує дуже високі стандартні процедури для своїх клієнтів на всіх платформах, щоб забезпечити високу якість операцій та безпеку продукції. Завдяки нашій технології блокчейн ми забезпечуємо повне відстеження від продукту до споживача. Ефективність та продуктивність наших клієнтів є нашим пріоритетом.

Зробіть ваші логістичні операції ключовим компонентом вашої відповідальної стратегії

У FM Logistic нами рухає бажання завжди робити більше для навколишнього середовища. Ми постійно працюємо над інноваційними способами дій щодо зміни пропозиції. Що стосується наших транспортних рішень, то ми пропонуємо нашим клієнтам більш екологічні маршрути, а також екологічні транспортні засоби.

Наприклад, наше рішення останньої милі використовує екологічний транспорт для нашого міського розподілу. Від водневих транспортних засобів до вантажних велосипедів ми використовуємо екологічно чисті транспортні рішення, щоб відповідати очікуванням клієнтів. Ми працюємо не тільки над тим, щоб бути в авангарді в нашій складській діяльності. Наші платформи відповідають найвищим стандартам з точки зору стійкості, і ми пропагуємо склади з нейтральним вуглецем.

FM Logistic не просто діяти на користь планети, ми також докладаємо наших зусиль для розширення можливостей наших людей. Для цього ми створили спеціальну програму соціальної інклюзивності, таку як FMEA, щоб допомогти певним групам населення отримати доступ до роботи та навчання. Ми не маємо жодної різниці і прагнемо дати однакові можливості всім, працюючи разом для досягнення однієї мети: діяти заради кращого завтра.

Примножуйте, взаємодійте, налаштовуйте та досягайте успіху на різних шляхах виходу на ринок

Наші багатоканальні логістичні послуги краси та розкоші охоплюють кілька шляхів виходу на ринок в одному ланцюгі поставок. Це відкриває можливості для оптимізації, упорядкування обробки та досягнення синергії різних потоків на різні канали та ринки без збоїв

Можливе управління потоками B2B та B2C у швидкий та ефективний спосіб. Рішенням є або прискорення запуску нового каналу, або забезпечення швидкого зростання одноканального ланцюга поставок. Об’єднання каналів в одному потоці дає змогу використовувати надійність усталених ланцюгів поставок на користь інших для більшої стабільності, швидкості та синергії. У такому ж розумінні ми також розробляємо наші рішення «One Roof», що дозволяє виробникам та дистриб’юторам Beauty & Luxury ділитися одним приміщенням. Завдяки цим рішенням ми просуваємо ще один крок далі в узаємному складуванні та транспортуванні, видаляючи непотрібні переміщення та комбінуючи відправлення, коли це необхідно.

Фактично, ми знаємо, що розпакування, доставка та налаштування упаковки значною мірою сприяють досвіду бренду.

Як провідний експерт із спільного пакування в Європі, ми пропонуємо широкий спектр рішень для спільного пакування (дисплей, подарункова упаковка, рукави…).

Наша мета — узгодити досвід бренду з зобов’язаннями щодо бренду за допомогою рішень без пластику для електронної комерції, використовуючи наш досвід у екологічному дизайні упаковки. Ми пропонуємо послуги ланцюга поставок бережливої ​​косметики, а також спеціальні безвуглецеві операції на останню милю.

Відкрийте для себе наші пропозиції

 • Копакінг

  Зателефонуйте нам +380674461410

  Дізнатись більше
 • Транспорт

  Зателефонуйте нам +380970000098

  Дізнатись більше

Вам потрібна допомога у вирішенні логістичних питань для напрямку Краси та Розкоші?

Ви в індустрії краси та розкоші і відчуваєте труднощі з ланцюгом поставок? Зв’яжіться з нами, і ми знайдемо ідеальне рішення для ваших потреб!

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?