• Фінансовий відділ

  Контролінг, Бухгалтерія, Казначейство

Вакансії у Франції

Подати заявку зараз

Станьте частиною нашої команди в якості фінансовий контролер!

Хто такий фінансовий контролер? Що робить фінансовий контролер? Фінансовий контролер відповідає за збір, моніторинг та аналіз даних від різних організацій (складів, перевізників, клієнтів тощо).

Він/вона є ключовим гравцем в управлінні продуктивністю. Він/вона аналізує витрати, показники та результати. Він/вона шукає рішення для оптимізації, покращення та розвитку продуктивності та зв’язується з потрібними людьми для впровадження відповідних заходів. Потім він/вона виконує ці заходи та перевіряє, чи вони приносять результати. Щоб повноцінно виконувати свої обов’язки, фінансові контролери повинні мати чудові комунікативні навички та широкий погляд на бізнес, щоб пропонувати інноваційні та ефективні рішення.

Серед іншого, фінансовий контролер здійснює постійний контроль за бюджетами компанії. Він/вона відповідає за аналіз фінансового стану компанії, встановлення цілей з керівництвом, а потім складання бюджету для досягнення цих цілей.
Тому цей спеціаліст складає бюджетні прогнози (на основі інформації, наданої комерційними відділами) та впроваджує процедури контролю.

Зарплата фінансового контролера дуже конкурентоспроможна у всьому світі.

Станьте частиною нашої команди в якості бухгалтер постачальників!

У FM Logistic бухгалтер постачальників має багато цікавих обов’язків. Серед них він/вона буде оприлюднювати та перевіряти рахунки-фактури постачальників, обґрунтовувати залишки на рахунках постачальників та виконувати звірки, брати участь у щомісячних закриттях, записувати положення та контролювати облік. У завдання також входить управління базою даних постачальників, застосування методів роботи ERP та оплата рахунків-фактур.

Станьте частиною нашої команди в якості менеджера казначейства!

Менеджер казначейства відповідає за виконання щоденних касових операцій: перекази залишків, інкасування, платежі та контрольні звіти, управління щоденними відносинами з банківськими партнерами: отримання виписок з банку групи, обґрунтування залишків, підготовка платежів вручну (чеки, перекази) або автоматичних платежів, моніторинг візиток та введення короткострокових прогнозів у програмне забезпечення управління готівкою. Керуючий касою також перевіряє умови банку за типом транзакції та відстежує потоки по банку, контролює та керує моніторингом заборгованості шляхом оновлення графіків та запису потоків у готівці та рахунках.

Розпорядник казначейства забезпечує адміністративне та технічне управління банківськими рахунками, включаючи управління делегуваннями підписів. Він/вона бере участь у закритті записів рахунків та казначейства у зв’язку з циклом казначейства, контролює хід проектів у співпраці з вашим менеджером та бере участь у контролі та перевірці банківських реквізитів сторонніх осіб.

У FM Logistic немає двох однакових днів. Станьте частиною змін, приєднавшись до нас.

Вам відкликається? Тоді подавайте зараз заявку!

Якщо ви хочете приєднатися до мотивованої та динамічної команди, звертайтеся до FM Logistic!

 • Приєднуйтесь до роботи в нашому офісі

  Ви потрібні нашому офісу та службі підтримки! Станьте частиною розвитку глобального логістичного лідера, відданого сталому майбутньому. Зробіть вплив, приєднавшись до FM Logistic у його розширенні.

  Дізнатись більше
 • Почни свою кар’єру

  У вас є талант і амбіції? Ти потрібен нам! Незалежно від вашого профілю та досвіду, приходьте та візьміть участь у розвитку світового лідера в галузі логістики, відданого стабільному майбутньому.

  Дізнатись більше

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?