FM Фундації
FM Фундації

Успішний старт партнерства FM з Emmaüs Défi !

Між діяльністю Emmaüs Défi, професіями та навичками команд FM Logistic group та місією FM Foundation є багато взаємодій,…

на September 3, 2021

Між діяльністю Emmaüs Défi, професіями та навичками команд FM Logistic group та місією FM Foundation є багато взаємодій, які необхідно досліджувати. Так зародилося партнерство між Emmaüs Défi та групою FM Logistic.

Близько двадцяти співробітників FM Logistic, які зголосилися долучитися до цього партнерства, були запрошені на стартову зустріч спонсорського заходу, який відбувся в Emmaus Défi в Парижі у вівторок, 19 січня.

Основою довготривалого партнерства є співпраця між людськими ресурсами, а також обмін ноу-хау та ноу-хау.

Саме для створення цих зв’язків Емаус Дефі та FM Foundation організували цю зустріч. Деякі співробітники компанії змогли відвідати сайт Emmaus Défi в Парижі та поспілкуватися з командами різних програм: Chantier d’Insertion, Équipage та Banque Solidaire de l’Equipement. Цей візит дозволив їм краще зрозуміти свої дії та потреби.

Це було успішно, завдяки конкретним та оперативним обмінам, які вже дали змогу розвивати прекрасну співпрацю:

  • встановлення спонсорської підтримки зберігання та транспортування
  • організація спонсорських навичок, що мобілізують досвід співробітників FM Logistic, щоб дозволити Emmaus Défi оптимізувати свої логістичні процеси, покращити управління ризиками або оптимізувати витрати
  • планування відвідування сайтів FM Logistic бенефіціарами Emmaus Défi, що може призвести до персоналізованого коучингу в професійній обстановці репетиторами компанії.

Залучення співробітників FM Logistic та ентузіазм команд Emmaus Défi обіцяють ефективне, впливове та стійке партнерство, метою якого є підготувати людей, які перебувають у ситуаціях відчуження, наскільки це можливо, до повернення до роботи та кращого життя.

Чи був цей контент цікавим, корисним?

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?