FM Фундації
FM Фундації

Молоді бенефіціари проекту «Академія спадкоємця» отримали дипломи за підсумками року

FM Logistic та його корпоративний фонд FM Фундації вже третій рік поновлюють партнерство з DetskieDomiki Фундації…

на September 3, 2021

FM Logistic та його корпоративний фонд FM Фундації вже третій рік поновлюють партнерство з DetskieDomiki Фундації для проекту «Академія спадкоємця», який сприяє інтеграції дітей-сиріт через відкриття світу праці. Церемонія вручення дипломів була останньою святковою подією річної програми та відбулася 17 червня.

Програма «Академії наступника» складається з профорієнтаційних сесій, тематичних конференцій, тренінгів та екскурсій на платформах FM Logistic. Окрім теоретичних знань про вакансію, представлених у веселій формі, учні 8-9 класів змогли спробувати себе в якості співробітників різних робіт у сфері логістики. Студенти з ентузіазмом брали участь у навчанні, відповідально проходили всі інструкції з техніки безпеки та охорони праці та з великим інтересом вивчали обладнання складу.

З вітальним словом виступив керуючий директор FM Logistic в Росії Олег Алхамов. Він пояснив для компанії важливість цієї програми, поділився своїми спогадами, своєю мотивацією до навчання та як прагнення до знань допомогло йому знайти сферу, в якій він досяг успіху.

«Важливо знайти себе, знайти свою улюблену роботу, і якщо ти робиш саме те, що дійсно любиш, то успіх гарантований».

Своїми враженнями від програми «Академія спадкоємця» поділилися Олів’є Шиперскі, директор з операцій FM Logistic в Росії, та Надія Кліманова, делегат FM Фундації в Росії. Вони розповіли дітям, як компанія допомагає дітям з інших країн здобувати знання та розвивати інтерес до професії, побажали успіхів у житті та процвітати на обраній роботі.

Завдяки FM Фундації та DetskyDomiki Foundation студенти відчули свій перший і важливий професійний успіх і більше не вагаються обирають логістику як майбутню роботу!

Чи був цей контент цікавим, корисним?

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?