Новини
Новини

FM Logistic впроваджує нове автоматизоване рішення для вимірювання посилок

FM Logistic впроваджує нове автоматизоване рішення для вимірювання посилок під назвою ClickSize для покращення…

на September 16, 2022

FM Logistic впроваджує нове автоматизоване рішення для вимірювання посилок під назвою ClickSize для покращення штабелювання піддонів у своєму дистриб’юторському центрі Мщонов у Польщі.

ClickSize використовує камеру та аналіз зображень, щоб визначити розміри та об’єм будь-якої коробки. Інформація передається в систему управління складом (WMS), що дозволяє швидше та точніше формувати палети.

«Ми користуємося ClickSize більше трьох місяців. Хоча впровадження такої системи вимагало певного тестування та адаптації, ми дуже задоволені результатами. Покращилась якість даних, що вводяться в WMS. Ми працюємо над інтерфейсом для автоматичної передачі інформації. Ми впроваджуємо ClickSize на складі, де найбільша різноманітність упаковок. Система принесла вимірні переваги. Ми бачимо найбільший потенціал для наших роздрібних клієнтів та клієнтів електронної комерції», — говорить Александр Дамі, керівник відділу інновацій FM Logistic Central Europe.

ClickSize було розроблено компанією ClickLog, що розробляє програмне забезпечення для оптимізації планування вантажного простору. Компанія, яка має офіси в Казахстані, Польщі та Естонії, почала співпрацювати з FM Logistic в рамках нової сучасної програми «FM Open Lab». Ця ініціатива спрямована на логістичні стартапи, які хочуть розвивати та перевіряти свої ідеї в реальних умовах. 

Чи був цей контент цікавим, корисним?

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?