FM Фундації
FM Фундації

4 нових проекти за підтримки FM Фундації

22 березня Рада Корпоративного фонду FM Group затвердила три нові проекти та одне відновлення партнерства.…

на September 4, 2021

22 березня Рада Корпоративного фонду FM Group затвердила три нові проекти та одне відновлення партнерства.

ВІДНОВЛЕННЯ ПАРТНЕРСТВА З ДИТЯЧИМИ СЕЛА SOS В УКРАЇНІ

Партнерство між SOS Children’s Villages Україна, FM Logistic та FM Foundation розпочалося у 2019 році. Воно передбачає надання психологічної підтримки уразливим дітям, які ризикують опинитися в соціальних будинках-сирітах, а також їхнім батькам чи опікунам.
94 дитини та 28 батьків/опікунів уже скористалися професійною психосоціальною підтримкою протягом першого року партнерства у формі індивідуальних психотерапевтичних консультацій, курсів індивідуального розвитку та персонального подальшого спостереження.
FM Logistic також брала участь у партнерстві у вигляді натуральних пожертв, транспортної спонсорської допомоги або спонсорства навичок (різдвяні подарунки, матеріально-технічне забезпечення доставки гуманітарної допомоги, заміна бойлерів SOS дитячого села Бровари, ремонт будинків та осіннє прибирання села,…).
Протягом цього нового року партнерства 50 дітей і 65 дорослих, які беруть участь у програмах відновлення сімей та догляду за ними, охоплені схемою.

Залучення співробітників FM Group:
Як і минулого року, працівники FM зможуть залучитися у формі логістичного спонсорства для доставки гуманітарної допомоги або спонсорства навичок для покращення умов життя у SOS-дитячому селі Бровари.
Цього року також є можливість проводити курси (онлайн залежно від ситуації), допомагати з домашніми завданнями та сприяти профорієнтаційній діяльності для молоді (семінар-презентація, екскурсія, професійні зустрічі, наставництво, симуляція співбесіди).

Вплив проекту:
Психологічна підтримка, що надається цією програмою, спрямована на покращення психосоціального статусу дітей та батьків або опікунів шляхом стабілізації позитивного психоемоційного стану, підвищення самооцінки та самоконтролю, а також усунення психосоматичних розладів, що дозволяє відновити зв’язок із соціальними. краватки.

СТВОРЕННЯ ШКОЛИ ЛОГІСТИКИ З ФОНДАЦІЄЮ ПЕСКАР У БРАЗИЛІЇ

Фонд Пескара був офіційно оформлений у 1995 році, але соціальна робота, яку він проводить, існує з 1976 року. Його місія полягає в тому, щоб сприяти можливостям особистого розвитку, громадянства та професійної ініціації для молоді з соціального ризику через партнерство з компаніями та організаціями.
Школа логістики – це 12-місячна навчальна програма (з квітня 2021 року по квітень 2022 року), яка підтримується FM Logistic and FM Foundation для 15 молодих людей з міста Каноас на півдні Бразилії, віком від 16 до 19 років, які знаходяться в групі соціального ризику, з сімейним доходом на душу населення на місяць максимум 550,00 R$ (близько 100 євро).
Програма на 60% складатиметься з курсів особистого розвитку та громадянства та на 40% з професійної підготовки та практичного досвіду, загалом 800 годин курсів.

Залучення співробітників FM Logistic:

Усі курси, що пропонуються в рамках програми, будуть проходити на базі FM Logistic в Каноасі.
Викладати зможуть волонтери FM залежно від своїх навичок та знань.
Програма також включатиме зустрічі з родинами, зустрічі з молоддю різних підрозділів, технічні візити, участь у заходах та урочистостях.

Вплив проекту:

Ця навчальна програма допоможе підтримувати освіту пільговиків, підготувати їх до ринку праці та сприятиме зміцненню родинних та громадських зв’язків.

ОБЛАДНАННЯ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ ДЛЯ МОЛОДИ З СЕМЯ В РОСІЇ

Семя — установа соціального обслуговування, заснована в 2010 році в Московській області Домодєдівського району. Його місія – допомога бездомним та дітям, які опинилися в соціально небезпечному становищі,
У зв’язку з глобальною ситуацією з COVID-19 закладу необхідно перебудувати частину приміщення під медичні ізолятори для прийому новоприбулих, щоб виключити контакт неконтрольованих хворих дітей зі здоровими дітьми.
Оскільки проект реконструкції можливий лише в теплу пору року, його планують провести у період з квітня по жовтень 2021 року.
25 дітей віком від 4 до 17 років, поміщених до центру соціальними органами з різних причин (батьки-алкоголіки чи наркомани, поганий матеріальний стан сім’ї, втрата батьківсько-дитячих стосунків), будуть захищені через цей проект за підтримки FM group та її фонду.

Залучення співробітників FM group:

Близько 15 співробітників FM візьмуть участь у проекті наступним чином:

  • організація та планування проекту
  • перевірка проекту з керівництвом центру (реконструкція, плани, матеріали, меблі)
  • дослідження та підтвердження підрядника
  • організація транспорту для доставки матеріалів
  • завантаження та розвантаження матеріалів
  • фарба для стін
  • складання меблів
  • демонтаж старих матеріалів

5 співробітників NG Concept, компанії в рамках FM Group, яка розробляє та виробляє логістичні платформи, додадуть свій досвід та керують процесом виконання робіт.

Вплив проекту:

Запланована робота дозволить знизити рівень хворих дітей за рахунок виключення контактів між хворими і здоровими дітьми.

ПІДТРИМКА ШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ З ONYVA В ІНДІЇ

TARA – це назва створених у 2009 році проектів індійської неурядової організації ONYVA та асоціації CHAYA France.
У чотирьох будинках Нью-Делі TARA вітає дітей, які живуть з батьками або без них у небезпечних ситуаціях. Ці діти розміщуються в TARA за наказом індійського судді у справах дітей. Більшість із них перебувають у великій небезпеці у своєму домашньому середовищі: на них напали, калічили, покинули, стали жертвами торгівлі людьми або залишилися в живих в умовах, які загрожували їхньому життю.
Через фінансування стипендій та реалізацію програми дарування навичок з квітня 2021 року по лютий 2022 року FM Logistic and FM Foundation надасть підтримку 20 хлопцям віком від 6 до 18 років, які проживають в одному з будинків TARA.

Залучення співробітників FM Logistic:

Співробітники FM братимуть участь у проекті, даруючи навички, наставництво, інтерв’ю та досліджуючи можливості працевлаштування для старшої молоді. Вони також зможуть відвідати дітей та провести з ними час, відзначаючи різноманітні фестивалі, дні захисту дітей або організовуючи для дітей конкурси.

Вплив проекту:

Це партнерство підтримає навчання дітей з неблагополучних умов та покращить їхні результати навчання, а також покращить їхнє здоров’я, соціальні навички та відчуття безпеки.

Ці 4 проекти ілюструють прагнення співробітників FM Group діяти разом із FM Foundation, усі разом для більш інклюзивного суспільства.

Чи був цей контент цікавим, корисним?

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?