FM Фундації
FM Фундації

Підтримка соціальної та професійної інтеграції: покликання FM Фундації

З 2018 року FM Foundation, корпоративна фундація FM Logistic, займається разом із фондом AVSI в Італії для інтеграції…

на September 3, 2021

З 2018 року FM Foundation, корпоративна фундація FM Logistic, займається разом із фондом AVSI в Італії для інтеграції молодих біженців через навчання, спрямоване на їхнє вступ у світ роботи.

У рамках проекту Почати знову! FM Logistic та її корпоративний фонд співпрацюють з AVSI, некомерційною неурядовою організацією, заснованою в Чезені, Італія, у 1972 році. AVSI здійснює співробітництво та проекти гуманітарної допомоги в 31 країні світу, зосереджуючись на освіті, самопізнанні та людська гідність.

ЯКИЙ ПРОЕКТ?

Кожна акція цієї програми приносить користь близько двадцяти біженцям у віці від 18 до 35 років.

Він спрямований на створення супутнього шляху для молодих біженців, щоб усвідомити свою власну цінність, а потім навчити їх та інтегрувати їх у світ праці.

Програма складається з мовного навчання, загальних і технічних навичок у сфері логістики, з подальшим практичним впровадженням через стажування в компанії. FM Logistic вітає двох бенефіціарів на стажуванні протягом 3 місяців на своїх сайтах в Італії.

Грант FM Foundation сприяє фінансуванню курсів, що проводяться для всього просування, а співробітники FM Group залучаються як тренери з логістичних робіт, репетитори бенефіціарів під час їх стажування або координатори проектів у зв’язку з AVSI.

Перезапустіть з «Почати знову!»:
Як випливає з назви, Почати знову! дозволяє своїм бенефіціарам відновити роботу з кращою самооцінкою, надаючи їм можливість вивчити роботу та мати можливість забезпечити себе, отримавши роботу після закінчення навчання. Так було з усіма бенефіціарами першої акції: після закінчення програми всі знайшли роботу в логістиці.

Цього року проект відновили з новою акцією!

Чи був цей контент цікавим, корисним?

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?