• Вакансії в транспорті

  Менеджер з постачання транспортних послуг, менеджер з обслуговування клієнтів транспорту, транспортний диспетчер, фахівець з транспортно-експедиторської діяльності, водій

Приєднуйтесь до FM Logistic як сертифікований менеджер, транспортний менеджер або координатор з транспорту або на інші вакансії!

Від аудиту існуючих моделей до оптимізації транспортних планів, через оцінку потреб, наша пропозиція послуг відповідає всім транспортним потребам розподільних мереж B2B і B2C: гнучкість, безпека, простежуваність і конкурентоспроможність. FM Logistic виділяється своєю здатністю організовувати транспорт на національному та європейському рівнях.

Для того, щоб бути більш активними на ринку, що змінюється, і мати достатньо територіального покриття, щоб задовольнити всі потреби наших клієнтів, ми об’єднуємо широку мережу партнерів у всіх країнах, де ми присутні.

Вакансії в транспорті

Подати зараз заявку

Водій транспорту: роль і місії

Водій транспорту здійснює перевезення вантажів відповідно до графіків і в найкращих умовах якості, вартості та термінів, щоб гарантувати задоволення клієнтів.

Сертифікований менеджер: роль і значення

Сертифікований менеджер бере участь в організації та оптимізації графіків доставки наших клієнтів, забезпечуючи розподіл транспортних послуг між партнерами.

Він/вона гарантує комерційну прибутковість доручених нашими клієнтами послуг (транспорт, вантажні перевезення), укладаючи субпідрядники з найкращим співвідношенням вартість/якість/час доставки, організуючи та оптимізуючи графіки доставки, відповідно до транспортних правил, специфікацій, правил безпеки, внутрішні правила, бізнес-процеси, методи роботи, підхід до якості та цінності компанії.

Що робить оператор?

Оператор керує розкладом водіїв, замовленнями клієнтів та поверненням турів, забезпечуючи задоволеність клієнтів, дотримання політики компанії та досягнення цілей відділу.

Роль операційного менеджера та підтримка транспортного відділу

Операційний менеджер керує командою від 30 до 100 чоловік, що складається з водіїв і операторів, а також автопарком. Він/вона також керує та оптимізує діяльність, а також забезпечує виконання зобов’язань щодо якості.

Який функціонал координатора з транспорту?

Координатор з транспорту координує всі операції, пов’язані з обробкою замовлень, отриманням та відправленням вантажів. Він/вона організовує транспортний план і оптимізує терміни доставки для наших клієнтів і планує фізичний потік товарів. Він/вона також складає документацію, пов’язану з міжнародними операціями, відповідно до соціального законодавства, специфікацій, внутрішніх правил, правил безпеки, бізнес-процесів, операційних процедур, якості та цінностей компанії.

Вам відкликається? Тоді подавайте зараз заявку!

Якщо ви хочете приєднатися до мотивованої та динамічної команди, звертайтеся до FM Logistic!

 • Приєднуйтесь до роботи в нашому офісі

  Ви потрібні нашому офісу та службі підтримки! Станьте частиною розвитку глобального логістичного лідера, відданого сталому майбутньому. Зробіть вплив, приєднавшись до FM Logistic у його розширенні.

  Дізнатись більше
 • Почни свою кар’єру

  У вас є талант і амбіції? Ти потрібен нам! Незалежно від вашого профілю та досвіду, приходьте та візьміть участь у розвитку світового лідера в галузі логістики, відданого стабільному майбутньому.

  Дізнатись більше

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?