• Лідерство та управління командою

  Менеджер платформи, Директор зі складських операцій, Менеджер зі складської логістики, менеджер по роботі з клієнтами*, операційний менеджер*, менеджер з якості та сталого розвитку

Вакансії в лідерстві та управллінні командою

Подати зараз заявку

Яка роль директора складського комплексу?

Як особа, яка приймає стратегічні рішення, директор складського комплексу гарантує досягнення цілей платформи, за яку він/вона відповідає, керуючи, керуючи, забезпечуючи та збільшуючи засоби та ресурси. Він/вона керує центром прибутку самостійно. Його/її основна роль – очолити команди та об’єднати їх навколо спільного проекту. Крім того, він/вона розвиває бізнес-підрозділ та формує портфоліо клієнтів.

Основними функціями директора заводу є гарантування та розвиток діяльності платформ та задоволення потреб клієнтів. Він/вона керує працівниками платформи та забезпечує їхнє благополуччя, а також дотримання нормативних обмежень, гарантуючи при цьому виконання діяльності.

Який функціонал Директора зі складських операцій?

Директор зі складських операцій забезпечує досягнення цілей багатоклієнтської сфери, сприяє стратегічним орієнтаціям та розвитку діяльності з метою задоволення економічних показників, очікувань та вимог клієнтів та працівників.

Який вплив Менеджера з обслуговування клієнтів на весь операційний відділ?

Менеджер з обслуговування клієнтів гарантує розвиток і комерційну прибутковість наших клієнтів, керуючи командою та виступаючи в якості інтерфейсу між виконанням замовлень і клієнтами. Він/вона забезпечує відповідність специфікаціям або зобов’язанням FM Logistic, положенням про бізнес-напрямки, внутрішнім положенням, правилам безпеки та навколишнього середовища, бізнес-процесам, операційним процедурам, підходу до якості та цінностям компанії.

Який функціонал менеджера з якості та сталого розвитку?

У FM Logistic менеджер з якості та сталого розвитку будує співпрацю з співробітниками, дотримуючись законодавчих та інших вимог у процесі постійного вдосконалення та цифровізації. Наші процеси та інструменти QHSE спрямовані на покращення умов праці, зміцнення етикетки якості та стійкості та гарантування відповідності класифікованих файлів продуктів.

Вам відкликається? Тоді подавайте зараз заявку!

Якщо ви хочете приєднатися до мотивованої та динамічної команди, звертайтеся до FM Logistic!

 • Приєднуйтесь до роботи в нашому офісі

  Ви потрібні нашому офісу та службі підтримки! Станьте частиною розвитку глобального логістичного лідера, відданого сталому майбутньому. Зробіть вплив, приєднавшись до FM Logistic у його розширенні.

  Дізнатись більше
 • Почни свою кар’єру

  У вас є талант і амбіції? Ти потрібен нам! Незалежно від вашого профілю та досвіду, приходьте та візьміть участь у розвитку світового лідера в галузі логістики, відданого стабільному майбутньому.

  Дізнатись більше

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?