• Вакансії в копакінгу

  Менеджер з адміністративної діяльності Копакнг, оператор Копакінг, менеджер запасів Копакінг, менеджер клієнтів Копакінг

Приєднуйтесь до нашого відділу Копакінгу

FM Logistic виконує всі етапи процесу упаковки: від проектування та підготовки упаковки, виробництва та палетування, до транспортних випробувань та запуску нових виробничих ліній. Наша пропозиція включає маркування, ламінування, герметизацію, обклеювання, перепакування, перепакування, а також дизайн і підготовку всіх форм рекламної та демонстраційної упаковки.

Метою команд з упаковки є запуск структури пакування. З цією метою їхня місія полягає в тому, щоб місії:

 • Функціонально керуйте діяльністю коупакування на платформах
 • Координує діяльність з розвитку / досліджень / проектів / операцій
 • Забезпечити еволюцію діяльності по відношенню до ринку/технічних розробок/стратегії компанії
 • Визначте та придбайте виробничі лінії

Вакансії в копанкінгу

Подати зараз заявку

Яка роль менеджера копакінгу?

Основним завданням менеджера з копакінгу є організація та забезпечення пакування основних покупців продукції.

Він/вона керує командами, забезпечує оптимізацію людських і матеріальних ресурсів, а також дотримання якості, витрат і термінів. Завжди в пошуках нових технологій та нових рішень, він/вона розробляє нові процеси. Пакування – це галузь, яка працює на основі тендерів. Тому важливо бути все більш ефективним, креативним і доступним.

Яка роль оператора копакінгу?

Оператор копакінгу виконує ручні операції (сортування, маркування, упаковка, складання та роботи машини) на пакувальних лініях. Ці різноманітні завдання необхідні для розподілу товарів.

Хто такий менеджер виробництва?

Менеджер виробництва організовує та гарантує виконання робіт з пакування. Він/вона керує командами від 50 до 100 осіб і забезпечує максимально ефективне використання людських і матеріальних ресурсів, а також досягнення цілей щодо якості, вартості та термінів.

Вам відкликається? Тоді подавайте зараз заявку!

Якщо ви хочете приєднатися до мотивованої та динамічної команди, звертайтеся до FM Logistic!

 • Приєднуйтесь до роботи в нашому офісі

  Ви потрібні нашому офісу та службі підтримки! Станьте частиною розвитку глобального логістичного лідера, відданого сталому майбутньому. Зробіть вплив, приєднавшись до FM Logistic у його розширенні.

  Дізнатись більше
 • Почни свою кар’єру

  У вас є талант і амбіції? Ти потрібен нам! Незалежно від вашого профілю та досвіду, приходьте та візьміть участь у розвитку світового лідера в галузі логістики, відданого стабільному майбутньому.

  Дізнатись більше

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?