• Вакансії на складі

  Водій навантажувача, комплектувальник замовлень, менеджер з адміністративної діяльності, фахівець з координації складських процесів, контролер складу, бригадир...

Приєднуйтесь до нашого операційного підрозділу

Наші складські та розвантажувальні послуги базуються на територіальній мережі, створеній для підтримки наших клієнтів якомога ближче до їхніх потреб. Від дизайну до управління, наші платформи сертифіковані для роботи з усіма продуктами, навіть з найвимогливішими. Багатоклієнтські та багатофункціональні, вони гарантують гнучкість та оптимізацію процесів та витрат. Завдяки потужним ІТ-системам ефективність наших послуг регулярно та суворо контролюється: таким чином гарантується її постійне вдосконалення.

Вакансії на складі

Подати зараз заявку

Які обов’язки водія навантажувача?

Водій навантажувача здійснює вантажно-розвантажувальні роботи та підготовку замовлення. Він/вона також відповідає за керування самохідними машинами, обладнаними бортовими комп’ютерами, відповідно до Правил дорожнього руху, правил безпеки, внутрішніх правил та вимог замовника. Він/вона відповідає за бізнес-процеси, операційні процедури, підхід до якості та цінності компанії. Оператор навантажувача вивантажує та зберігає товари, готуючи замовлення та відправляючи товари, контролює та бере участь в інвентаризаціях, а також забезпечує технічне обслуговування, моніторинг, звітність та оповіщення.

Які обов’язки бригадира?

Бригадир керує оперативною групою від 10 до 30 осіб, керує та оптимізує управління людськими ресурсами, контролює безперебійне виконання операцій та контролює застосування процедур та інструкцій з техніки безпеки.

Які обов’язки менеджера з інвентаризації?

Менеджер запасів (також менеджер з інвентерізації) координує всі комп’ютерні та фізичні операції, щоб сприяти оптимальному управлінню запасами, керуючи командою відповідно до специфікацій клієнтів, внутрішніх правил, правил безпеки, бізнес-процесів, операційних процедур, підходу до якості і цінності компанії. Тому він/вона відповідає за управління запасами, усунення аномалій або невідповідностей, управління робочим простором та проведення інвентаризацій.

Вам відкликається? Тоді подавайте зараз заявку!

Якщо ви хочете приєднатися до мотивованої та динамічної команди, звертайтеся до FM Logistic!

 • Приєднуйтесь до роботи в нашому офісі

  Ви потрібні нашому офісу та службі підтримки! Станьте частиною розвитку глобального логістичного лідера, відданого сталому майбутньому. Зробіть вплив, приєднавшись до FM Logistic у його розширенні.

  Дізнатись більше
 • Почни свою кар’єру

  У вас є талант і амбіції? Ти потрібен нам! Незалежно від вашого профілю та досвіду, приходьте та візьміть участь у розвитку світового лідера в галузі логістики, відданого стабільному майбутньому.

  Дізнатись більше

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?