Fm logistic

La logique des transports urbain

Охорона здоров'я

Високопродуктивна логістика - абсолютна необхідність!

Відповідне лікування, відповідне обладнання, у відповідний момент, у відповідному місці, в повній безпеці - немає нічого важливішого за логістику, коли йдеться про забезпечення професіоналів сфери охорони здоров'я засобами лікування пацієнтів. Компанія FM Logistic створила компетентний відділ, присвячений роботі виключно в сфері охорони здоров'я: FM Health.

У FM Health працює більше 250 працівників, які спеціалізуються на логістиці в сфері охорони здоров'я. Щодня вони розробляють індивідуальні рішення та послуги для глобальних ланцюгів постачання для всієї мережі дистрибуції клієнтів FM Health: оптових підприємств та фармацевтичних груп, постачальників медичного обладнання, клінік та госпіталів, лабораторій, аптек та пацієнтів.

Переваги та послуги

«FM Health» - безкомпромісна якість!

Пильний нагляд у режимі реального часу

«FM Health» користується усіма рішеннями, розробленими компанією FM Logistic, призначеними для керування роботою ланцюжків постачання. Ці рішення дозволяють візуалізувати всі операції зі зберігання та дистрибуції, проводити нагляд та аналіз ефективності через відповідні індивідуальні показники (KPI), а також попереджати можливі несправності.

Ідеальна адаптація рішень

У кожній країні, в тому числі в Європі, FM Health працює разом із партнерами, які підтримують ту ж корпоративну культуру, ті ж рекомендації, ті ж стандарти, які вони розділяють зі своїми клієнтами. Завдяки поєднанню потреб та очікувань клієнтів вони створюють найпридатніші рішення для оптимізації процесів керування роботою надійного та добре контрольованого ланцюжка постачання. 

На даний момент компанія має 6 підрозділів і широко представлена в Європі. FM Health є зразковим партнером, який слідує політиці підвищення операційної мастерності та постійного покращення.

На кожному етапі ланцюга постачання наші фахівці забезпечують:

Відповідність

Багаторівневі та жорсткі регулюючі норми (державні та міжнародні) потребують ініціативності та готовності до активних дій з метою забезпечення послідовного ланцюга постачання.

Безпека

Щоб гарантувати безпеку споживачів та швидко реагувати на виникаючі запити, представники фармацевтичної промисловості мають повністю контролювати ланцюг постачання та відслідковувати усі відправлення. Відповідна обробка товару та наявність системи безпеки захищають продукцію від пошкоджень та фальсифікації, гарантуючи її повне збереження.

Гнучкість

Ми пропонуємо рішення по управлінню ланцюгом постачання, що відповідають вашій стратегії дистрибуції конкретної категорії товарів, чи то централізований сток та поставки в регіони, прямі продажі аптекам або доставка продукції в лікарні. 

Наша сила у нашій відданості

Наші спеціалісти з питань бізнесу, діяльності та підтримки працюють разом над розробкою, впровадженням та постійним вдосконаленням наших процесів. У них є єдина мета — надати вашому ланцюгу постачання переваг над конкурентами.

Однакова ділова культура

Ми прагнемо впровадження тих же стандартів, яких дотримуються наші клієнти, щоб об'єднати їхні завдання та стратегії. Ми виконуємо свої зобов'язання і підтримуємо стратегічні, комерційні та географічні розробки наших клієнтів, створюючи довготривале партнерство, що ґрунтується на спілкуванні. Наші багатоклієнтські платформи відповідають найвищим критеріям якості, складські приміщенні оптимізовані і відповідають всім стандартам фармацевтичної галузі.

Безпека ваших споживачів

Ми гарантуємо відстежуваність та цілісність опрацьованих товарів на кожному етапі ланцюга постачання. Інформаційні системи та процеси затверджені відповідно до фармацевтичних нормативів, а наші команди спеціально навчені та підготовані до виникнення специфічних для галузі проблем.

Таким чином, наші фармацевти забезпечують безвідмовну роботу та відповідність всіх процесів стандартам. Ми гарантуємо використання найкращих практик фармацевтичного виробництва та дистрибуції. В Європі ми проводимо регулярні аудити, щоб забезпечити відповідність діючим стандартам та законодавству.

FM Health по всьому світові