Lean Design

Сталість | Інженерія | Пошук джерел

Наші рішення для Lean Design упаковки

Незалежно від того, чи йде мова про рекламну акцію, індивідуальний продукт чи вихід на новий ринок, процес запуску нового пакету досить тривалий і вимагає набору різноманітних послуг. Після того, як ідея була запущена для маркетингу, вона передається дизайнеру упаковки для придбання. Потім він надсилається менеджерам з логістики, які виставляють його на тендер для передачі на аутсорсинг фахівцям з логістики.

Усвідомлюючи всі ці проблеми, FM Logistic розробила нову, повністю інтегровану пропозицію Lean Design та Co-Pack. Це повне рішення «під ключ» дозволяє нашим клієнтам швидко запропонувати швидке та привабливе розміщення полиць, щоб збільшити їхні продажі.

Давайте разом розробимо та запустимо відповідальний ланцюг постачання

У FM Logistic ми співпрацюємо з нашими постачальниками технологій пакування та рішень для створення відповідальних моделей ланцюга поставок. Наші пакувальні рішення бережливого дизайну є інноваційними, екологічно відповідальними та екологічно чистими.

Як експерти з логістики та громадяни, ми прагнемо зменшити наш слід, слід наших клієнтів та просувати більш відповідальні рішення для спільного пакування.

Наші рішення для вашої підтримки

 • Комплексне рішення, яке заощаджує час і скорочує витрати часу на вихід на ринок

  Рекламні акції є найефективнішим способом запропонувати споживачам вигідну угоду. Вони забезпечують потужний спосіб для брендів збільшити свою частку ринку. Ось чому FM Logistic розробила гнучкі та гнучкі рішення для бережливого дизайну упаковки, які допомагають клієнтам скоротити час виходу на ринок і збільшити продажі. Наш повний процес розробки під ключ для спільного пакування та рекламних лотів включає все. Використовуючи програмне забезпечення для 3D-дизайну та єдину точку контакту, наші рішення є гнучкими, промислово життєздатними та перевіреними в повному масштабі. Ми допомагаємо нашим клієнтам заощадити час і гроші, спрощуючи процес прийняття рішень і прискорюючи виконання операційної фази, а також уникаючи затримок і додаткових витрат, пов’язаних з транспортуванням.

  Дізнайтеся більше про наші рішення для спільного пакування
 • Збільшіть свої продажі за допомогою наших рішень з екологічного дизайну та забезпечте позитивний вплив

  Як визнаний експерт з логістики, ми прагнемо зрозуміти ваші потреби, запропонувати більш стійкі рішення для бережливого дизайну упаковки, які покращать ваші продукти, поважають імідж вашого бренду та здивують ваших клієнтів.

  Наші рішення пропонують оновлену упаковку для оптимізації присутності продукту і, таким чином, систематичну зелену альтернативу. Кожна з наших пропозицій включає менш забруднювальне рішення для спільного пакування. Упаковка оптимізована, підлягає переробці та переробці. Ми використовуємо наш досвід, щоб врахувати логістичні наслідки та наслідки закінчення терміну служби для більш круглої упаковки. Ми також активно пропонуємо інноваційне рішення, спрямоване на більш тверезо використання пластику: ми продаємо широкий спектр рішень без використання пластику, використовуємо пластик на біологічній основі та прагнемо усунути небезпечні речовини (ПВХ тощо).

  Наша місія полягає в тому, щоб вийти за рамки основ, щоб зменшити вплив упаковки на навколишнє середовище (зменшити вагу, зменшити обсяг, вибрати матеріали з низьким рівнем викидів тощо) та взяти участь у циркулярній економіці.

  Наші контакти
 • Сучасна та інноваційна упаковка для оптимізації витрат

  Наша упаковка Lean Design — це злиття двох принципів: передова, екологічно чиста технологія з використанням новітнього програмного забезпечення для 3D-моделювання та графічного дизайну. Ми проектуємо упаковку, яка відповідає механізованим лініям.

  Принцип єдиної контактної точки протягом усього проекту позитивно впливає на слухання та консультації, а отже, на релевантність та якість пропозицій. Наші інноваційні та комплексні послуги з бережливого дизайну упаковки відповідають вимогам наших клієнтів і дозволяють брендам додавати цінність до своєї продукції, підвищувати продажі та знижувати витрати на всіх точках ланцюга.

  Наші контакти

Зацікавлені в наших послугах Lean Design пакування?

Як наші послуги Lean Design пакування допоможуть вашому бізнесу бути більш ефективним? Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися, як ми можемо разом співпрацівати, щоб задовільнити ваші потреби!

Рішення ланцюга поставок

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?