Сухопутний транспорт

Синергія | Мультимодальність | Сталість

Наші логістичні рішення для сухопутного транспорту

Як надійний експерт з логістики, FM Logistic забезпечує ефективну безпеку та підтримку вашого ланцюга поставок. Ми пропонуємо мультимодальні та наземні транспортні рішення та пов’язану контрактну логістику. Ваша компанія отримує переваги від послуг внутрішнього та прикордонного наземного транспорту, автомобільного та залізничного транспорту, а також митного оформлення, логістики на місці та управління фізичними потоками:

 • Наші рішення щодо автомобільного транспорту та вантажних перевезень пропонують високу якість перевезень. Від стандартних послуг, таких як шаттли, далекомагістральні перевезення, вантажні перевезення (LTL) або повні вантажівки (FTL) до перевезень із контрольованим температурним режимом та високої безпеки або спеціальних послуг, пов’язаних зі складськими діяльністю, такими як об’єднання, ми пропонуємо рішення для задоволення ваших потреб. Наші послуги зосереджені на вхідному транспортуванні, а також на вихідному розподілі, щоб краще задовольнити потреби клієнтів.
 • Наші залізничні транспортні рішення пропонують безпечні, надійні та екологічно чисті вантажні перевезення залізницею, як по Європі, так і з’єднуючи Європу та Азію, у західному та східному напрямках, у LCL (завантаження менше контейнера) або FCL (повне контейнерне навантаження).

Наші команди експертів використовують як глобальні знання, так і місцевий досвід, щоб надати нашим клієнтам переваги оперативної досконалості. Який би тип товарів ви не хотіли відправити, ви можете бути впевнені, що вони прибудуть безпечно, вчасно та в хорошому стані. Наші послуги наземного транспорту дають вашій компанії реальну конкурентну перевагу, оптимізуючи витрати та сприяючи більш стійкому ланцюгу поставок.

Давайте діяти, щоб зменшити вуглецевий слід від транспорту

У 2000-х роках команди FM Logistic розробили рішення для спільних логістичних і транспортних процесів, щоб зменшити кількість вантажівок на дорозі: об’єднання. Сьогодні, наприклад, наші 6 французьких басейнів дозволяють нам скоротити кількість вантажівок на наших дорогах на 10 958 на рік, що становить 30% економії CO2.

Наші рішення для вашої підтримки

 • Розширене транспортне пакетне рішення

  У рамках наших послуг збору ми доставляємо генеральні вантажі від 1 до 33 піддонів, що дозволяє клієнту платити лише за використану площу, а не за всю вантажівку. Ми збираємо та доставляємо відправлення за вказаними місцями та в зазначений час. Збірні вантажі можуть бути різноманітними, як і дрібні та нерегулярні вантажі. Пункти збору також можуть бути розосереджені. Тому ми адаптуємо рішення наземного транспорту відповідно до індивідуальних потреб. Коротше кажучи, збірні перевезення складаються з об’єднання поставок різних постачальників на єдиному маршруті, таким чином зменшуючи витрати, вплив на навколишнє середовище та збільшуючи частоту.

  Як досвідчений постачальник логістики та вантажних перевезень, ми маємо необхідний досвід у сфері наземних транспортних послуг та оптимізації витрат. Наші гнучкі комунікаційні засоби забезпечують чіткий веб-портал та інтерфейси клієнтів. Все це разом із підтримкою нашої оперативної команди дозволяє нам задовольняти найскладніші потреби наших клієнтів у автомобільному та залізничному транспорті та надавати індивідуальні пропозиції.

  Наші контакти
 • Наші надійні та масштабовані наземні транспортні рішення для Шовкового шляху

  Ми надаємо послуги мультимодального транспорту та наземного транспорту (залізничний та автомобільний), які використовуються для створення трансконтинентального сполучення між Китаєм та Південно-Східною Азією, Південною Азією, Центральною Азією та Європою, яке називається Мультимодальним Шовковим шляхом.

  Незалежно від логістичних потреб вашої компанії та ваших клієнтів, ми задовольняємо їх надійним, ефективним, безпечним та екологічно чистим способом.

  Ми забезпечуємо частоту 2 відправлень на тиждень та безпечні сполучення з понад 32 містами Європи та понад 40 містами Китаю.

  Основні маршрути та терміни доставки:

  • Чунцин – Малашевич 19 днів
  • Чунцин – Дуйсбург 20 днів
  • Ханой – Париж 24 дні
  • Ханой – Мадрид 28 днів

  Усі ваші товари, від товарів для здоров’я до предметів розкоші через ADR (Угода про міжнародне перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом)… можна відправити. Зменшіть свої витрати та час доставки в Азію та Європу та з них за допомогою стійкого рішення, розробленого для отримання позитивного впливу.

  Наші контакти
 • Довгострокове надійне партнерство з міжнародними та місцевими транспортними компаніями

  У FM Logistic ми хочемо найкращого для наших клієнтів. Тому ми співпрацюємо з кількома надійними субпідрядниками. Вони отримують переваги від надійної програми, заснованої на регулярному навчанні та оновленнях нашої політики FM та особливостей клієнтів. Ми організовуємо регулярні аудити та тести для вимірювання та впровадження програми вдосконалення, якщо це необхідно. Ми тісно співпрацюємо з нашими улюбленими партнерами в середньому протягом 6 років, допомагаючи їм розвивати та покращувати свої послуги.

  Наші контакти

Наші рішення для наземного транспорту допоможуть вам зберегти конкурентну перевагу

Бажаєте оптимізувати свої наземні транспортні операції? Зв’яжіться з нами, і ми знайдемо ідеальні рішення для ваших потреб наземного транспорту!

Рішення ланцюга поставок

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?