Транспорт

Зателефонуйте нам +380970000098
 • Більше 2 300 000

  поставок

 • Понад 33

  країни працюють автомобільним транспортом

 • Більше 25.000

  км залізниці (шовковий шлях)

 • 30%

  Зменшення викидів CO2 завдяки нашому об’єднанню

Перевезення вантажів є викликом для продуктових компаній і роздрібних торговців. Зміна клімату чинить тиск на весь ланцюжок поставок і, зокрема, на транспортне питання. Цифровізація та штучний інтелект відкривають цілий набір рішень для оптимізації потоків товарів, тоді як насиченість транспортної інфраструктури та зростання доставки «останньої милі» викликають потребу в альтернативних моделях.

З 1967 року FM Logistic розробляє вантажні та транспортні рішення для підтримки розвитку безперебійних багатоканальних ланцюгів поставок. Тому ми пропонуємо широкий спектр транспортних послуг: наземні перевезення, авіа- та морські вантажні перевезення, а також доставка на останню милю. Ми використовуємо силу цифрових і штучних технологій, мультимодальних транспортних рішень, щоб покращити наскрізні омніканальні ланцюги поставок і перетворити їх на більш гнучкі, стійкі та стійкі активи для вашого бізнесу. Наші транспортні рішення охоплюють весь ваш ланцюжок поставок, від вхідної до вихідної логістики, і можуть бути поєднані з нашими контрактними логістиками.

Давайте надамо позитивний вплив на транспортні рішення

Немає одного рішення, це має бути комбінація альтернатив.

Ось чому ми відстежуємо вплив транспорту наших клієнтів, маючи надійні дані про викиди CO2 та забруднення повітря, щоб визначити найкраще поєднання транспортних комбінацій… Ми працюємо з партнерами, щоб запропонувати альтернативні джерела енергії для транспортних рішень. Нарешті, ми інвестуємо в майбутнє транспорту, зокрема у водень, працюючи над розробкою зеленої водневої інфраструктури на наших сайтах, щоб сприяти появі рішень для транспортування водню на великі відстані.

Як ми можемо стати Вашим партнером

Питання? Звяжіться з нами

Завдяки нашим технологіям отримайте кращий контроль над своїм ланцюгом поставок

У FM Logistic ми дбаємо про те, щоб завжди пропонувати нашим клієнтам найкращі рішення, доступні на ринку. Ось чому ми розробляємо та створюємо інноваційні рішення, використовуючи найкращих партнерів і технології. Маючи це на увазі, ми надаємо вам можливість бачити в реальному часі відвантаження та загальний збір і консолідацію даних за допомогою розгортання:

 • Система управління транспортом (TMS), що дозволяє нам переглядати замовлення на 360°;
 • Track & Trace, що дозволяє нашим клієнтам локалізувати свої товари в режимі реального часу від центрів розподілу до пунктів доставки.
 • GPS або SIM-трекінг як засіб передачі даних від операторів у наші системи Track & Trace і TMS;
 • Цифрові транспортні процеси, оптимізуючи транспортне планування (включаючи розподіл замовлень, маршрутизацію, вибір режиму та перевізника, а також консолідацію).
Питання? Звяжіться з нами

Зменшуємо вуглецевий слід у транспорті

Завдяки широкому спектру транспортних послуг і калькулятору ми можемо змоделювати перевезення різними видами транспорту. Використовуючи результати калькулятора, ми можемо об’єднати або вибрати правильний засіб для зменшення вашого сліду. Як постачальник логістики та вантажів, ми розуміємо ваші потреби та адаптуємось до них. Незалежно від того, чи це рішення для одного транспорту чи мультимодальне рішення, ми допоможемо вам зменшити вуглецевий слід і дамо вам конкурентну перевагу.

Наші транспортні рішення засновані на постійних інноваціях. З цією метою наше рішення «останньої милі» пропонує нашим клієнтам різні види транспорту, які можуть сприяти екологічному впливу на навколишнє середовище. Наприклад, для доставки останньої милі ми разом із нашими клієнтами оцінюємо найкращі рішення зеленого парку відповідно до їхніх потреб (тип транспортних засобів – електричний, H2, біопаливний, гнучкий, мультимодальний – залежно від маршруту).

Бажаєте оптимізувати витрати на доставку? За допомогою об’єднання ми можемо допомогти вам збільшити частоту ваших поставок, групуючи доставку від різних клієнтів за одним маршрутом.

Питання? Звяжіться з нами

Покращуємо продуктивність багатоступеневих, багаторегіональних та мультимодальних перевезень

Наш широкий спектр транспортних рішень пропонує не тільки національні транспортні послуги, але й широке міжнародне покриття: FM Logistic базується в 15 країнах і здійснює доставку в більш ніж 60 країн між Європою та Азією. Від початку до кінця ми організовуємо ваш транспорт і реалізуємо ідеальне рішення для задоволення ваших потреб (наземні, повітряні та морські, FTL, LTL, далекомагістральні перевезення, невеликі посилки).

Ми об’єднуємося з нашими клієнтами, щоб створити синергію за допомогою наших рішень для об’єднання. Ми співпрацюємо з мережею надійних місцевих та міжнародних експертів, які тривалий час займаються організацією ваших відправок. Щоб забезпечити найкращий сервіс та максимальну надійність для наших клієнтів, ми створили для наших партнерів високоякісний вибір та плани постійного вдосконалення. Гнучкість з масштабованістю, ефективність та стійкість: ось як ми бачимо логістику завтрашнього дня.

Питання? Звяжіться з нами

Залучити перевізників до профілактики здоров’я та безпеки

Наші зобов’язання з охорони праці та техніки безпеки покликані гарантувати безпеку: скрізь і всюди (дороги та платформи) і для всіх (водіїв, учасників дорожнього руху, працівників платформ). Тому зобов’язання також поширюються на наших партнерів з транспорту.

Ознайомтеся з нашою політикою охорони праці та техніки безпеки для постачальників транспортних послуг

Питання? Звяжіться з нами

Зацікавлені в наших рішеннях для транспорту?

Вам цікаво, як FM Logistic може допомогти вам вирішити ваші виклики пов’язані з транспортом? Зв’яжіться з нами, і ми зробимо все можливе, щоб надати вам правильні рішення!

Рішення ланцюга поставок

Як ми можемо Вам допомогти?

Що Ви шукаєте?