Fm logistic

La logique des transports urbain

Інновації

Інновації є одним із наріжних каменів постійного вдосконалення. Саме тому компанія FM Logistic ставить їх в центр уваги своїх послуг.

Метою є уявити, розробити та впровадити найкращі процеси, структури, операційні інструменти в усіх країнах нашої присутності, щоб дати компанії та її клієнтам переваги над конкурентами. Для компанії FM Logistic інновації означають підвищення продуктивності роботи, вдосконалення будівель, зменшення витрат по ланцюжках постачання, а також досягнення вищої гнучкості та забезпечення вищої якості обслуговування.

Компанія FM Logistic також вводить зміни для покращення добробуту персоналу та забезпечення постійного розвитку, як у випадку зі стандартами високої екологічної якості будівель HQE та високотехнологічними вантажівками, що працюють на газі. Ергономічні рішення розроблені спеціально для зниження рівня робочого навантаження. Введено автоматичні перевірки, наприклад, для усунення будь-якого психологічного тиску на операторів, а також для полегшення концентрації на завданні, яке вони виконують.

Комітет з інновацій FM Logistic складається з експертів з усіх країн присутності групи компаній та всіх видів діяльності. Цей комітет визначає напрямки дослідження та запускає великі проекти. У кожній країні місцевий радник з інновацій забезпечує впровадження нових рішень для перевірки їх відповідності.

Деякі з останніх інновацій FM Logistic:

 • «Більше світла»

  «Більше світла»

  Оскільки якість обслуговування залежить також і від самопочуття персоналу на робочому місці, компанія FM Logistic розробила інноваційне рішення «більше світла».

  Незалежно від технології, яка використовується (голосова чи радіокерована), її можна адаптувати завдяки рішенню «підключи і працюй» до будь-якого пристрою, який приймає замовлення: освітлення буде чітко спрямованим, а видимість оптимальною.

 • Оптимальна відстежуваність

  Бортовий сканер

  Оптимальна відстежуваність завдяки рішенню «підключи і працюй», яке забезпечує автоматичне сканування вантажів на всіх майданчиках FM Logistic.

  Це рішення надає подвійні переваги: покращена ергономічність робочих станцій та значне збільшення продуктивності для клієнтів під час операцій ідентифікації.

 • Ротокомпактор

  Ротокомпактор

  У результаті 18-ти місяців партнерства з німецькою компанією було розроблено новий ротокомпактор: це інноваційне технічне рішення переробляє картонні відходи і зменшує ризик виникнення нещасних випадків на робочому місці. Він ідеально підходить для політики постійного розвитку компанії FM Logistic.

 • Контроль ваги

  Управління вагою

  Чому ми можемо запропонувати найвищу якість послуг за низькими цінами з використанням крос-канальної дистрибуції?

  Тому що ми володіємо інноваційним рішенням для комплектації замовлень з контролем ваги: контроль ваги виконується в кількісному і якісному аспектах у режимі реального часу під час комплектації замовлення.