Fm logistic

La logique des transports urbain

Міжнародний провайдер логістичних послуг

FM Logistic - експерт серед лідерів у галузі міжнародної логістики, що має гарну репутацію в таких напрямках, як складування, транспортування, пакування та управління системами постачання.

Група працює на ринках сільгосппродукції, товарів особистої гігієни та побутових засобів, а також свіжих продуктів, парфумерії, косметичних засобів та товарів медичного призначення.

FM Logistic присутня у дванадцяти країнах світу, в яких працюють 19 500 робітників. Це незалежний сімейний бізнес, оборот якого станом на 31 березня 2014 року становив більше одного мільярда євро, іншими словами ми спостерігаємо зростання на 18% порівняно з попереднім роком, а чистий прибуток зріс на 24%.

Історія

FM Logistic: історія успіху протягом 50 років

У 30-х роках у Франції два брати - Клод і Едмунд Фор - вирішили започаткувати свою власну компанію з транспортування деревини. В цей час Жан-Марі Маше розпочинав подібну діяльність у сімейній компанії автомобільного транспорту та став її керівником. Зустріч Мірей Маше і Клода Фора вплинула на долю обох родин. Їх одруження сприяло налагодженню тісних ділових стосунків, що дали початок транспортній компанії "Фор і Маше" в 1967 році. Все починалось з 12 працівників та 7 транспортних засобів.

Далі

Керівництво

Забезпечення розвитку Групи FM Logistic

Компанія FM Logistic успішно використовує структуру управління, що відповідає її розміру і видам діяльності. В основі цієї структури стоїть Виконавчий комітет та Рада директорів. Вони мають чітко розмежовані функції, але поділяють спільну мету, яка полягає в забезпеченні розвитку та стійкості компанії.

Далі

Візія

Жан-Крістоф Маше,
Президент FM Logistic

"Наша Група була створена людьми, переповненими духом підприємництва. Ця пристрасть завжди стимулює наш розвиток. На даний час нас вже 19 500 співробітників по всьому світу, і всі ми рухаємось вперед завдяки почуттю відповідальності та бажанню займатися спільною справою".

Далі

Цінності

FM Logistic: в основі діяльності компанії лежать цінності, що ґрунтуються на взаємоповазі

Заснована в 1967 році, компанія FM Logistic - це незалежна група, на історію якої суттєво вплинули цінності її засновників - повага до людей, виконання обіцянок, командний та підприємницький дух, жага добре виконувати роботу та ентузіазм. Така культура лежить в основі успіху компанії FM Logistic, тому що її поділяють і поважають всі працівники.

Далі

Ключові показники

FM Logistic досягнула обсягу виручки у розмірі одного мільярда євро

  • Працівники
  • МЛН ЄВРО
  • МЛН м² складських приміщень
Далі