Fm logistic

La logique des transports urbain

Промисловість

Ваша логістика - перевага над конкурентами

Кожен виробник унікальний: кожен з логістичних ланцюжків є окремим проектом, який можна перевірити та покращити. Це складне завдання, оскільки часто в галузі існують різноспрямовані вимоги: відстань та кількість постачальників, бережливе та своєчасне виробництво, крихкість товару та ринкова цінність, підробка та ін.

Експертні знання в основних галузях бізнесу та глобальне розуміння роботи ланцюжків постачання дозволяють компанії FM Logistic надавати індивідуальні послуги, пристосовані до всіх ваших вимог: міжнародне транспортування, крос-канальна дистрибуція (B2B і B2C), митне оформлення, відстеження та безпека товарів, фасування та ін.

Переваги та послуги

Ваша логістика - перевага над конкурентами

Своєчасне виробництво — це стратегічна потреба цієї галузі. Наше спеціальне рішення укріплює ваші відносини з клієнтами, оптимізуючи рівень ваших послуг. Воно також відповідає вашим стратегічним вимогам, оскільки застосовує організаційну структуру, яка відповідає вашій бізнес-моделі. Наша компетенція в координації центрів відкладеного встановлення відмінностей допоможе оптимізувати рівень запасів ваших товарів та скоротити термін введення продукції на ринок.

Індивідуалізовані рішення, які підвищують вашу конкурентоспроможність

Насамперед, FM Logistic розробляє послуги, які забезпечують підвищення продуктивності. Трифазовий підхід:

  • ми спостерігаємо за вашими логістичними процесами
  • ми розробляємо рішення, пристосоване до вашої бізнес-моделі
  • ми впроваджуємо це рішення і гарантуємо високу продуктивність роботи

Рекомендація від Nissan

  • «Через великі відстані та недостатньо розвинуту транспортну інфраструктуру вчасна доставка на території Бразилії все ще залишається проблематичною. Однак ситуація покращується, і в країні існує значний потенціал для розвитку. Для оптимізації наших логістичних моделей у 2013 році ми розпочали співпрацю з FM Logistic. Разом ми працюємо над досягненням нашої мети — безперервним і довгостроковим зниженням витрат. Як і FM Logistic, ми підтримуємо корпоративну культуру постійного покращення та високої продуктивності роботи.»

    Тай Кавасакі, директор із постпродажного обслуговування компанії Nissan у Бразилії