Fm logistic

La logique des transports urbain

Косметика та парфумерія

Логістика на підтримку маркетингових стратегій.

Компанія FM Logistic пропонує комплексні рішення, які відповідають особливим вимогам різноманітних мереж дистрибуції косметичних засобів: супермаркетів, аптек, професійних користувачів, інтегрованих або селективних мереж.

Різноманітні канали дистрибуції, формування замовлень, керування піковою активністю, дистрибуція та міжнародне транспортування: наші індивідуальні рішення для косметичної промисловості гарантують безвідмовну роботу логістики при запуску продукції, спеціальних пропозиціях та презентаціях на території Європи, Росії, Китаю та Бразилії.

Переваги та послуги

Міжнародний розвиток

Наші індивідуальні рішення сприяють вашому розвитку на міжнародному рівні. Ваша продукція перебуває в безпеці впродовж усього логістичного ланцюжка завдяки нашим високоякісним послугам, адаптованим до стратегій крос-канальної дистрибуції та рекламної діяльності, а також завдяки оптимізації термінів введення продукції на ринок.

Безпечне середовище, яке відповідає абсолютно всім нормам

Із вашими товарами потрібно поводитися дуже обережно відповідно до найвищих стандартів: використання небезпечних матеріалів, стандарти пожежної безпеки, розмежування доступу, системи захисту від вторгнення, ретельний відбір персоналу та управління. Компанія FM Logistic впроваджує для свої клієнтів процедури відповідно до високих стандартів для всіх платформ, гарантуючи високоякісну роботу та безпеку продукції.

Різноманітні канали та єдиний ланцюжок постачання

Користуючися усіма можливими способами взаємодії ваших мереж дистрибуції, FM Logistic впроваджує моделі взаємодії B2B (бізнес-бізнес) та B2C (бізнес-клієнт), які підтримують ваш бренд в усіх ваших мережах дистрибуції по всіх регіонах. Процеси та ресурси оптимізовані разом із логістичним ланцюгом.