Fm logistic

La logique des transports urbain

Товари широкого вжитку (FMCG)

Прагнення до найвищої продуктивності

Беручи до уваги вашу стратегію дистрибуції та просування товарів, компанія FM Logistic надає необхідне рішення для оптимізації вашої логістичної програми. Таке індивідуалізоване рішення ґрунтується на надійних процесах, які гарантують високу якість надання послуг у всіх аспектах.

Далі

Дистрибуція

Оптимізуйте ваш ланцюг постачання та підготуйтеся до майбутнього

Далі

Промисловість

,

Переваги над конкурентами завдяки логістиці

«Зміни ринків та потреб за останнє десятиліття спонукали нас розробити стратегію, яка передбачає концентрацію уваги на прямих зв'язках із нашими центрами виробництва в Азії, компанія FM Logistic при цьому стала партнером, на якого ми можемо покластися — завжди відкритим для переговорів та в пошуку виграшних рішень».

Тьєррі Лескуєр-Шавасс
Директор із питань міжнародної логістики компанії Technicolor 

Далі

Косметика та парфумерія

У компанії FM Logistic та виробників парфумерії і косметики класу «люкс» є дещо спільне — висока якість. Більш як 20 років роботи з відомими брендами у цій галузі забезпечують розуміння її специфіки та високих стандартів.

Далі

Охорона здоров'я

Вимагайте від логістики найкращих результатів

Спеціальний відділ у межах компанії FM Logistic, FM Health, займається розробкою рішень, призначених для галузі охорони здоров'я. Застосовуючи ті ж стандарти та корпоративну культуру, ми впроваджуємо рішення, які відповідають найвищим стандартам якості.

Далі