Fm logistic

La logique des transports urbain

Складування та вантажно-розвантажувальні операції

Глобальне бачення та інструменти міжнародного рівня забезпечують конкурентну перевагу

Складські та вантажно-розвантажувальні послуги базуються на територіальній мережі, яка створена в тих місцях, де в ній є потреба. Наші платформи виконують функції від проектування до управління та сертифіковані для прийняття всіх продуктів, навіть дуже вибагливих. Будучи багатоклієнтськими та багатофункціональними, вони гарантують гнучкість та оптимізацію процесу витрат. Вони управляються потужними ІТ-системами з постійним контролем, тому безперервне вдосконалення гарантовано.

У 2014 році:

Наші активи

Глобальний підхід

Будівництво платформ майбутнього

FM Logistic гарантує функціональність та якість своїх багатофункціональних і мультиклієнтських платформ. З цих питань Група отримує підтримку від NG Concept - будівельно-інжинірингової компанії, яка входить до Групи FM. Разом вони розробляють майбутні платформи, у тому числі визначають розташування, проектують та споруджують, враховуючи найвимогливіші стандарти в області екологічного будівництва та безпеки.

Глобальний підхід для здобуття конкурентної переваги

Ми використовуємо перевірені та протестовані методи та технології, щоб успішно працювати з такими упаковками, як повні піддони, і пропонувати рішення на основі порівняльної оцінки у кожному з наших цільових секторів. Робочі групи постійно навчаються та вдосконалюються у своїй справі, тому вони здатні оптимізувати віддачу від надання послуг у цій галузі, направляючи свої зусилля на досягнення головної мети:
підвищення вашої конкурентоспроможності

Націленість на довгострокове і безперервне вдосконалення

Із моменту свого створення компанія FM Logistic накопичувала досвід, необхідний для складської діяльності та виконання вантажно-розвантажувальних операцій, для забезпечення високих стандартів професійної діяльності на щоденній основі і для того, щоб бути якомога ближче до своїх клієнтів. Наші стандарти якості, наші методи моніторингу та постійне оновлення наших пропозицій є вашою гарантією постійного вдосконалення послуг.

Конкретний приклад

 • United Buscuits

  Короткий опис

  Гаслом компанії United Buscuits є інновації та відданість. Проект цієї компанії з FM Logistic розпочався у рамках програми стосовно моніторингу впливу діяльності компанії на навколишнє середовище. Щоб досягти своєї мети і зменшити пакування на 20% до 2015 року, компанія потребувала екологічно відповідальних рішень для тисячі пакунків, які щороку мали стимулювати продажі у Франції.

  Рішення

  На сьогоднішній день компанія використовує технологію "флоу-пак": товари вставляються в пластикові мішки з плівки, що не зморщується.FM Logistic порекомендувала замінити цю систему на напівперманентну клейову плівку. Це інноваційне рішення, повністю розроблене і створене групою з ко-пакінгу компанії FM Logistic, було реалізовано всього за дванадцять тижнів.

  Відгуки

  "Одразу після того, як проект був обговорений і узгоджений, FM відмінно виконала всі свої зобов'язання: закінчила роботу у зазначений термін, запустила повний спектр послуг, забезпечила відповідність обсягу виробництва та продуктів.

  І найголовніше - це те, що ми мали високопродуктивні відносини протягом всього виконання проекту: спочатку на ранній стадії проектування, далі в процесі розробки і під час остаточної реалізації на виробничій лінії."

  Керівник з ко-пакінгу, United Buscuits