Fm logistic

La logique des transports urbain

Ко-пакінг

Наближаємось до виконання операцій з оптимальною віддачею

FM Logistic забезпечує повний цикл організації складування та виконання ко-пакінгу. 
Будучи "першопроходцем" у логістиці та експертом з чудовою репутацією, ми зробили так, щоб наша команда фахівців була доступною для клієнтів. Ми зважаємо на ваші робочі та фінансові пріоритети для того, щоб скоротити час виходу товару на ринок та забезпечити реалізацію стратегічних рішень вашої системи постачання.

У 2014 році:

Наші активи

Outil qualitatif au plus proche de vos marchés

Високоякісні виробничі інструменти, що підходять для ваших товарів

Ми намагаємося забезпечити на міжнародному рівні, щоб у кожній країні однаково задовольнялися високі стандарти професійної діяльності. Для цього ми використовуємо передові технології та розробляємо інноваційні інструменти, завдяки чому якість вашої продукції повністю відповідає тому рівню, який був перед її вивезенням від виробника. Також ми забезпечуємо суворе відстеження, що сполучає систему управління ко-пакінгом (CSM) із системою управління складською діяльністю (WMS).

Рішення, адаптовані до вашої системи постачання

Наші рішення, що охоплюють процес від проектування до втілення, адаптовані до вашої стратегії здійснення постачання. Працюючи на перспективу, ми гарантуємо надання високопродуктивних рішень для всіх ваших проектів:

 • ми встановлюємо довгострокові партнерські відносини з нашими постачальниками, щоб використовувати кращі технології та інновації
 • ми використовуємо кращі практики і забезпечуємо економічну обґрунтованість та якість готової продукції
 • ми контролюємо виробничі лінії спеціальними ІТ-інструментами.

Конкретний приклад

 • United Buscuits

  Короткий опис

  Гаслом компанії United Buscuits є інновації та відданість. Проект цієї компанії з FM Logistic розпочався у рамках програми стосовно моніторингу впливу діяльності компанії на навколишнє середовище. Щоб досягти своєї мети і зменшити пакування на 20% до 2015 року, компанія потребувала екологічно відповідальних рішень для тисячі пакунків, які щороку мали стимулювати продажі у Франції.

  Рішення

  На сьогоднішній день компанія використовує технологію "флоу-пак": товари вставляються в пластикові мішки з плівки, що не зморщується.
  FM Logistic порекомендувала замінити цю систему на напівперманентну клейову плівку. Це інноваційне рішення, повністю розроблене і створене групою з ко-пакінгу компанії FM Logistic, було реалізовано всього за дванадцять тижнів.

  Відгуки

  "Одразу після того, як проект був обговорений і узгоджений, FM відмінно виконала всі свої зобов'язання: закінчила роботу у зазначений термін, запустила повний спектр послуг, забезпечила відповідність обсягу виробництва та продуктів.
  І найголовніше - це те, що ми мали високопродуктивні відносини протягом всього виконання проекту: спочатку на ранній стадії проектування, далі в процесі розробки і під час остаточної реалізації на виробничій лінії."

  Керівник з ко-пакінгу, United Buscuits