Default layout

This is the default layout provided by the EzPublishLegacyBundle. To override it, you can use the following configuration:

    # In ezpublish.yml or any imported config file.
    # Replace "my_siteaccess" to a valid SiteAccess or SiteAccess group name.
    ezpublish_legacy:
      system:
        my_siteaccess:
          view_layout: YourBundle::pagelayout.html.twig
  

The legacy generated content

Default object view. Click to create a custom template, Node ID: 6791, Object ID: 7025

Вступ

Вступ

Вступ

Ми працевлаштовуємо майбутні таланти вже сьогодні

Якщо у вас є талант і амбіції  ви нам потрібні. Незалежно від вашої освіти та досвіду, приєднуйтеся до нас і станьте частиною розвитку світового лідера в сфері логістики. Ми інтенсивно ростемо та розвиваємося: в Європі, Бразилії, Китаї та Росії; ми наймаємо та навчаємо чоловіків і жінок, готуючи їх до майбутніх посад, необхідних для розширення компанії. 

Наші працівники — найцінніший наш капітал в галузі логістики, яка знаходиться на перетині передових технологій, найпотужніших процесів та найвищих стандартів компетентності.

У самому серці нашої корпоративної культури знаходяться люди, які розвивають нашу конкурентоспроможність: ми розвиваємо навички персоналу, забезпечуємо контактне управління та увагу, дотримуємося комплексних довгострокових стратегій. Ми розділяємо наші високі стандарти, нашу діяльність та мотивацію команд. Вони  наш актив номер один.

Наше першочергове кадрове завдання полягає в тому, щоб якнайшвидше визначити наших майбутніх менеджерів і розвинути резерв талановитих працівників, заохочуючи внутрішнє просування відповідно до нашої стратегії «Амбіції 2022».

Спільна відданість для успішного майбутнього.


Сесіль Клорек

Директор з персоналу Групи