Fm logistic

La logique des transports urbain

Світові бренди-лідери довіряють нам

Із часу заснування щорічний дохід компанії FM Logistic зростає у двозначних темпах! Це європейський сімейний бізнес, постійний успіх якого зробив його одним із міжнародних лідерів у сфері логістики. Серед наших клієнтів світові бренди-лідери та торгові марки роздрібних супермаркетів, дистриб'ютори товарів класу «люкс» та товарів медичного призначення: Bosch, Colgate, Henkel, Mondelez, Mars, Nestlé, Samsung, Unilever, Yves Rocher, Auchan, Carrefour, E. Leclerc, X5, Sanofi-Aventis та інші.

Спільний розвиток та щирі людські стосунки

Ми завжди надавали стратегічного значення нашим працівникам та людським цінностям, які є ключовим фактором нашого успіху. Наші нові працівники підтверджують це: «Тут ви можете вільно дихати, ваші колеги щирі та дбайливі». Фактично, ми всі керуємося однією метою на довгострокову перспективу, якою ми раді ділитися: це підтримка наших молодих талантів, заохочення їх до подальшої співпраці та надання їм повноважень, які зроблять їх більш самостійними.

18 місяців для перетворення ваших знань у професіоналізм

Незалежно від сфери вашої спеціалізації ви можете приєднатися до нашого резерву талановитих випускників, щоб опанувати свою професію.

У виробничій сфері ми одразу ж призначимо вас на посаду лідера команди, де ви зможете ознайомитися з принципами нашої роботи та отримати перший управлінський досвід; ви можете стати менеджером по роботі з клієнтами, відповідати за якість та терміни в операцій клієнта, керувати вашим першим бюджетом: управляти кількома командами, щодня взаємодіяти з експертами забезпечення логістичних платформ та бути контактною особою для вашого клієнта — все це дає можливості здобути багатий професійний досвід. Ваш професійний розвиток включатиме регулярне навчання з різних аспектів вашої галузі бізнесу. Проте ми твердо впевнені, що найкраще навички управління формуються в практичній діяльності!
Якщо ви більш схильні розглядати можливості, які дає посада експерта із підтримки бізнесу, таких можливостей безліч: інженер-технолог, керівник проекту, менеджер з бізнес-аналізу, менеджер з контролю управління та ін. Якими б не були ваші інтереси, розкажіть нам про них і ми допоможемо вам розробити ваш план професійного розвитку та накреслити ваш особистий кар'єрний шлях у різних відділах: фінансовому, забезпечення охорони праці, безпеки, охорони навколишнього середовища та якості продукції, IT, стратегічних проектів та інших.

ВИПУСКНИКИ